threesome dolandırıcılığı

aslında biraz utanılabilecek bir durum ama lgbti dayanışması adına kimsenin başına gelmemesi için paylaşmaya karar verdim.
normalde bende yer yok ailemle yaşıyorum. gerçi kendime ait odam var ailem de gay olduğumu kabullenmiş ama bir seks hayatım olduğunu kabullenemediler bir türlü.
neyse bugün öğleden sonra annem aradı. babaannemi yoğun bakıma almışlar babamla beraber oraya gidiyorlarmış. ben de hazır ev boşken biriyle görüşeyim dedim. #evvar #yervar hashtag lerini ekledim profilime.birkaç kişi yazdı. bir tanesi baya yakışıklı kaslı bir çocuk. onla konuştuk. gruba ne dersin dedi: yazıştığı başka bir çocuk daha varmış. fotoğrafını attı baktım o da baya yakışıklı. kabul ettim. yarım saat sonra bana geldiler. benim odaya geçtik ama karyolam küçük olduğu için beğenmediler. hatta tiye aldılar burada mı uyuyorsun falan diye. başka oda yok mu falan diye evi dolaşmaya başladılar. aslında uyuz oldum uyaracaktım ne kafanıza göre odalara dalıyorsunuz diye ama yüzsüzlükleri karşısında geçirdiğim şoktan nutkum tutuldu.
sonra annemlerin çift kişilik yatakta sevişmek istediler ben olmaz falan dedim ama ya ne olacak falan derken ben de ortamın tadı kaçmasın diye bişe demedim. emrivaki sevmem normalde.
asıl canımı sıkan olay bundan sonra başladı. bunlar deli gibi sevişmeye başladılar. bana bakmadılar bile. yani ortam bozulmasın diye hep yapıcı davranmaya çalıştım, dahil olmaya çalıştım ama hiç umurlarında olmadı. sonra yeter dedim. sesimi yükselttim. siz başbaşa görüşecekseniz gidin nerede istiyorsanız görüşün. hem bu odaya da izinsiz girdiniz falan tüm içimi döktüm. sonra üçümüz takılmaya başladık. ama ben hakkımı aramasam kendileri takılıp işleri bitip gideceklerdi.
sevişecek yer bulamayanlar bazen böyle üçkağıtçılıklar yapabiliyorlar sizin de bilginiz olsun diye yazdım.
ohaaa assiri mantikli fjfdlgdh ev sahibi icin kotu oluyor ama pezevenk konumuna dusuyor bir nevi istemszce ve belese calisan.
kesin yaşanmış olunan bir olaydır. *
dolandırıcı deyince ben de gasp falan var zannettim.
bir yakınının yoğun bakıma alınması sonucu boşalan evi seks yapmak için değerlendirmek de iyiymiş.

#422635 girisinde bana insanlara ahlak satan iki yüzlü göndermesi yapmış bir yazarın ahlaksızlıkta bir ekol olması da hayli ironik bir durum. muhtemelen sırf ev boş olacak diye cenazeleri de iple çekiyordur. *
başımdan geçen bu olayı yazarken karşılaşacağım olası linçi geçmiş girdilerimden tahmin etmiştim ama yine de paylaşmamın tek sebebi lgbti dayanışması idi. eminim yeri olan pek çok gayin başına gelmiştir. benim acemiliğime denk geldi. başkaları da bu kötü tecrübeyi yaşamasın diye paylaşmak istedim. her neyse.

