ayı sözlük'ten birini düşürmeye çalışacak kadar loser olmak

ayı sözlük zirvelerinin yapılma sebebinin koli bulmak olması başlığını açtıktan sonra (bkz:#253203) girisiyle coming out of the closet duygusunu yaşayıp, hiçbir şey olmamış gibi going into the closet yaparak saklandığını düşünen yazarın açtığı başlık.
tam anlamıyla başlık sıçmak hadisesi. ya buraya öyle şeyler yazardım ki, ancak olaya konu olan taraflardan biri yakın bir yazar arkadaşım olduğu için şu an için susuyorum.

tüm sözlüklerde aşk arayan da vardır seks arayan da vardır, bunu loser hadisesine indirgemek ciddi anlamda zavallılık bana göre. tüm sözlüklerde yaşanan bir olayı ayı sözlük için loser görmek ise başka bir andavallık.

niye kimse benimle ilgilenmiyor diye bağıran başlık.
nereden düşürecektik başka anamız babamız mı bulacaktı? hornet'ten düşürünce mi winner oluyoruz ya da gay barlarda cool takılma numaraları yaparak? sözlük gayet de kullanışlı olabilir bu durumda. adam entry'leri sıralamış güzel güzel, okudukça tanıyorsun ve anlıyorsun, profil fotoğrafı da mis gibi.. daha ne amq! bekle zirveyi yani ya da at mesajı güzelce yakınlaş. buradan güzel yer mi var?!