james corden

adını duyup önemsemezken önce begin again, daha sonra into the woods ile dikkatimi çeken, hele de talk-show'u için ünlülerle yolculuk videolarındaki müzikal yeteneğiyle epey gözüme giren ingiliz bir bey. o şirinliğin ve aksanın yanısıra mavi gözleri de epey başarılı. allah sahibine (karısına) bağışlasın ne diyelim.

özellikle iggy azalea ile olanı epey eğlenceli -


jennifer hudson -


ve anna kendrick ile müzik düellosu -

programında geçen sene başladığı carpool karaoke'si bayağı tuttu, en son gördüğü yoğun ilgi üzerine apple music carpool karaoke'yi satın aldığını duyurdu.

http://www.vanityfair.com/hollywood/2016...

geçen sene iggy azalea ve nicesiyle başlayan yolculuk bu sene 114 milyon rekoru kıran adele, j.lo, broadway oyuncuları, rhcp, michelle obama'yla devam etti.

rhcp -


j.lo -


sia -


chris martin -


selena gomez -


broadway -


gwen stefani, george clooney ve julia roberts -tabi james ayıcığı bununla durur mu? carpool karaoke'nin beklenin üzerindeki başarısı üzerine bu sefer de ünlülerle drop the mic yarışına girişti: her bölümde james ve bir ünlünün birbirine diss atarak eğlendiriyor. ilk bölümden david schwimmer ve rebel wilson'lının başarısı anne hathaway ile zirve yaptı.

david schwimmer -


kevin hart -


anne hathaway -


cara delevingne, dave franco -
mavi gözlü şirin mi şirin ingiliz bir ayıcık.
çok tatlı. bir de her önüne gelen adamın dudaklarına yapışıyor. çok sevimli. en son bryan cranston ile öpüşmüşler.


heteroseksüel olduğuna üzüldüğüm nadir erkeklerdendir kendisi. o tatlı mı tatlı ingiliz aksanı insanın içini ısıtır, içten içe erirsiniz.
the late late show with james corden da nusret gökçe nin videosunu yorumlarken beni gülme krizine sokmuştur. bir de gördüğüm en tatlı yüzlerden birine sahip kendisi. ağzı burnu öpülüp, mıncıklanası adam.

geçtiğimiz yıl melodifestivalen'de adına ve şovuna dair şarkı yarışmıştır.şarkıyla ilgili corden'ın yorumu: