matiz

Durum: 62 - 0 - 0 - 0 - 20.11.2017 08:58

Puan: 936 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

ayı sözlük itiraf

etrafımdaki insanların seks konusunda hangi fantazileri olduğunu çok merak ediyorum. herkes bi normal gözüküyor ama o normal görünüşünüzün altında çılgın, sapık fantaziler mi var acaba?

ayı sözlük yazarlarının yaşları

ayı sözlük nostaljik whatsapp seks grubu

bence de kuralim. artik pipili mi olur pipisiz mi olur farketmez.

ayı sözlük yazarlarının penis boyları

gözle görülebilecek kadar.

benim de astrofiziğe bi miktar ilgim var. astrofizik ile deep learningi birleştirmek mümkün mü diye merak ediyorum. toplanan bir sürü veri var sonuçta. bunların hepsini birleştirerek işlesek yeni şeyler keşfetmek mümkün olur mu?

infp

introverted intuitive feeling perceiving'in kısaltması. 16 kişilik tipinden birisi. https://www.16personalities.com/tr/infp-...

kendi elcağızlarımla tantuni yaptım. pek güzel oldu.

ayı sözlük check-in servisi

ayı sözlük itiraf

♥ aneros ♥
(unicode karakterler çalışıyor mu diye merak entrysi)

ayı sözlük v2

sözlük v1 bana gayet yavaş ve zor geliyordu.

simdi ise heryerine kayganlaştırıcı sürülmüş, iyice rahatlatılmış gibi. böyle bir pürüzsüzlük, sayfalara girip çıkarken zorlanmama, sözlükte gezinirken alınan o rahat zevk. tıklıyorum açılıyor. giriş yap diyorum, hop giriyorum. çıkış dersen aynı güzellikte. bal kutusu gibi olmuş, elinize sağlık.

ayı sözlük kanada tayfası

ne guzelsin sen vancouver.

marijuana

bazı hetero insanlardaki gay duygularını açığa çıkartıyormuş. egay hoşlandığınız ama açılamadığınız bir hetero arkadaşınız mı var? kıps.

biseksüellerin eşcinsellerden daha fazla olması

çevresindeki gay ve biseksüel kişi sayısı azsa (ya da onlardan haberi yoksa), bu site gibi yerlerden haberleri olmuyordur.

bursa büyükşehir belediye başkanının kendisine tweet atması

ayı sözlük itiraf

bu gece acayip sapık ve azdırıcı bir rüya gördüm. o rüyanın etkisiyle hala tüm gün sarhoş gibi geziyorum. aman o aklımdan çıkmasın, sabahlar olmasın.

openvpn

açık kaynak kodu vpn çözümü.

vpn sağlayıcılarına da engel geldikten sonra bunu kendi sunucularınıza nasıl kurabileceğinizle ilgili etrafta bir sürü türkçe bilgi olmaya başladı. ancak o kaynaklardakı adımlar karışık olabiliyor ya da sadece tek bir linux dağıtımı için çalışıyor. ben şuradaki https://github.com/nyr/openvpn-install basit yöntemi kullandım ve kolayca digitalocean'daki $5'lık bir sanal makinaya kurmayı başardım. mac'te client olarak da tunnelblick https://github.com/tunnelblick/tunnelblick/releases kullanıyorum.

artık vpn'i hep açık tutuyorum. yalnız sanal makine alırken ben hollanda'dan bir sunucu seçmiştim. bu nedenle google vs. ilk başta hep felemenkçe çıkıyor. ama sonra istediğiniz dile çevirebiliyorsunuz.

rick and morty

hastası olduğum acayip keyifli bir çizgi dizi. yaratıcılık ve absürtlükte sınır tanımıyor. 3. sezonun gelmesine az kaldı.

procrastination

o kadar da kötü birşey değildir. hayattan daha fazla keyif almanızı ve deadline geldiği zaman performans ve yaratıcılığın dibine vurmanızı sağlar.

bookzz

bununla alakalı bir de makale için http://sci-hub.io/ vardır. fikir ablası alexandra elbakyan'dır. ilginç bir hikayesi vardır: https://en.wikipedia.org/wiki/sci-hub

ayı sözlük itiraf

2 aya kadar kanada'ya taşınmış olacağım. bir taraftan seviniyorum ama bir taraftan da harbi harbi korkuyorum. genellikle korkularımın temeli sosyal fobi türünden şeyler. umarım alışmam uzun sürmez.
  • /
  • 4

ayı sözlük nostaljik whatsapp seks grubu

ayı sözlük nostaljik whatsapp seks grubu

3 sene önce sohbet amaçlı kurulan sonra gıybet grubuna evrilen en son seks grubu olarak devam eden ancak ifşa olunca dağılan grup.

ansızın sohbet esnasında çat diye nude attığım için ve penisim mantar başlı olduğu için grupta alay konusu olmuş idim, lakin diğer yazarların sikleri hayli muntazam idi; sonra bir yazarla kavga edince gruptan da atıldım zaten son hallerini maalesef göremedim ühü. gerçi grubu seks grubuna çeviren de bendim normalde hep edepli şeyler konuşuluyordu. umarım nudelerim birilerinin eline geçer de işlerine yarar falan jhjhjhjh

ayı sözlük nostaljik whatsapp seks grubu

desteklediğim gruptur efendim, önceleri post-zirve uygulaması olarak düzenlenirdi ne gıybetler dönerdi sormayın..
yenisi varsa gelen kutumu yeşillendirin..

