feminen gaylerden hoşlanmayan gay

çok normaldir. * * * klişe laflardansa daha açık ve net söylemek gerekir ki feminenlerden hoşlanmayan gayler bu sözlükte homofobik ilan edildikleri için açıklama gereği duydum. mesela " saygı duyuyorum onlara ama .." ile devam eden cümleler de samimi gelmiyormuş. hoşlanmak zorunda mıyım ayol ? haha
kaldı ki konuştuğum insanlar feminen olmadıklarını ve feminenlerden nefret ettiklerini söylediler hep. ancak gel gör ki %90 ı feminen idi. kendinizle barışın lütfen.
hee bu arada ;
(bkz: call me maybe) 0533*********
sarışın erkeklerden hoşlanmamaktan pekte farklı değildir.
ayrımcılığı,otekilestirmeyi,dışlanmayı en cok yasayan ve bunu icinde bir yerlerde kendine yediremeyip acisini aklinca hor ve kendinden daha az iyi gördüğü bir baskasini ayrımcılığa,otekilestirmeye,dışlanmaya maruz birakan bir baska acinasi, bilincsiz, cehaletinin farkinda olmayan nefret yanlisi insandir.
şimdi buradaki "hoşlanmayan gay" tabirini "feminen gaylerden tahrik olmayan, onlarla sevişmeyi tercih etmeyen gay" şeklinde algıladım ve entirimi de ona göre yazıyorum.

girilen entirilere baktığımda şoka girdim. konu nefrete ve ötekileştirmeye kadar gitmiş. ya bir insan maskülen erkek seviyor, bu yüzden de feminenlerle olmayı tercih etmiyor diye bu kadar itin götüne sokulmaz ki. ayrıca bunu başından dürüstçe ifade etmek de kötü bir şey değil bence. bu kadar hassas olunmamalı kanaatindeyim. öte yandan, kişinin "feminenler ölsün! kazığa oturtmak lazım onları." gibi söylemleri varsa o durum başka tabi. o düpedüz nefrettir. kendisini kazığa oturtmak lazımdır.

bu bağlamda feminen gaylerden hoşlanmayan(tercih etmeyen) insanlardan nefret etmenin, birinden eşcinsel olduğu için nefret etmekten zerre kadar farkı yoktur nazarımda. yani eşcinsel bir erkek nasıl kadınlardan tahrik olamıyorsa bu durum da ondan farklı değil. şimdi bu benzetme yanlış anlaşılmasın feminenleri kadına benzetmiyorum. burada sadece iki durumu birbiri ile kıyasladım.

