ayı sözlük v2

panda ile beraber yapmak için kasım kasım kastırdığımız yeni sözlük versiyonu. ne zaman bitecek hiç fikrim yok fakat uykusuz geceler içinde yaşadığımız kesin.
şu bilgisayar dilinden hiç anlamasam da, iyi birşeyleri ifade ettiğini hissettiren bir kısaltmaya benziyor...
eksik olmasınlar, her daim elma toplasınlar, elmasız ve dostsuz kalmayasıcalar!
pc ve mobilde tam randımanlı çalışacaksa heyecan uyandıran yazılım. ilan, radyo, chat, başlıkların gruplandırılması ve istatistiklere kolay ulaşım bakımında da yenilik getirmesini umuyorum. özellikle radyo eklenirse yazarlar da yayın yapabilir çok da güzel olur kanısındayım.
aslında bu yazılımın aplikasyon olarak hayata geçirilmesini düşündümde daha muazzam bir sözlük olamazdı galiba.

(bkz: beklemede )
panda ile çalışmalara devam ediyoruz, mevcut işlerimizin dışında kalan boş zamanlarımızda yaptığımız için yavaş ilerliyoruz, mobilde de daha kullanışlı bir site yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. umarım güzel bir iş çıkacak ortaya. bizi bekleyin anacım.
sözlük yazılımını yakın zamanda yeniliyoruz. sonrasında mobilden kullanımı da kolaylaşacak diye umuyoruz. geçiş sonrası bazı sıkıntılı veya çalışmayan alanlar gözünüze çarparsa lütfen bize haber edin.
hayırlı olsun.

profil resmi yüklenmiyor.
-ayı sozluk link kısaltma aracı ile oluşturulan linkler çalışmıyor.
-online yazarları nereden görebiliyoruz?
i'm not a robot diye soruyor, hayırdır olm..
bir konu hakkında girilen bir entry'i ondan önce girilen bütün entry'lerle birlikte "gündem"de bulundurmak umarım bir hatadır.

güzel olmuş genel olarak elinize sağlık. sözlük keşke eski doluluğunu yaşasa..
çok güzel bir tasarım oluşturulmuş. yalnız günlerdir e-mail hesabımı hatırlayamadığım için zor giriş yaptım. içerik çok güzel. butonlar, takipleşme, favori olaylarını cidden başarılı buldum. emeğinize sağlık efenim.

p.s: online listesini artık göremiyor muyuz? sadece takipleştiklerimizi mi online listesinde görebileceğiz? bunları merak ettim.
silinen yazarların üyelikleri geri gelmiş, bütün entrylerine ulaşılabiliyor. kendi isteğimle sildirdiğim önceki hesabıma -myjudas- girebiliyorum ama 'süresiz engellendiniz' yazısıyla karşılaşıyorum. halbuki ben buradaki entrylerimin birileri tarafından okunmasından endişelendiğim için hesabımın silinmesini istemiştim.
duyurularda da bahsettiğim gibi site çok fazla kapalı kalmasın istedik ve henüz güncellemeler ve birçok özellik yüklenmedi. online yazarlar listesi görünecek, kullanıcılar dilerse kendi hesaplarını silebilecek ve entrylerini toptan uçurabilecekler. birkaç gün daha bekleyin anacım.
youtube eklentisine ayrı bayıldığım tasarım. olm buralar süper olmuş be, rahat rahat video izleyebiliyoruz. link de verebiliyoruz. efsane resmen. elleriniz dert görmesin.
ayı sözlük v2 beta olabilecek durumdadır.
şu tam olmayan hali bile yeterince iyidir efenim.özellikle mobil sayfa güzel olmuş.
  • /
  • 2