kurokuma

Durum: 7869 - 0 - 0 - 0 - 25.10.2016 10:46

Puan: 100770 - Sözlük Kuirellası

5 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

.
  • /
  • 394

toplu taşımada hemcinsine dayayan erkeği cesur olarak nitelendirmek

evet vardır böyle şeyler ama karşıcinsine dayasaydı ahlaksız olacaktı. bakın çok ilginç.

beraber duş alırken arkanı dön abdest alacağım diyen partner

beraber duş alırken arkanı dön abdest alacağım diyen partnere tamam şimdi sen arkanı dön abdestini bozacağım diyen partner. *

egzoz çığırtkanları

eypio'nun yakın gelecekte patlama yapacak şarkıları

albüm henüz piyasaya çıkmadığından patlayamamış şarkılardır. *

bilmiyorum

sidiğin renginin beyaz veya sarı olması

penis yalamanın yararlı olduğunun tespit edilmesi

erkeklik

erteleme hastalığı

gözün altında çıkan sakal

erkeklerin baş belası olan sakaldır. normal bir sakal yanakların yukardan %20 civarı bir payı ile aşağıdan iner. fakat bu durum bazı erkeklerde ne yazık ki farklıdır. çoğusu genetik olup bazıları da "jilet vurdum ya", "berber öyle kesti ondan oldu"dur.

gözün altında dediysek de yani direkt kirpiğin hemen altı değil. şu yanağın az üstü, buruna paralel kısım.

yayalara yol verirse ölecek hastalığı

yolda trafik var, hani yol vermese en fazla 75 santimetre ilerleyebilecek, yine de o azıcık kalan yayanın geçeceği mesafeyi kapatmaya çalışıyor ki yaya geçemesin. cidden bunlara ehliyet verirken insanlık testi yapmıyorlar mı?

istanbul'daki bank eksikliği

istanbulda bir caddede giderken yorulup dinleneyim dediğinizde sokakta herhangi bir park bulamazsınız, bulursanız kendinizi şanslı sayın. örneğin istiklal caddesine azıcık azıcık banklar koysa belediye ne güzel olurdu, o kadar yolu dinlene dinlene giden insanlar olurdu, sonuçta yaşlılar bizim gibi enerjik değil. ha illa oradaki bir kafeye gireceğiz değil mi, zaten istiklal caddesi, herkesin o kadar da parası yok, ha parası vardır da o gün yoktur, o da olabilir. ama burada bir art niyet var, fakirler gelmesin demek... çünkü fakirler istiklale gelirse nolur, cadde turistik olmaz değil mi görüntüsü bozulur. değil mi?

yayalara yol veren ambulans

(bkz: yayalara yol verirse ölecek hastalığı)
(bkz: kaldırıma park edilen araç)

yayalara yol vermeyip bir de onların yoluna aracını park eden araba sürücüsünün kimseyi sallamayışından kaynaklanan durum.
bugün başıma geldi, bir ton araba geçti yol vermedi hiçbiri. en son ambulansın biri geldi durdu, düşünebiliyor musun. artık ambulanslar da anlamış bizi çünkü o sürücüler ambulansa da yol vermiyor...

her yerin adını imam hatip okulu olarak değiştirmek

fetö'nun yaptırdığı ve kullandığı okulların devlete kalmasıyla çoğu kolejler, liseler, ilkokullar değişti ve sanırım %100'ü de "imamhatip ilkokulu/ortaokulu/lisesi" oldu. hatta sosyal medyada bir geyik dönüyor. "şu an nüfus müdürlüğündeyiz kuzenimin adını 15 temmuz demokrasi ve şehitler imamhatip ortaokulu olarak değiştiricez." diye.

homojen party vol.1

çıkışta saat beşte partiye takiben sabah namazı da kılınacaktır. bilginize. camide pokemon yakalayan eşcinsel çiftleri şimdiden uyarayım, yassakmış.

gri öğrenci pantolonu

eski talebelerin çok yakından tanıdığı pantolon şimdi okullar kafalarına göre çıkartabiliyor modellerini. lakin yine de büyük bir yüzde yine gri öğrenci pantolonunun elinde.

