bearhairy

  • /
  • 7
yeni ayı sözlükçülerden. aramıza katılmasıyla mutlu etti. hoş geldin.

(bkz: askk)
hem bear hem hairy... çekici bir nicki olan yazar. hoşgelmiş, inşallah sözlükte keyifli vakitler geçirecek ve geçirtecek olan yazardır.
ayyyh akşamdan beri entiri girişi konusunda kovalamaca oynadığım yazar, tam yakalıyorum diyorum, hoop bir entiri daha yazmış oluyor, nefes nefese kaldım onun entiri sayısına yetişicem diye...* resmen rakip görülen yazarlardan biri olacak. ayy şaka bi yana, çok muhabbetli ve sözlükte böyle aktif olması çok keyiflendirdi. devam devam...
bu yazarı okumak keyif veriyor efenim. sözlüğün demirbaşlarından olacağı düşüncesindeyim.
pek bir sessiz yazar ama seviyorum kendisilerini, bir tanedir. hairy hairy
biraz geç olmuştur ama başlık yeni görüldüğünden ötürü yeni hoşgeldin denilebiliyor tarafımdan; hoşgeldin! *
mutfakta julia child, yatakta hunter marx, sokakta jack wrangler olabilen yazar, her bir parmakta parmak adedinin 10 katı beygir gücünde maarifeti var.
aramızdaki onca yaş farkına rağmen muhteşem ötesi bir zevk ortaklığı yaşadım kişi.
tanışalı henüz 4 ay olmuşken (gerçek hayatta) dost mu desem, aile mi, kardeş mi bilemiyorum.( keşke büyük olsan seni kendime alırdım) şakalarıma cevap olarak " nolucak al büyüt sonra eveririz abla, aynı türkan şorayın filmindeki gibi" diye sıcaklığını göstermekten çekinmez.
akşamları kar, kıyamet, soğuk demeden o sohbet ederek yürüyüşlerimizin tadı bir apayrıdır.
kuzum diye severim fakat kızdırdığında (-ki öle ciddi bir kızgınlık değil, yaşımı yüzüme vurduğunda) şerefsiz adi köpek demekten cekinmediğim kişi.
o denli samimi bir bir birlikteliğimiz hakim ki, bugüne kadar "siz sevgilimisiniz lan?" sorusunu soranların sayısı hayli bir fazladır.
yanakları favori sevmelik yeridir ve biz allıkla pullukla uğraşırken onun buna ihtiyacı olmayıp sürekli kırmızıdır, doğal allık sahibi.
beni bu sözlüğe kazandıran biricik yazarımız *
ters düşmekten en çok korktuğum kişilik.
ne halt yiyorsam ilk ve tek söylediğim kişi olma özelliğini taşıdığından beni tek kalemle silkip geçme yetisi vardır.
seviyorum seni. küçük * ayı seni.
feriştahını sikmek
samimi bir yazar.
güzellik yarışmasını kazansa konuşmasında 'dünya barışı' isteyecek bir insan izlenimi oluşturdu bende.ama laf olsun diye değil.ciddi anlamda. *
bir de aseksüellik güzel.bu tarafa hiç gelme durum pek hoş değil.
(bkz: tünelin ucu bombok bir yere çıktı) *
arkadaş canlısı , samimi sözlük yazarı. severek takip ediyoruz.
kütahya'dan bildiriyorum.
tam kütahya'ya gezmeye gidelim dediğim an sanki bana inat işe başlamış olan yazar.
ulan köpek özledim seni.
çektiğim resimleri beğenmeyen resim çekme hastası kişilik.
instagram'da resimleri ile sevişiyorum gizli gizli.
beni tufaya getirdi helal olsun, ama beni bilen iyi bilir bana yanlış yapılmaz gözüm üzerinde, yanlışını yakalamiyim senin
zirve olduğunu bana söylemeyen, şayet bilgim olsa kolundan, kulağından zorla tutup beraber zirveye katılacağımız şapşik.
bunun acısını bu haftasonu acı acı çıkarmayı düşünüyorum.
kaldırabilirsem havaya atıp tutmamayı düşünüyorum.
küçük beer.
bir ay aradan sonra izin günlerimizi aynı güne denk getirip bugün buluşacağımız yazar, kerata. eğlence dolu bir gece olacak. korku filmi de izleticem sana bilesin.
kendi müzik zevkini bana aşılayan insan. konuşmaya başladık mı saatin nasıl ilerlediğinin farkına varmıyorum. hatta öyle aşırıya kaçıyoruz ki son araba seferini kaçırdığı da oluyor. terabi niyetine karşına oturup saatlerce konuş, gık demez. iyi bir dinleyicidir yavrum. bir öneri, bir tavsiye beklediğimde "bak kuzu" der başlar konuşmaya. jetonla çalışıyor olsa durmaması için sürüyle jeton atabilirim. tek eksi yönü alışverişe karşı biraz
duyarsız. mağazaya girmektense yağmur altında dakikalarca ıslanmayı tercih eden biri. içindeki çocuğu hiç kaybetme. yaşımın büyüklüğüne bakmadan çocuk gibi eğlenmemi sağlayan yeri geldi mi de olgunluktan kırılan insan.
nickimden şüphe etmemi sağlayan yazar. acaba o mu karpuzsever olaydi, ben de bearhairy? diye kafamda deli sorular. ama, devran döner gelir o nicki alirim. ne zaman karpuz 50 kuruşa iner, işte o zaman korksun gazabımdan.

en kelle karpuzlari yiyesin azizim.
dünyalar tatlısı mal insan. yarın da beni ekerse iş yerini basıp bu beni taciz etti diye herkese rezil edeceğim yazar.
geçtiğimiz günlerde buluşacağımız yerde beni eken ve gelemicem mesaiye kaldık demeyi 1 saat sonra zahmet edip söyleyen yazar. ama olsun orda beklemem işime yaradı lan. o herifi görecektin bana bakmaktan dibi düştü.
yarın saat 19:00 da çatı katında gelme ya da geç kal da göreyim.
  • /
  • 7