uzun lafın kısası tamamen arzularla alakalıdır. o zaman bir sürü olgun/daddy seven insan var. onlar için de gençleri ötekileştiriyorlar diyelim. şişman sevenlere de zayıf ve kaslı olanları ötekileştiriyor diyelim.
içi güzel olsun ya insanın tarzı o erkeksi gaylerde bazen hanzolaşyıor kendimden biliyorum uyum olan ten uyumu chaser seviyorum ben
aşırı feminen biri olduğum için ucu en çok bana dokunan başlık. şükürler olsun feminen seven abiler var da yolumuzu bulup iş tutabiliyoruz be sözlük.
uzun soluklu bir ilişki ve de cinsellik yaşayamayacağım arkadaşlardır. onun dışında herhangi bir sorun yok.
bana "feminenlerden hoşlansaydık, hetero olurduk!" sözünü hatırlatan başlıktır.
tercih seçim falan diyip bedene yüklenen hazlarınızı, arzularınızın asıl sebeplerini bilmeden atmak baya kolay herhalde ya.
ne bileyim bedenimiz bizim midir? hazlarımız bizim midir? diye sorasım geliyor. benim de kriterlerim genelde zayıf (aşırı) ve uzun - orta boylu erkeklerdi fakat bunların aslında bana bastırılmış ve idealize edilmiş olduklarını düşünüyorum. bu arada sözlük baya baya eski çekiciliğini kaybetmiş girilere bakılırsa baya non iq bireyler var aramızda insan üzülüyor. kızlarla da aşık atabiliriz sevgili yazarlar, kimseye feminenlik, kadınlık, eşcinsellik borcumuz yok şükürler olsun.
ayrımcılık olur onlarda var aramızda
olabilecek durumdur. gayet doğaldır, hormonlarla da alakalı.
cinsel olarak hoşlanmama durumuysa bahsedilen o konu zaten elimizde değil.öyle olsaydı aynı kişiye neden erkekler sorusu da sorulabilirdi.o yüzden ayrımcılık yada hakaret noktasında olmadığı sürece çok takılınmaması gerekir .herkes istediğiyle flört etsin.istediğiyle sevgili olsun, aşk yaşasın.
feminen gayler yanlış anlamasın sakın, kendileriyle herhangi bir problemim alıp veremediğim yok. ama düşünce yapısı olarak "kadın gibi konuşan davranan birini s*kmek istesem gider kadın s*kerim" diye düşünmekteyim. kendilerine saygım sonsuz. herkes başkasının özgürlüğüne müdahale etmediği sürece istediği gibi düşünebilir,giyinebilir, davranabilir vb.
ayol kendi ekosisteminde yaşadığı sürece benim için hiç dert olmayacak arkadaşlardır kendileri. lakin benim ekosistemime giriş yapmayı denerse access denied olurlar haberleri olsun falan yaneee...
kendisine yöneltilen eleştirilerden biri feminenlerden hoşlanmamasının kendi efemineliği ile çelişmesidir. halbuki çelişki falan yoktur, efemine olan bir insanın efemine insanlardan elektrik alamaması gayet anlaşılabilir bir şeydir. bir şeyi yererken dikkatli olmak lazım.
gayin hasıdır. erkek adam erkek sever. kadın davranışları sergileyen, erkeklikle uzaktan yakından alakalı olmayan birini, bir gay nasıl sevebilir? yani gay nedir, kendi cinsinden hoşlanan erkek değil midir? bir gay nasıl, kadınlara benzemeye çalışan birinden hoşlanabilir, bu mümkün mü?

zaten feminenlerin alıcıları var. hornette de çok sık rastladığımız hetero mahalle delikanlıları, abileri ve dayılar. kadın bulamadıklarında hornete girip parlak feminen tiplerle birlikte oluyorlar. a'sı b'si yok ki bunun. her şey açık ve net. niye yazmaktan çekiniyorsunuz.

ayrıca feminenlik o kişinin tercihi, yönelimle karıştırmamak gerek. eşcinsellikle alakası olmayan bir şey yani. cinsel kimlikle alakalı. ve buna da saygı duyulmalı. kim kimden hoşlanır ya da hoşlanmaz buna da saygı duyulmalı. feminenlere karşı nefret hissi de duyulmamalı. onlar da toplumda ayrımcılığa uğruyorlar. ama lgbt örgütü, feminenler için bir de f harfi ekleyebilir lgbt'ye. feminenler, eşcinselliği yanlış anlamış olabilirler, eşcinselliğin kadınsı davranmak demek olduğunu düşünüyor olabilirler ama bu onların tercihi. eşcinselliğin sonuçta bunlarla ilgisi yok. niçin eşcinsellik, toplumda ve lgbt'de feminenlikle anılıyor anlamıyorum.

cinsel olarak nasıl ki bir kadına karşı bir şey hissetmiyorsam, kaşlarını alan erkekliğini reddeden, makyaj yapan, harfleri yayarak kadın gibi konuşan birine karşı da bir şey hissedemem. ayrıca erkeksi diye bir şey yok. uydurma kelimelerle çıkmayın şuraya. erkek erkektir, erkeksi ne demek, eşcinselliği iyice yanlış tanıtır oldunuz. millet eşcinselim diyene ne gözle bakıyor allah bilir!

ekleme; son olarak bir kadınla kendimi nasıl hayal edemiyorsam, bir kadına karşı cinsel bir şey hissedemeyip, ereksiyon olamıyorsam, bu feminenler için de geçerli. doğam bu ne yapayım, cinsel bir şey hissedemiyorsam ne yapabilirim. feminenlerden cinsel olarak hoşlanmıyor olabilirim ama onlardan kesinlikle nefret etmiyorum ve haklarını her yerde savunabilirim. bu iki mevzuyu birbirinden ayırmak gerek.
feminen ve aktif olanlara karşı gereksiz bir çekim var sanırım...
  • /
  • 2