bu pantolonlar özellikle şişmanlarda, tombullarda vücut hatlarını öküz gibi gösterir. kolayca patlayabilir bir özellikleri olmasını da saymadan geçemiyorum.

o

aha bu da yeni moda hali:

büyükşehirlerdeki araba park yetersizliği

şimdi şöyle oluyor, büyükşehir diyelim örneğin istanbul. bir cadde var, o caddede evler var insanlar yaşıyor ve bu insanların arabaları var. cadde üç şerit, soldaki şeride solda yaşayanların arabaları sağdaki şeride sağda yaşayanların arabaları park ediliyor. kalıyor 1 şerit. ondan sonra trafik var diyorsunuz. e kendiniz yapıyorsunuz. napak 5 şerit yol mu yapak sayın tayyipcimle.

çözüm: her mahalleye katlı otopark. ücretsiz olsun isterdim ama bu devlette olmaz o iş. en azından cüzi bir miktar ile hallolur inşl.

kaldırıma park edilen araç yüzünden yoldan giden yayayı ezen araç

yakında haberlere çıkar bu tür ölüm-kaza haberleri.. çünkü çok sık yaşamaya başladım artık, kaldırımlar insanlar içindir sayın araba kullanıcıları.. arabalarınızı park edin diye değil...

(bkz: kaldırıma park edilen araç)

otobüste ensenize öksüren insan

bunların hapşıranı var, ıksıranı var... bir kusmadıkları kaldı. hayır yani, biz ele hapşurmayın sonra kolay yayılıyor virusler diyoruz, bunların ettiğine bir bakar mısın.. biz o medeniyetler seviyesine zittin sene ulaşamayız benden söylemesi.

otobüste yanındaki koltuğu rezerveleyecek şekilde oturan insan

otobüste millet geliyor biniyor, cam kenarına geçiyor ki koridor tarafı boş olsun oturacaklar otursun ayakta kalmasın. neyse efendim bu insanlar gelip koridor tarafına oturuyor sonra cam kenarı tarafı boş gidiyor, bazıları ayakta duruyor gidip oturmuyor bu yüzden. bunu yapan insanlara karşı gayet horgörülü davranıp "oturucam." diyerekten ite kaka gidip oturuyorum. e be insaf, görmüyor musun adam ayakta gidiyor, amacın ne.
bir de bunların "az sonra inecektim de" versiyonu var. e az sonra ineceksen 25 saniye ayakta dur öyle in, ne yani otobüs dursun öyle mi koltuğundan kalkacaksın, götün mü üşüyor anlamıyorum?
  • /
  • 394
  • /
  • 106

türkçe tabelalı işyerlerine plaket


flash


sözlük yazarlarının sabah kahvaltıları


tüysüz ayı


duygusal insan


kendine gel


ayı sözlük yazarlarının izlemeyi bıraktıkları diziler


üniversite okuyacaklara bölüm tavsiyeleri


ayı sözlük yazarlarının idolleri


g20 zirveleri


götün güzel demenin kibarcası


hodri meydan


yazarların yatmak istediği kişilerin meslekleri


seks için seviyormuş gibi yapan ibne


sözlük yazarlarınn yaşlarının 2 katının 1 eksiği


olur olmadık yerde diklenen pipiden nefret etmek


namaz


unicorn


yaşam standartları ilerledikçe insanların daha çok dert sahibi olması


porno izlemeyen erkek


  • /
  • 106
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7869

yakışıklı ama göbekli erkek

yazarlardan bear fotoğrafları

ateist ve dindar gay ilişkisi

neden olmasın ki dedirtse de, kısa sürede "sen cumaya gidiyorsun ben bara olmuyor bu ilişki" diyerek bitirilir. *

yürütebilene helal olsun.

