ayı sözlük v2

onlayn yazarları nereden göreceğiz?

bi de herkesin telefon numarası neden profilllerinde yazıyor?

çirsel yönelimleri atanmamış yazarlar için neden aseksüel yazıyor?

şaka len şaka, sadece orrayn yazarlar görünmüyor!

#ayı sözlük
online listesini görebilen dostlar beni aydınlatabilirse çok sevinirim. yoklama yapacağım, gelmeyen gençlik baklava tüketemez. * hem de dondurmalı.
yazarlar arası etkileşimi minimum düzeye indirgemiştir, geliştirilmesi elzemdir;
1) online yazarlar yoq,
2) ziyaretçiler görünmüyor,
3) yazar engelleme yoq, en önemlisi bu bence zira
ben de sizin kadar sabırsızlanıyorum ve merakla bekliyorum tüm özelliklerin eklenmesini. yazılımcı arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar, en kısa zamanda beklediğimiz özelliklere kavuşacağız.
entry'lerin kimin artıladığı görünmüyor, entry'lere yorum yapılamıyor ve belirtildiği gibi online liste yok. bu özellikler dışında olmuş gibi, herhalde eksiklikler giderilir. bir de kullanıcı adımdaki boşluktan mütevellit yazarların mesajlarını hiç açamamıştım yenilenmeyle birlikte okuyabiliyorum fakat nafile.
sözlük v1 bana gayet yavaş ve zor geliyordu.

simdi ise heryerine kayganlaştırıcı sürülmüş, iyice rahatlatılmış gibi. böyle bir pürüzsüzlük, sayfalara girip çıkarken zorlanmama, sözlükte gezinirken alınan o rahat zevk. tıklıyorum açılıyor. giriş yap diyorum, hop giriyorum. çıkış dersen aynı güzellikte. bal kutusu gibi olmuş, elinize sağlık.
zamanında banlanmış olan herkesin banlarını açtım. adlarını bandana koydum, ayırt edebilmek için. online yazarlar listesini göremeyecekler ama diğer yazarlara mesaj yazabilecekler. en azından siteye girip entrylerini silebilirler, tekrar yazmak isterlerse yazabilirler. yazmak isteyen dönmek isteyen olursa daha sonra tekrar yazar olur belki. sanş vermekte fayda var. ilerde hesabı sil özelliği de gelecek. sözlüğe girip hesaplarını silebilecek isteyenler.

ayrıca nick değiştirme özelliği de geldi. 1 kereye mahsus yapabileceğim bunu. yazar adını değiştirmek isteyenin nickini değiştirebileceğiz sistem el verdikçe. mesajla bana ulaşabilirler. daha sözlükte çok eksik var, yavaş yavaş özellikler ekleniyor ve bazı sıkıntılı noktalar çözülüyor. zamanla hepsi yoluna girecek diye düşünüyorum.
git gide interaktif sözlükler sıralamasında yerimizi alacağımız bir yer oldu burası. en çok da videoların çok güzel şekilde görünmesini sevdim.
  • /
  • 2