kolonoskopi

kalın bağırsağın bir kamera vasıtası ile incelenmesi işlemine verilen isimdir. işlem yapılmadan önceki gece bir güzel müshil içilir ki işlem sırasında bağırsak boş olsun. işleme başlamadan önce anüse erişimi kolaylaştıran * bir şort giyilir. genellikle yan yatırılan hastanın içi bir güzel incelenir, gerekli görülen noktalarda fotoğraflar çekilir. buna göre doktor raporunu yazar ve uygulanacak tedavi belirlenir.
bekaretimi bozan pis boru. bu kadar uzun bir şey tarafından kirletileceğimi asla bilemezdim :( öncesinde yaptığım hazırlıklar olsun, odaya girerken hemşirenin "şunu giyin" derkenki iğrenç surat ifadesine bile katlanışım olsun hep sabrettim. ama beklediğime değdi. benden önce odadan çıkan yaşlı teyze her ne kadar kafamdaki soru işaretlerini artırsa da hastanenin sterilliğine güvenmek zorundaydım ve sol kolumun üzerinde uzandığımda iş işten geçmişti. anüsümü ilk defa o netlikte görebilmiştim. ekrana dikkatlice bakan hemşire ve doktorun içlerinden ne düşündüklerini anlamaya çalışırken kamera (yani ilk erkeğim, eheheh) bekaretimi elimden aldı. içime doğru yaptığı uzuun yolculukta birçok yer keşfetti. bir gece öncesinden aldığım o ilacın ve yaptığım lavmanın etkisi, kokoreç yapılacak seviyede temizlenmiş barsaklarımda gözüküyordu. kendimle gurur duydum. bir iki dakika sonra içime 10 kg hava pompalayan bu kamera "boşaldım" dedi ve içimden çıktı.

sonrasında bol bol osurtuyor efendim ama masum, kokusuz osuruklar bunlar. çekinmeden rahatlayınız. ilk anal seks deneyimim böyleydi işte, duygulandım bak şimdi. seni unutmayacağım kamera erkeğim.