2018 yılından beklentiler

dünya barışı lötfen.

zamansız yağmur

yüksel didikoğlu yorumu şöyledir;

*


"
ben ayrılık istemedim
sebep olanlar utansın
ülker vurdu yaprağıma
mevsim dursun güz utansın

çürümüş yaprak gibiyim
güz değil bahar utansın
çatlamış toprak gibiyim
ırmaklar çaylar utansın

dağlar girdi aramıza
taş çürüsün yol utansın
diken sardı ellerimi
naz etmesin gül utansın

çiğ düşüyor gözlerimden
yanaklarım ıslanıyor
kurumuş toprak gibiyim
zamansız yağmur beklerim
"

türk olmaktan gurur duymak

birinci vazifen, türk istiklâlini, türk cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

ey türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır! muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

mustafa kemal ata türk


sanmayın ki internetten kopyala yapıştır yaptım. her harfi, her kelimeyi, her cümleyi teker teker yazdım. biliniz ki herkes kendi başarısıyla övünür. benim ırkım geçmişte bunları bunları yapmışsa ben övünmeyeceğim de allah'ın brezilyalısı mı övünecek benim ırkımın başarısıyla ha? kanadalı'mı övünecek? ruslar mı övünecek? ben övüneceğim. lakin anlamadığınız şu, geçmişte o kadar zafer elde etmişiz, bakın hiçbiri yok. hepsi gitmiş. yok. bitmiş. geleceğimiz kötü zaten, eskisi gibi başarılı bir ırk değiliz. eskisi gibi kazanamıyoruz. ama şunu da bilin eskiden eğer bir katliam olmuşsa, nasıl eskiden bir zafer olduğunda, şimdi ve ileride olmadığı gibi, şimdi ve ileride de bi katliam yoktur. bunun üzerinden prim yapmayı kesin. işinize geldiği gibi davranmayı da kesin. selahattin soy ismi lazım değil herifin teki daha dün diyarbakır'da çocuklarını arayan anne ve babalara, onlar paralı!! onları bilmem ne tuttu! inanmayın ha! yalan yapıyorlar! örgüt falan kaçırmadı! deyip, iki üç gün sonra gelip ben onlara paralı falan demedim, deyip, örgütle konuşacağız halledeceğiz, falan diyen değil mi? elinizde milyon kaynak var. kullanmayı bilmiyorsunuz. ben bir devlete karşı kötülük, hainlik beslesem giderim o devletin yaptığı yollardaki otobüslerle her gün o devletin yaptığı ve içinde o devletin öğretmenlerini barındırdığı okula, üniversiteye gidip bir o devletin kaynaklarıyla atom mühendisi olurum ve yine o devlete kaçak yollardan o atomu istanbul ya da ne bileyim bursa gibi, ya da ankara olur ama ankara fazla yakın. etkilenirsiniz. gidip atarım. sonra ne mi olur. hiç bişiy. o atom bombası havada ifşa olur ne olacak. devlet mi kurmak istiyorsunuz, diyelim kurdunuz, ne olacak? polis, avukat, mühendis ee bunlar yok. bir devlet nasıl gelişebilir. ayrıca taze kan bir ülke kurmuşsunuz. diğer devletler başınıza uçuşmayacak mı, sizi sömürmek istemeyecek mi? anında binecekler üstünüze. ülkenizde biri adaletsizliğe uğradığı zaman eline molotof alıp gidip sokakları mı yakacak? nasıl bir ülke olacak ha? sizin dediğinize göre zaten orası kürdistan-mış. bokuma kürdistan. türkiye cumhuriyeti'nin yaptıkları sayesinde orada o imkanlar var. çünkü orası türkiye cumhuriyeti toprağı. ha? benim kürt arkadaşlarımla sorunum mu var? benim sıra arkadaşım kürt. o da istiyor kürdistan kurmayı, evet bende hak veriyorum. yıllarca anadolu'da var olmuş ama hala eli bi baltaya sap olup devlet kuramamış bir ırkım olsa, bende benim ırkıma ait bir ülkem olsun isterdim. ama bir şeyleri isteyince, düşünmek lazım nasıl olacak, daha iyi mi olacak, neyi kaybedip ona karşı ne kazanacağız. kürdistan kuruldu diyelim. hiç batı'da kürt tutarlar mı o zaman? siktir git ülkene hadi derler. ordada onlarca yuva var. belki doğudan daha fazladır. anladın mı şimdi? her istediğimiz olmuyor, ben de bir çok şey isterdim. olsun diye. oluyor mu hayır? bunu neden öğrenemiyorsunuz anlamıyorum.