bir yakınımın yoğun bakıma alınması sonucu boşalan evi seks yapmak için değerlendirmemi ahlaksızlık olarak tanımlayamazsınız. az gelişmiş toplumlarda ailenin kutsanması oldukça sıradandır. aileyi kutsayan sırf kan bağı olduğu için akrabalarına tapan bu güruha biraz engels okumalarını tavsiye ediyorum.
oluştuğunuz sperm sırf babanızın sikinden çıktı diye babanızı kutsamayın arkadaşlar.
bakın çoğu orta doğulu kendisine ve annesine şiddet uygulayan, her türlü kötü alışkanlığa sahip, tek mirası hayatlarını altüst eden çocukluk travmaları olan babalarına hayatları boyunca sırf kan bağından dolayı saygı duyar hürmet ederler. bu adama hayatları boyunca kölelik ederler. neden? çünkü babalarıdır.
ben bunu kabul etmiyorum. babaannem olacak o cadalozu da yakınım olarak görmüyorum. bu az gelişmiş orta doğulu bakış açısı ile eleştirilmek de gücüme gidiyor.
bunun yanında bu kadın benim sevdiğim değerli bir insan olsaydı ve yine ben aynı davranışta bulunsaydım bu durum gene ahlaksızlık olarak tanımlanamazdı. ölüm hayatın bir parçası. ben bu durumu olağan kabul ediyor olabilirim. yas çeteresi tutan mahalle karıları gibi eleştiriler kimseye yakışmıyor. bu insanlar ölüm sonrası 7 ila 40 gün arası nöbet tutar ve sizi izlerler. kazara güldüğünüzü, gezmeye gittiğinizi veya yasa yakışmayacak davranışlarda bulunduğunuzu gördüklerinde işte böyle sizi yargılar ve bunu bir dedikodu malzemesi olarak kullanırlar.
şimdi daha önce de iş arkadaşımın telefonunda kazara gördüğüm şey için telefona bilerek baktığım şeklinde beni eleştiren kişinin pisuvarda milletin sikini dikizlediğini itirafına benzer bir örnekle karşı karşıyayım.
ahlaksızlık işte tam olarak bu. kendinizde olmayan ahlak(!) ı başkalarına satmaya çalışmak.
benim sizin ahlak anlayışınız ile bağdaşan hiçbir yanım yok.
babaannemin mezarında sikişirim istersem sizi de hiç ilgilendirmez.
haklı bir şekilde yeter diye isyan etmişsin. fakat sonrasında kapı dışarı etmen en doğrusuydu.
"evet sayın seyirciler dolandırıcılar dolandırıcılıkta sınır tanımıyor. istanbul emniyeti görenleri hayrete düşüren bir dolandırıcılık şeklini daha ortaya çıkardı... "
minvalinde başlayıp
"... ekiplerce kıskıvrak yakalandılar" şekline sonlanan bir tv haberi gibi görünen başlık *
neden formatı siktiğimin(!) düşünüldüğünü anlamadığım başlık.
dolandırıcılık, failin hileli davranışlarla bir kimseyi aldatması, mağdurun veya başkasının zararına olarak kendisine veya başkasına yarar sağlamasıyla oluşur.
kelimenin kökü olan dolan ise, hile, dolandırış, aldatma anlamlarına gelmektedir.
kusura bakmayın ama ben her şeyi maddiyatla ölçen o sürüye ait hissetmiyorum kendimi. sizin için öyle olmasa da manevi dolandırıcılığı daha ağır bir suç olarak görüyorum. çağımızın en büyük problemi her şeyi para ile ölçmeleri.
formatı biliyorum. formata saygı duyuyorum. bu yüzden yalnız yaşayan ve seks arayışında olan her insanın başına gelecek bir dolandırıcılığı tanımlayan bir başlık açtım ve kurallara uygun bir şekilde entrimi girdim. ama her açtığım başlıkta olduğu gibi yine linç yiyorum.
enough is enough dedim artık haberiniz olsun şurama kadar geldi!!!!!
tanım: sözlüğü forum şeklinde kullanmakla suçlandığım başlık.
ben de yeni bir yazar olarak iyi niyetli(!) bu uyarıyı ciddiye aldım ve tecrübeli yazar arkadaşımın profilini ziyaret edip daha önce açtığı başlıklara bir göz gezdirdim.
açtığı başlıklardan birkaç örnek bırakmak istiyorum buraya.
(bkz:9 mart 2017 futurelavirsi pezevenklerin elinden kurtarmam)
(bkz:onun gibisini bir daha nasıl bulurum)
(bkz:futurelavirs'in hazineci'ye varması)
futurelavirs kim bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla beni hedef tahtasına koyan arkadaş daha önce sözlüğü forum olarak epey kullanmış. daha önce de beni başkasının telefon ekranına bakmakla suçlayan şahsın pisuvarda milletin sikini dikizlediğini ortaya çıkarmıştım.
kendi karısının çektiği pornolara bakmayan adamlar gelip benimle uğraşmasın artık. hepsini çıkarırım!! oğlum ayağınızı denk alacaksınız. herkes ayağını denk alıcak. öyle kolay değil bu memlekette ahkam kesmek...
burada bu kadar tartışılmış ama sanırım doğru başlık "threesomeda dışarıda kalmak" olmalıydı..

diğer yazar arkadaşların dediği gibi burada dolandırıcılık diye tabir edilen bir durum söz konusu değil!