seks sırasında partnere küfür etmek

insanların fantezileri çeşit çeşit. fantezi dünyası elbette. ben etmediğim gibi edilmesinden de hoşlanmam.

elbette bazı terimler olayın fiiliyatından olduğu için onları küfürden saymıyoruz.

bir erkek arkadaşım, heterororo , kız arkadaşıyla başından geçen bir olayı anlattı.

benim arkadaşım kızın içinde doggy stilde, kız istemiş bu pozisyonu, hızla gidip gelirken kız bundan küfür etmesini istemiş.

bizimkide o an ki şuur kaybından "ananı sikeyim!" demiş. artık şuur kaybından mı yoka gözü çoktan anasında mıydı, bilmem.

neyse sonrası kötü. çok kötü.
aslinda sevişme esnasinsa "hassiktir!" derken sevişmenin nasil güzel gittigini nasil zevk aldigimi ve o anin beni kendimden geçirdigini ifade etmek isterken doggy pozisyondayken birden hassiktiri duyan yakisikli irkilerek ve korkarak ona kufrettigimi zannetmis sevisme esnasinda ters bir seyler olma olasiliginin panigini yasamistir. sevisme esnasinda partnere kufretmek her zaman sm icermediginin bir ornegidir
"küfürlü ve sert severim" taleplerinin iktisadi arz birimidir.
sevişmeyi bitiren eylemdir. erilleşme gavat diyip seks bitirmişliğim vardır. (bkz: swh )
bu tarz talepler bana arada denk geliyor. dövmemi ve küfür etmemi isteyenler oluyor. ancak yapı olarak şiddete ve saldırganlığa elverişli olmadığımdan beceremiyorum. ancak sırf partnerimin hışmına uğramamak için soft küfürler ettiğim oldu tabi dayak atmak kesinlikle bana göre değil.
dirty talk yapabilen var, yapamayan var gerçekten.
normalde ağzıma kotu söz almam benden kufur işitmezsiniz ama yatakta sert seven bir de üstüne kufurden hoşlanan biri ise zincirimden boşanmis gibi kufrediyorum oyle boyle degil galiz kufurler ediyorum uff beybi
iki kez yapmak zorunda kaldığım ve oldukça zorlanarak tamamladığım eylem. genelde domine edilmekten hoşlanan bottomlar tarafından tercih ediliyor. küfürler de anneleri ve babaları üzerine, istedikleri bu yani.
köle moduna sokup ölümüne aşağılanmıyorsa birazcık seksi olabiliyor bence.
insanoğlu işte, fantezi fantezi. ayrılıyor. düşünsene ciddi işinde gücünde adam, kel bir bürokrat falan, sevişirken küfret bana diye bağırıyor, haha komik lan.