ha diyelim, türkler ve kürtler beraber cephede ingilizlere karşı savaştı. okulda kürtçe yasak ama ingilizce zorunlu. haklısın. ingilizce zorunlu, çünkü bir ülkenin gelişmesi için izlemesi gereken yollar var, lanet olsun ki bu yollar hep batıdan geçiyor. kürt bir dünya devi firmanız olsun, gidip bunun için ilk baş okulda ders çalışmanız lazım. evet yeni türk alfabesiyle, evet türkçeyle. biz de sonra o firmalara ulaşmak için kürtçe öğrenelim. ayrıca şimdi suriyeliler diye bi azınlık var, on yıl sonra onlarda böyle olacak. suriyece mi öğreneceğiz, artık süryanca mı ne bilmiyorum, her ne ise, anladınız onu. kürtçe zaten bilmiyor musunuz? biliyorsunuz? ee, bize kürtçe öğretmekteki amaç ne? okulda kürtçe dersi olunca, sanki kürtçe bilmiyormuşsunuz gibi. ben napaayım kürtçeyi? ne bokuma yarıcak allah aşkına. en fazla yan komşunun 15 tane ufak çocuğuyla konuşurum ya da ablaları beni kesmeyi falan bırakır. kürtlerden nefret mi ediyorum, hayır! türklerden nefret mi ediyorum hayır! benim satanist arkadaşım bile var. öldürüp kanımı içmiyor. medya karşı karşıya düşürüyor herkesi. ermenileri bile seviyorum! bile dediğim için inanmayacaksınız. çünkü parçaya bakıyorsunuz. bütüne bakmayı öğrenin! cahillikten nefret ediyorum! bu ne cahillik! yeter. bir şeyleri öğrenmeye aç olun. kapatıyorsunuz beyninizi, herkes kendi fikrini doğru sanıyor. houf yoruldum. yetti. lan benim aşık olduğum kişi kürt... yarın bi gün ölüp gittiğimizde, yanımıza ne paramızı alacağız ne onu ne bunu. sadece duygularımız bizle gelecek. geride kalanlarda yeni nesillere bıraktığımız olacak. iyi bir şeyler bırakmaya çalışın. çünkü insanoğlu doğduğunda ölü doğuyor. biz 6 milyar ölüyüz.

ayı sözlük kitap çıkarıyor düşüncesi

bugün sözlükten birisiyle konuştum ilkokul ikinci sınıftan beri hikaye yazıyormuş ve hikayelerinin çok güzel olduğunu düşünüyorum. kendim şiir yazıyorum, edebiyat hocalarıma sunuyorum, beğeniyorlar. sözlükte yazılmış onca giri var. zamanla kaybolarak çöplüğe karışmaları gerekmiyor. onları derleyip bir kitap çıkarabiliriz. içine deneme de koyabiliriz, şiir de, hikaye de, giri de. çok da güzel olur. inci sözlük'ün caps kitabı bile dnr'da satıyorken biz de satabiliriz. ahmet batman bile okunuyorken biz de okunabiliriz. hem böylece ayı sözlük'ü tanıtmayı bir üst çıtaya yükseltmiş oluruz hem de kabullenmede sıkıntı yaşayan lgbtlere ulaşırız, depresyona girmelerine gerek kalmadan onlara yardım etmiş oluruz ya da intihar etmelerine gerek kalmadan. hem toplumun yanlış algısını da değiştirebiliriz. okuyan bir gençlik geliyor. sanatın gücüyle, lgbt sanatçılardan bahsederiz. tabii ki bunları bir anda gerçekleştiremeyiz bekleye bekleye de yapabiliriz yavaş yavaş elbet bir gün o kitabı elimize almış oluruz mutlaka.

mesela kitaba alınmasını önereceğim bir giri var, psk3 ün eller hakkında yazdığı bir giri vardı. onu nasıl bulacağım bilmiyorum ama bulunca buraya ekleyeceğim.

edit: astral bulmuş eklemiş, sağ olsun.

edit 2: bir yazar tarafından önerilen entry, entrynin sahibine sorulmadan kitaba konulmayacaktır.

