öpüşürken gözleri kapatmak

genelde istem dışı yapılan bir harekettir. fakat arada göz açılıp, arada partnere bakılır ; o da kapatıyor mu gözlerini diye.
ve öpüşüldüğü vakit eğer birisi gözlerini kapatmıyorsa ; bundan zevk almıyor anlamına geliyormuş...

ben bi deneyim bakim partnerim gözlerini açıyormu...
şmdi partnerimin yanından geliyorum halen gözlerini açmadı*
kaparım haciii. zaten gözlerimi kapatacak kadar keyif almıyorsam, derhal bırakırım. kaaaaaç.
bruno marsin grenade sarkisinda gecen bir cumle: daha ilk opusmeden senin sorunlu oldugunu anlamaliydim, gozlerin acikti, neden acikti kontrol sart yani
keyif veren şeyler insana göz bile kapattırıyor.

(bkz: seni öpüyorum gözlerim kapalı)
öpüşmek benim işim öyleki gözüm kapalı yaparım
bulutlarda uçmak...
partnerin dublör kullanıp kullanmadığını anlamak için uygun olmayan yol. grup sekste de sıradakinin kim olduğunu bilebilmeyi zorlaştırır.
gözlerin açıkken görüp istersin, öpüşmeye başladıktan sonra görmeden sadece hissetmek istersin. *
öpüşmek ruhların karışmasına izin vermektir. gözleri kapamak ise o anda transa geçmek gibi bir şey. ama kendi kendine olmaması kaydıyla.
duygu akışı... aşkla yapılıyorsa sana kendini özel hissettiriyor, sen de karşıdakine o hissi veriyorsun, yoğun konsantrasyon... kalpler arası yol hiç bu kadar kısa olmamıştı! hele bir karşıdaki öpüşmeyi iyi biliyorsa, uçuran durum...
kıskanç insanlar tarafından ilişki sırasında hoş karşılanmayan davranışları listesinde ilk 10 dadır. '' benimle sevişirken başkasını mı düşünüyorsun? neden gözlerini kapatıyorsun?'' gibi sorularla karşı karşıya kalınabilir ki dumur sebebidir.

(bkz: öküz)
iki ucu boklu değnek gibidir, açsan olmaz kapasan acaba!? otomatikman kapanır aslında gözler, açıkken samimiyetsiz gelir bana nedense,ama partneri seyretmekte başka bir haz, ama karşı taraf bunu anlamayabiliyor, işte böyle bir değnek.
(bkz: eyes wide shut)
pek sağlıklı bulmuyorum ben bu olayı ya başkasını düşünüyorsa hiç mahal vermiyorum böyle paranoyalara o gözler seda sayan gibi belerte belerte öpüşülecek. o kadar..
opusmeye deger biriyle yapilan bir eylem oldugu icin gozlerin acik ya da kapali olmasi biseyi ifade etmedigi dusuncedir.
şen beni şevmiyoşun tribin en büyük tetikleyicilerinden.
öpüşürken gözlerini kapattın, şen beni şevmiyoşun...
uyurken gözlerini kapattın, şen beni şevmiyoşun...
hapşururken gözlerini kapattın, yoksa şen beni şevmiyomuşuuun...! vs
gerçekten hoşlandığım birisiyle öpüşüyorsam adeta bir refleksmişçesine kapatıyorum.

ama çıtır çerez niyetine yatağa attığım biriyse bu aşamayı atlasakta diğer aşamaya geçsek oluyorum ve sıkıntıdan gözlerim açılıyor.
çok masumane bulduğum bir harekettir.
bi de açık olduğunu düşünsene lan? böyle dip dibe birbirinize bön bön bakıyonuz falan. refleksler iyi ki var..
  • /
  • 2