biseksüellerin eşcinsellerden daha fazla olması

çok ta katılmadığım önerme .
tüm biseksüelleri içine katamam ama '' kadınlardan hoşlanıyorum ama arada bir erkeklerle de fantezi adına takılıyorum, tabii ki aktif olarak '' mesajını vermek adına dile getirenler düşünülünce doğru önermedir. niyeyse karşılaşılan biseksüellerin hep yeni ayrıldığı ve uzun süredir çıktığı bir kız arkadaşı vardır ve aslında bu olayları!!! pek sık yaşamıyordur. canım ya. * * *
evlenmek zorunda olduğum için biseksüelim. evlenmeseydim elime karı eli değmeyecekti. ama hepsi eşcinsel sonuçta. bence bu kadar alt sınıflandırmaya gerek yok.
tamamen kılıftan olma ibare, gay olduğunu kabullenememiş, ful aktifim deyip kendi uçkurluğuna uygun bir sıfatlandırma yapamayıp bisexüeslim kılıfına yatan geri kalmış, evrimini tamamlayamamış, tamamen mongolca bir ifadeden ibarettir. içgüdüsel cinsellik ihtiyaçlarını bastırmak adına erkekleri kullanan ve aynı zmanda evli olup karısını dahi aldatan, kadın bulamadığında da pasif gayleri kullanan iyi ayaklı erkek cinsina ait canlı.
bırak bisex olmayı gay olmayı dahi idarek etmekte zorlanan, genelde doğuda büyümüş, yetişmiş, baskıcı toplum dayatmasına kendini inandırmış, kendi de bunun yolcusu olmuş, değişme konusunda değişemeyen iki ayaklı erkecinsine ait canlıya denir bisex, bu toplumda bu koşullarda bu sebeplerden dolayı giderek çoğalması da normaldir.
eşcinsellerin kişi başına düşen eşcinsel sayısının oranının düşük olması demektir.
biseksüellerin geçtiği tüm başlıklarda her daim, apaçık nefret söylemine rastlıyorum. bildiğin suç yani. nedir bu nefretin sebebi? nasıl bir hazımsızlık? bir eşcinsel nasıl bu kadar şuursuz ve empatiden yoksun olabilir? kendiyle barışamamış eşcinsellerin suçunu neden kendileriyle gayet barışık biseksüeller çekmek zorunda. lgbt sözlüğünde bile sürekli bu aşağılayıcı, dışlayıcı, hatta nefret kusan tanımlara maruz kalmak zorunda mıyız? günlük yaşamda karşıcinsellerin homofobisinden, bifobisinden yeterince çekiyorken, eşcinsellerin çoğundan da aynı muamele reva mıdır? homofobi hastalıktır diyoruz sürekli, peki bifobi, transfobi?
doğru mudur bilemiycem ama bence her insan biseksüel doğup sonradan yönelimleri oluştuğu için mümkün olabilecek birşeydir.
evet biseksüelim kızla da erkekle de kuduz köpekler gibi sex yapıyorum ama illa erkeğe aktif olacağım manasına gelmiyor sonuçta ikisinin verdiği hazla çok ayrı birinde erkek erkeğe ""delikanlı" gibi sevişilip, aidiyet ve üstünlük kurma duygusu yokken, diğerinde sahipllenme ve eksik tarafını tamamlama duygusu ağır basıyor açıkçası.
cinsiyette bir kısıtlamaya giremeyiz ki bunun en barız mahkumları bizleriz. kendi içimizde de biseksüelleri kısmen ayrımcılığa uğrattık .bir cins istediği cinsiyetle, istediği şekilde beraber olabilir .türkiye' de ve bir çok toplumda eşcinsellik bildiğimiz üzere kabul görülmüyor.temel olarak hakim kesmin içeriğine girildiğinde ,erkeğin 'kadınlık hali ' nefret cinayeti sebebi görülüyor. bir çok algılayışta 'aktif gay' denilen kitle ,toplum tarafından 'uymuştur şeytanın aklına ,oynaşsın yolunu bulur ' ' sonuçta ...... ya ' gibi cümle yığınlarıyla, ölümden kurtulurlar ,ya da çok dışlanmazlar . bir çok ,çok pasif arkadaşım kendine aktif demeyi yeğler. bir kavrama girmek gerektiğini düşündüğünde.nedeni korku . şimdi 'aktif gay' bu kadar da yırtıyorsa durumu ,düşünün biseksüeller daha avanjlı duruma düşüyorlar bu mantıkta .zaten toplumda bir kavram karmaşası var .adama 'biseksüel' desen ' ne güzel işte kadına da k... ,erkegede ' diyip ulvileştirecek durumu aklınca. ,-erkeklik hali hala yerinde 'mikebiliyor' ama çıkıp ortaya -ben pasifim ve edilgenim- dese vay haline o kardeşimin ... bir çoğumuz hatta fazlamız gizliyken ,neden biseksüel olmayalım ..
?..?
doğru olmadığı gün gibi ortada olan önermedir. şu ana kadar gerçek bir biseksüelle tanışmadım bile. biseksüel olduğunu iddia edenler vardı, ama hiç biri biseksüel değildi.