12 ağustos 2014 eski sevgili konulu başlık açma akımı

akımı başlatan aigai'ye sonsuz aigai'ler hediye edilmelidir. *

(bkz: eski sevgilinin numarasını köprüaltına yazmak)
(bkz: eski sevgilinin hiv pozitif olduğunu öğrenmek)
(bkz: eski sevgilinin mahalle muhtarı olması)
(bkz: eski sevgilinin ışid saflarına katılması)
(bkz: eski sevgilinin bokunu çıkarmak)
(bkz: eski sevgilinin anasını sikmek)
(bkz: eski sevgiliyle ilgili açılan başlıklar)
(bkz: eski sevgilinin hakkında açılan başlıklardan bihaber olması)
(bkz: eski sevgili ile sevişmek)
(bkz: eski sevgilinin babasını sikmek)
(bkz: evde eski sevgilinin donunu bulmak)
(bkz: eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle basmak)
(bkz: eski sevgilinin hayatınıza kazandırdıkları)
(bkz: eşcinsel olma durumunuzu çevrenize deşifre eden eski sevgili)
(bkz: eski sevgilinin amk sana bir şey olmasın)

--- aramadan aratıp bulduğum bütün * eski sevgilili başlıklar ---

(bkz: adele'in eski sevgilisi)
(bkz: ayran içip eski sevgiliyi aramak)
(bkz: ayrılık sonrası her şeyi eski sevgilisiyle kıyaslayan insan)
(bkz: barda eski sevgilisini görüp de triplere giren zat ı muhterem)
(bkz: bayramda eski sevgilinin annesini aramak)
(bkz: cuma namazında eski sevgiliyle karşılaşmak)
(bkz: eski sevgili)
(bkz: eski sevgili ile ayı sözlükte karşılaşmak)
(bkz: eski sevgili ile karşılaşmak)
(bkz: eski sevgili ile olan mesajlaşmaları okumak)
(bkz: eski sevgili ile sevişmek)
(bkz: eski sevgili neden eskidir)
(bkz: eski sevgiliden gelen mesaj)
(bkz: eski sevgiliden sms almak)
(bkz: eski sevgililerin alayını toplayıp orgy partisi vermek)
(bkz: eski sevgililerini anlatan sevgili)
(bkz: eski sevgililerinin sevgili olması)
(bkz: eski sevgilimin yeni sevgilisine not)
(bkz: eski sevgiline söylemek istediğin söz)
(bkz: eski sevgilinin 8 ay sonra dönmesi)
(bkz: eski sevgilinin aldığı hediye)
(bkz: eski sevgilinin araması)
(bkz: eski sevgilinin arkadaşıyla sevgili olmak)
(bkz: eski sevgilinin başka biriyle mutluluk haberlerini almak)
(bkz: eski sevgilinin bir kaç saat sonra seks yapacağını bilmek)
(bkz: eski sevgilinin dedikodu yapması)
(bkz: eski sevgilinin düğününe davet edilmek)
(bkz: eski sevgilinin en yakın arkadaşın ile çıkmaya başlaması)
(bkz: eski sevgilinin entry girerken seni anlatması)
(bkz: eski sevgilinin eşcinsel olduğunuzu ailenize söylemesi)
(bkz: eski sevgilinin eşyalarını saklamak)
(bkz: eski sevgilinin evlenmesi)
(bkz: eski sevgilinin götüne koyayım sana bir şey olmasın)
(bkz: eski sevgilinin grindr'dan geri dönüş yapması)
(bkz: eski sevgilinin kokusu)
(bkz: eski sevgilinin nüks etmesi)
(bkz: eski sevgilinin öldüğünü öğrenmek)
(bkz: eski sevgilinin sevgilisi)
(bkz: eski sevgilinin son sözleri)
