sevgiliyi seks yapamayacak kadar sevmek

sanırım ne istediğini tam olarak bilip; neden bahsettiği anlamında tam olarak fikir sahibi olup; hissettiği şey ne ise onunla birebir örtüşen birini bularak onla sevgili olma durumunda ortaya çıkabilecek duygu.

birini seks"i unutacak kadar çok seviyor olmak; bağlanma ve sahiplenme eşiğini de aşan güçlü bir his bence.
insan sevdiğini siker mi hiç geyiği.

geyik olduğu zaman komik de, ciddiyseniz bir psikoloğa görünün.
sevmekten midir nedendir bilemediğim en sık yaşadığım durumlardan biri. sanki seks yapınca bütün ilişkinin büyüsünün kaçacağını düşünüyorum. öyle ki seks yapmadan nasıl yapacağınızı düşünüp tahrik olmak, yaptığınız seksi düşünerek tahrik olmaktan daha yaratıcı ve zevklidir.
tutkusu eksik bir hamur mayalamaktır. sevgiden kabarıp odalara sığmadıkça içindeki boşluklar da gün yüzüne çıkacaktır. hayatınızdaki biri dokunmaya kıyamamakla içiçe geçmek arasındaki tüm aşamaları tattırabileceği ölçüde bulmacanın kayıp kısımlarını tamamlayacaktır.
aşk değil sevgi değil başka bir şey bu
hiç bir şey koyamam ki bunun yerine

aklıma geldi..öyle...
+65 yaş ve üstü olduğunuzu gösterir.
çok saf duygudur utandıran gelgitleri vardır belki ruh ikizidir bence bu zamana kadar ondanda tık çıkmadıysa
böyle bir şey var. bana inanın. çok ciddiyim.
sen o kadar seversin seksin hayalini bile kurmaya utanırsın. sonra birgun biter ve o bir başkasını bulur. senin seks hayalini kurmaya bile kıyamadığın sevgiliyi alırlar böyle kütürdete küturdete ...neyse ehem. demem o ki sevgiliye antika biblo muamelesi yapmaya gerek yok. ayrıca içerisinde seks olmayan bir ilişki sağlıklı değildir.
seks yapmasini bilmiyordur. net.
"sex olmadan bi ilişkinin yürütülmesi sağlıksız" tarzinda teori ortaya atanları görüp şaşırdığım başlıktır. o zaman asexsüeller başlı başına hasta. abisi bu şeye benzemedi mi ya "eşcinsel olduğu için hasta zannedilenlere yapılan muamele"..?
artık ona farklı bir gözle baktığınızı , anlaşarak ayrılıp mümkünse arkadaş kalmanız gerektiğini gösteren durum.
tek hissettiğim şeyin yoğun duygusallık olup cinsellige odaklanamadigim olmuştur. bu , gördüğüm kadarıyla sadece duygusallıktan ibaret yoğun sevginin bedensel bir haz olan seks arzusunun önüne geçerek perdelemesi durumu. bu uzun sürdüğü zaman karşı tarafa bunu açıklamak biraz zor olabiliyor tabi. riskli bir dönem.
geçmişte yaşadığınız plotaniklerinizi saymasak, ortama yeni yeni girmeye başlamış, hala jelatini üstünde biriyseniz ve şans eseri karşınıza çıkan ilk kişiyle bir hoşlanma başlayıp aşka kadar ilerlediyse olması muhtemel durum.