geçmişte kadınları sikmiş olmak ya da kadınları sikebiliyor olmak biseksüellik değildir. kadınlara da erkeklere olduğu gibi aşık oluyor, arzu ediyor veya fantazisini kuruyorsa ona biseksüel diyebilirim ancak. biseksüellere karşı bir düşmanlığım yok, bir biseksüelin sadece aktif takılmasıyla da ilgili bir problemim yok, biseksüellerin eninde sonunda karşı cinsle evlenip mutlu mesut hayatlarına devam etmeleriyle de ilgili bir problemim yok, hatta gerçek bir tanesiyle tanışsam eşcinselleri ve heteroseksüelleri sevdiğimden daha çok sevebileceğimi düşünüyorum. ama biseksüel olmadığı halde biseksüel olduğunu iddia eden tiplere giydirmenin bifobiyle bir ilgisi yok.

sırf fikren güzel diye biseksüel olunmuyor yani. *
eşcinseller bize bahmir feryatlarının manası yok.eşcinseller sizi anlamaya çalışıyor bi kardeşlerim.mağdur edebiyatı ve bir şeyleri açıklama telaşınız beyhude.
biseksüeller de eşcinsel değil mi ? yani şimdi ben eşcinsel değil miyim ? dedirten başlık.
doğrudur yaşanmıştır. hatta kendini hetero zanneden ya da kendini gay zanneden kişiler de eklenince bayağı bir artıyor.
ortalıkta bu kadar çok oğlancı olunca dıştan bakıldığı zaman böyle duruyor. bu arada bunlar nefret değil biseksuel tavşanlarım olan durumu konuşuyoruz :*
niye ötekileştirdiğimizi anlayamadığım bir başlık.
milleti homofobik diye adlandırırken kendinin bifobik olduğunu unutmak. güzel kafaymış..
sürekli takım değiştiren ergen (bkz: biseksuel )
lg -caps lock açık- b -caps lock kapalı- t'ye neler olduğunu merak ettiğim başlık. atmaya mı karar verdik bu harfi? ha demek eleştiriyoruz sadece. anlayamamışım beynimin yerinde penis bitmeye başladı da.
(bkz: önyargı)
(bkz: genelleme)
yanlış olduğunu düşünüyorum. benim çevrem için geçerli değil en azından. ha eşcinsel olduğunu açıklamak isteyen ama götü yemediği için orta yolu bulup biseksüelim diyen tiplerin sayısı bir hayli fazla.
lgbt kısaltmasındaki b harfidir kendileri dolayısıyla eşcinsellerdir. (bkz: kavramları anlamadan başlık açmak)
  • /
  • 2