(bkz: eski sevgilinin ünlü olması)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisi)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisi ile sevgili olmak)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisinden gelen seks date mesajı)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi olmak)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisiyle sevgili olmak)
(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisiyle arkadaş olmak)
(bkz: eski sevgilinize göz diken arkadaş)
(bkz: eski sevgilinize neden ayrıldınız)
(bkz: eski sevgiliye ithaf edilen başlıklar)
(bkz: eski sevgiliye rastlamak)
(bkz: eski sevgiliye söylenecek sözler)
(bkz: eski sevgiliye sözler)
(bkz: eski sevgiliye tecavüz etmek)
(bkz: eski sevgiliyi facebook tan silmek)
(bkz: eski sevgiliyi görmek)
(bkz: eski sevgiliyi görmezden gelmek)
(bkz: eski sevgiliyi hatırlatan gayler)
(bkz: eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar)
(bkz: eski sevgiliyi hatırlatan şeyler)
(bkz: eski sevgiliyi özlemek)
(bkz: eski sevgiliyi rakı masasına meze yapmak)
(bkz: eski sevgiliyi tanımlayan kelime)
(bkz: eski sevgiliyi tek kalemde silmek)
(bkz: eski sevgiliyi unutmaya çalışırken gay olmak)
(bkz: eski sevgiliyi yeni sevgilisinden kıskanmak)
(bkz: eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle basmak)
(bkz: eski sevgiliyle arkadaş olmak)
(bkz: eski sevgiliyle grup sekste karşılaşmak)
(bkz: eski sevgiliyle kanka olmak)
(bkz: eski sevgiliyle karşılaşmak)
(bkz: herkes eski sevgilisi için kapısının önüne bir kap su bıraksın)
(bkz: hoşlanılan erkeğin eski sevgiliyle aynı parfümü kullanması)
(bkz: içip eski sevgiliyi aramamak)
(bkz: içip içip gece yarısı eski sevgiliyi aramak)
(bkz: ilk randevusunda eski sevgilisini anlatmaya başlayan insan)
(bkz: rüyada eski sevgiliyi görmek)
(bkz: sadece eski sevgilisine benzeyen tiplere aşık olan insan)
(bkz: seni çok özledim diyen eski sevgili)
(bkz: sevgilinin eski sevgilisi)
(bkz: sevgilisi olduğu halde eski sevgilisinin resimlerine bakan zat-ı muhterem)
(bkz: sevgilisiyle gezen eski sevgiliye rastlamak)
(bkz: sevgiliye arkadaş olarak yaklaşmaya çalışan eski sevgili sinsiliği)
(bkz: sözlükte eski sevgiliyle karşılaşmak)
(bkz: tv'de eski sevgiliye benzer birini görmek)
(bkz: yakın arkadaşın eski sevgilisiyle yatmak)
(bkz: yalnızlık benim eski sevgilim)
(bkz: yeni sevgiliye rağmen eski sevgiliyle irtibatı kesmeyen insan)
(bkz: eski sevgiliyi babayla basmak)
(bkz: oğlunun eski erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan baba)

emeğe saygı, şukumu isterim. *

yurtdışında yaşayıp akp'ye oy veren seçmen

ben burada hayatımı yaşıyorum siz orada sürünün köpekler demenin bir başka yoludur.
uçurumdan aşağı itendir.
düşerken tekme çakandır.
arkadan bıçaklayandır.

kürt seks partneri aramak

fransız bir seks partneri aramak ırkçılık olmuyorsa kürt partneri aramak neden ırkçılık olsun ki? dememe yol açan başlık. ırkçılıkla alakası yoktur efenim. ırkçılık karşındaki şahsın ırkına karşı bir hakarette bulunduğun zaman var olur. *


adam senle yiyişmek istiyorum diyor, daha ne*.

