feminen gaylerden hoşlanmayan gay

çok normaldir. * * * klişe laflardansa daha açık ve net söylemek gerekir ki feminenlerden hoşlanmayan gayler bu sözlükte homofobik ilan edildikleri için açıklama gereği duydum. mesela " saygı duyuyorum onlara ama .." ile devam eden cümleler de samimi gelmiyormuş. hoşlanmak zorunda mıyım ayol ? haha
kaldı ki konuştuğum insanlar feminen olmadıklarını ve feminenlerden nefret ettiklerini söylediler hep. ancak gel gör ki %90 ı feminen idi. kendinizle barışın lütfen.
hee bu arada ;
(bkz: call me maybe) 0533*********
sarışın erkeklerden hoşlanmamaktan pekte farklı değildir.
ayrımcılığı,otekilestirmeyi,dışlanmayı en cok yasayan ve bunu icinde bir yerlerde kendine yediremeyip acisini aklinca hor ve kendinden daha az iyi gördüğü bir baskasini ayrımcılığa,otekilestirmeye,dışlanmaya maruz birakan bir baska acinasi, bilincsiz, cehaletinin farkinda olmayan nefret yanlisi insandir.
şimdi buradaki "hoşlanmayan gay" tabirini "feminen gaylerden tahrik olmayan, onlarla sevişmeyi tercih etmeyen gay" şeklinde algıladım ve entirimi de ona göre yazıyorum.

girilen entirilere baktığımda şoka girdim. konu nefrete ve ötekileştirmeye kadar gitmiş. ya bir insan maskülen erkek seviyor, bu yüzden de feminenlerle olmayı tercih etmiyor diye bu kadar itin götüne sokulmaz ki. ayrıca bunu başından dürüstçe ifade etmek de kötü bir şey değil bence. bu kadar hassas olunmamalı kanaatindeyim. öte yandan, kişinin "feminenler ölsün! kazığa oturtmak lazım onları." gibi söylemleri varsa o durum başka tabi. o düpedüz nefrettir. kendisini kazığa oturtmak lazımdır.

bu bağlamda feminen gaylerden hoşlanmayan(tercih etmeyen) insanlardan nefret etmenin, birinden eşcinsel olduğu için nefret etmekten zerre kadar farkı yoktur nazarımda. yani eşcinsel bir erkek nasıl kadınlardan tahrik olamıyorsa bu durum da ondan farklı değil. şimdi bu benzetme yanlış anlaşılmasın feminenleri kadına benzetmiyorum. burada sadece iki durumu birbiri ile kıyasladım.

uzun lafın kısası tamamen arzularla alakalıdır. o zaman bir sürü olgun/daddy seven insan var. onlar için de gençleri ötekileştiriyorlar diyelim. şişman sevenlere de zayıf ve kaslı olanları ötekileştiriyor diyelim.
içi güzel olsun ya insanın tarzı o erkeksi gaylerde bazen hanzolaşyıor kendimden biliyorum uyum olan ten uyumu chaser seviyorum ben
aşırı feminen biri olduğum için ucu en çok bana dokunan başlık. şükürler olsun feminen seven abiler var da yolumuzu bulup iş tutabiliyoruz be sözlük.
uzun soluklu bir ilişki ve de cinsellik yaşayamayacağım arkadaşlardır. onun dışında herhangi bir sorun yok.
bana "feminenlerden hoşlansaydık, hetero olurduk!" sözünü hatırlatan başlıktır.
eşcinsel kimliğini medya ya da çoğunluğun düşüncesine göre şekillendirdiyse, varoluşuyla bir çelişkiyi yansıtır çünkü medyanın ya da çoğunluğun düşüncesi gaylerin feminen olduğu yönündedir çoğu zaman.
tercih seçim falan diyip bedene yüklenen hazlarınızı, arzularınızın asıl sebeplerini bilmeden atmak baya kolay herhalde ya.
ne bileyim bedenimiz bizim midir? hazlarımız bizim midir? diye sorasım geliyor. benim de kriterlerim genelde zayıf (aşırı) ve uzun - orta boylu erkeklerdi fakat bunların aslında bana bastırılmış ve idealize edilmiş olduklarını düşünüyorum. bu arada sözlük baya baya eski çekiciliğini kaybetmiş girilere bakılırsa baya non iq bireyler var aramızda insan üzülüyor. kızlarla da aşık atabiliriz sevgili yazarlar, kimseye feminenlik, kadınlık, eşcinsellik borcumuz yok şükürler olsun.
ayrımcılık olur onlarda var aramızda
olabilecek durumdur. gayet doğaldır, hormonlarla da alakalı.