Toplam entry sayısı: 62

biseksüel

(erkekler kapsamında konuşursak) threesome denilince iki kız yerine iki erkek olması fikrinden daha çok heyecanlanan kişilerdir. diğer erkek de biseksüelse herkesi gönlü olmuş olur.

ayı sözlük v2

sözlük v1 bana gayet yavaş ve zor geliyordu.

simdi ise heryerine kayganlaştırıcı sürülmüş, iyice rahatlatılmış gibi. böyle bir pürüzsüzlük, sayfalara girip çıkarken zorlanmama, sözlükte gezinirken alınan o rahat zevk. tıklıyorum açılıyor. giriş yap diyorum, hop giriyorum. çıkış dersen aynı güzellikte. bal kutusu gibi olmuş, elinize sağlık.

ayı sözlük nostaljik whatsapp seks grubu

bence de kuralim. artik pipili mi olur pipisiz mi olur farketmez.

ayı sözlük yazarlarının yaşları

biseksüel

hem kadın hem de erkek vücudunu estetik bulan, her iki tarafın da güzel yanlarını görebilen kişilerdir.

ayı sözlük itiraf

karıma erkeklerden de hoşlandığımı söylemek isterdim.

nesin matematik köyü

şirince köyüne 1km uzaklıktaki ilim irfan yuvası. dışardan ziyaretçilere açık olduğu için istediğiniz gibi gidip orada zaman geçirebiliyorsunuz. köy hem doğayla iç içe hem de köklü bir üniversite kampüsünü andırıyor. köyün mimarisi birbirlerine yakın taş binalardan oluşuyor. köyün en önemli yapısı 200 kişilik amfi ile kütüphanenin birleşiminden oluşan bina. diğer binalar yemekhane ve ögrencilerin kalması için ayrılan yerlerden oluşuyor. amfideki bir kaç derse katılma fırsatımız oldu ve arkalarda zor yer bulabildik. çok sıcak ve enerji dolu bir ortam var. kalabalık olmasına rağmen çoğu öğrenci birbirini tanıyor gibiydi. eğer matematiğe şuncacık bir ilgi duyuyorsanız gitmek için fırsat kollamalısınız.

matiz

hoşbulduk. çifte karşılama komitesi çok keyifliymiş. zamanında sadece tek bir karşılama komitesi tarafından kucak açılan, çifte karşılama komitesinin hazzından bihaber eski yazarlara haksızlık olmuş. onlar yerinde olsam yazarlığımı sildirip tekrar yazar olurdum.

e

tanım: doğal logaritmanın tabanı olan irrasyonel sabit.

ayrıca e'nin güzel bir hikayesi vardır. gelin oğullarım gelin, size e'nin hikayesini anlatayım:

enflasyonun çok, faizin bol olduğu bir ülke varmış. bu ülkedeki insanlar hesap kitap yapmayı pek sevmediğinden dolayı yıllık faizi tam %100 olarak kararlaştırmışlar. hikayemizin kahramanı yakup ise elinde kalan 1 lirayı faize yatırmaya karar vermiş. arkadaşı olan bankacıya gitmiş, 1 lirasını yatırmış ve 1 yıl bekledikten sonra parası 2 lira olmuş. paranın da tadını alan yakup'un aklına bir kurnazlık gelmiş. gitmiş bankacı arkadaşına "ben paramı 6 aylık 2 dönemde yatırayım, sen bana her dönem %50 faiz uygula" demiş. biraz da saf olan bankacı arkadaşı pek birşey farketmeyeceğini düşünüp bu teklifi kabul etmiş. böylece yakup'un en baştaki 1 lirası ilk 6 ay sonunda 1.5, ikinci 6 ay sonunda da 1.5 * 1.5 = 2.25 lira olmuş. böylece yakup'un artık her sene sonunda 1 lirası 2 değil, 2.25 lirası olmaya başlamış. çakallıkta sınır tanımayan yakup 3 ay için %25 faiz istemiş. bankacı arkadaşı teklifi gene kabul etmiş ve yıl sonunda yakup'un parasi bu sefer 1 * 1.25 * 1.25 * 1.25 * 1.25 = 2.44140625 lira olmuş. yakup demiş ki "ben vade süresini kısalttıkça kısaltırım, yıl sonunda kazandığım parayı arttırdıkça arttırırım." vade süresini bir hafta yapınca yıl sonunda kazandığı para 2.692597 lira olmuş. yakup doymamış vade süresini 1 güne indirmiş. ancak bu sefer eline geçen para 2.714567 lira olmuş. yani sadece 2 kuruş daha fazla kazanabilmiş.

sonra bizim yakup almış eline kalemi kağıdı, vade sayısı sonsuza giderken elime ne kadar para geçer diye hesaplamaya çalışmış ve aşağıdaki eşitliğe ulaşmış:

lim (x -> sonsuz) (1+(1/x))^x = 2.718281828459045235360287471352662497757247093...

böylece çakallığın da bir sınırı olduğunu anlayan yakup e sayısını bulduğunu anlamış. (yaaa yakup kardeş, ne güzel paralar kazanıyordun.)

ve aslında bizim yakup kardeş de ünlü matematikçi jacob bernoulli'ymış.

the end.

biseksüel

hem kadın hem de erkek vücudunu estetik bulan, her iki tarafın da güzel yanlarını görebilen kişilerdir.
Henüz takip eden biri yok.