öğretmenlerin öğretmen olamaması

öğretmen dediğin mesleğinin hakkını verir. hatta o bir meslek değildir artık. o artık onun hayatıdır. siz hiç mesai saatleri dışında olduğu için bir yaralıyı kurtarmaya çalışmayan doktor hayal edebiliyor musunuz? öğretmenler ise ders saatleri içinde (bir bok da bilmiyor çoğu ki öğretsin) ders öğretiyor. tenefüsler öğrenciler için olduğu halde tenefüste soru getiren öğrenciyle ilgilenmiyor. hayata dair birikim de vermiyor. düz işçi yani anlayacağın.. e soxum bele vaziyyete.

gülşen

bangır bangır albümünden yeni bir parça yayınlamış "dan dan" diye, şarkıda "öldürürüm kendimi" diyor. ölsen de kurtulsak.

2015 yılının türkçe popun zirvesi olması

şu an 2016'ya geldik ama 2015 yılındaki gibi etkin bir türkçe pop müzik üretimi yok. var da çok az var. sanki şarkıcıların çoğu 2015 yılında kendini tüketmiş ve yeni ilhamlar için inzivaya çekilmiş olanları izliyor gibi. tabi bunlara rağmen sürekli üreten irem derici, murat boz, mustafa ceceli gibi popçular da var.

öncelikle 2015 yılında yayınlanan ve ortalığı kavuran türkçe pop şarkılar ve şarkıcıları:

gülşen - bangır bangır


hadise - prenses


simge - miş miş


gülben ergen ft. oğuzhan koç - aşkla aynı değil


eypio ft. burak king - günah benim


koray avcı - sen


mabel matiz - gel


emrah karaduman ft. murat dalkılıç - 40 yılda bir gibisin


gülşen - dan dan


demet akalın - çalkala


demet akalın - gölge


irem derici - aşk eşittir biz


hadise - yaz günü


simge - yankı


irem derici - dantel


murat dalkılıç ft. boygar - leyla


buray - sen sevda mısın


güliz ayla - bahsetmem lazım


güliz ayla - olmazsan olmaz


beyza durmaz - olan var olmayan var :


hande yener - iki deli


gökhan türkmen - korkak


27 - muhtemel aşk


mabel matiz - bir hadise var


mabel matiz - sarışın


soner sarıkabadayı - taş


ziynet sali - çeyrek gönül


hadise - bu aralar


mustafa ceceli - sultanım


oktay gürtürk - aşk çiçeğim


ziynet sali - dağınık yatak


gülben ergen - kalbimi koydum


gülşen - emrin olur


ebru gündeş - araftayım


bengü - feveran http://ayisozluk.com/lnk/bf

edis - benim ol


edis - olmamış mı


mustafa ceceli - ille de aşk


emrah karaduman ft demet akalın - intikam


betül demir - sana nolmuş


emre kaya - yapboz


deniz seki - hayat 2 bilet


demet akalın ft. gökhan özen - nefsi müdafaa


kolpa - gurur benim neyime


hande yener - sebastian


ilyas yalçıntaş - incir


ece seçkin - aman aman


ayşe hatun önal - güm güm


cem belevi - sordaha bir sürü var lakin benden bu kadar.

chubby bear

sağlıksızdırlar, bu yapıda bir sevgilisiniz olursa bilmelisiniz ki bir gün kalp krizinden gidebilir.

not, eksiledin ama ee öyle? napalım yani? ölün mü dedik, kilo verin dedik sanki.
not2, tamam hepiniz geberin, iyi. yine eksiliyorlar ya. utanmazleaağr.

tanrı'nın lezbiyenleri atlamış olması

lut kavmi örneği hep erkekler üzerinden gitmiştir "kadınlarınızı bırakıp nasıl erkeklere gidersiniz?" gibi sözler vardır ayrıca "kadınlara gitmek" nedir? biri açıklamalıdır. günümüzde eşcinsel denilince akıllara -olmayan akıllara- hep geyler gelir, hatta bir saçmalık yapıp transları bile eşcinsel sıfatına sokan insanlar vardır, eşcinseller ikiye ayrılır; lezbiyenler ve geyler.
tanrı nasıl olmuşsa "insanları gey yaratıp geyliği yasaklamış?!" ama lezbiyenlere bulaşmamıştır bu durumda lezbiyenlik helal midir? tanrının kafası güzeldir.

tanrı ayet yollarken ne içmişti? az sonra...
Henüz takip ettiği biri yok.