pashaart

Durum: 126 - 0 - 0 - 0 - 25.05.2017 02:31

Puan: 1833 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 7

ramazan ayında esen samimiyetsiz geçici müslümanlık rüzgarları

müslümanları müslüman olmaya bi tık yaklaştırıp ardından eskisinden daha da uzaklaştıran rüzgarlar.

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği youtuber'lar

gizli gay

gizli gay benim için gizliyim diyenden ziyade erkeklere ilgi duyduğunun farkına varamamış homofobiklerdir. bunların çoğu biseksüel olduğundan erkek tarafına hiç yaklaşmamış ama bilinçaltında olayın farkında olduğundan bu yanına karşı belki de istemeden nefret geliştirmiştir. bir yerlerde okumuştum, insan beğendiği kişiye karşı beğendiğinin farkında değilse nedensiz şekilde öfkeli olurmuş, en büyük aşkların nefretle başlaması da burdan gelirmiş.

yazarlardan bear fotoğrafları

öpüşürken kalkan penis

kendinin farkında olan penistir.

cargo

zombie apocalypse fantezisine başka bir açıdan bakan yedi dakikalık kısa film.

tera online

blue hole studio tarafından geliştirilen online oyundur.yedi ayrı ırk ve sekiz ayrı sınıfa sahip oyun, göze hitap eden grafikleriyle de dikkat çekiyor.ve en önemlisi paralı olarak başlayan bu oyun şimdi beleş.tek yapmanız gereken 30gb kadarlık oyunu indirmek.

sözlükte tek online olmak

kremalı bisküvi

nerede ne yemeli

balıkesir'de höşmerim yemeli

hayvan isimleri

boncuk - kuşumun adı ve tahmin edeceğiniz gibi kendisi mavi.

dexter

dizinin giriş müziğini çeşitli çalgılar kullanarak çalan bir yetenek ''adam ben ezra''nın performansı dinlemeye değer.

kamyonlar kavun taşır

yaşar kurt'un en beğendiğim şarkılarından biridir. değişik bir hüzün verir bana, özellikle 'artık bu şehir başkadır' derken beni özetliyormuş gibi gelir. çalmasıda çok zor olmadığından ortamlarda iyi giden şarkılardan da biridir aynı zamanda.

melankoli bağımlısı

geçmişten kopamayan, acılarından vazgeçemeyen insan tipidir. yaralarının etkisiyle sevdiğine küfretmek yerine olanları hazmetmeye çalışır, güzel anıları düşünür ve onları hüzünle harmanlar. şarkılarla sarhoş olmayı , geçmişte kaybolmayı sever.bir vardır bir yoktur.

amnesia the dark decent

korku ve gerilimi sanal dünya ile birleştiren muhteşem bir bilgisayar oyunu. gecenin bir yarısı canınız sıkılıyorsa ve kalp problemlerinizde yoksa, kulaklığı takıp son ses oynamanız gereken bir yapım.herhangi bir silahınızın olmadığı bu oyunda, düşmanı gördüğünüzde kaçmak ve saklanmaktan başka yapabileceğiniz hiçbirşey yok.ölüme bu kadar yakın iken tek dostunuz gölgeler.

ayrıca tek başınıza oynamanızı tavsiye etmemekteyim.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

çamur - yok

varamam ki nası özledim , bakamaz ki sana gözlerim

önemli olan iç güzelliği

yüzyılın en büyük yalanlarından biridir. dış görünüş asıl olandır. bir gay olarak çok karakterli, terbiyeli, kafa dengim bi kıza aşık olmamamın sebebi onun kız bedenine sahip olmasıdır. çok yakışıklı ve karakterli bir erkeğe de aşık olmamamın sebebi yine onun dış görünüşüdür. 85 kilonun altında olmasıdır bu sebep. gönül isterdi ki böyle olmasın, ama malesef gerçek budur. tabi bir kere aşık olduktan sonra dış güzellik büyük oranda geri plana atılır, ama ne olursa olsun her şey o gömleği zorlayan göbekte, pamuk gibi yanaklarda başlar.

ilk eşcinsel deneyim

ilkokul 1. sınıftaydım. en ön sırada bir erkek arkadaşımla otururduk. derste birbirimize pipimizi gösterip dokunurduk. çok heyecanlıydı. ama cinsellikten ziyade eğlencesine yapılan bi aktiviteydi diye düşünüyorum. öğretmenin olaydan haberi olmamasına ihtimal bile vermiyorum. kendisine olay yaratmadığı için burdan teşekkür ediyorum.

destina

yeni türkü ile zakkum'un bu şarkıdaki düeti dinlemeye değerdir.

heteroseksüel bir erkekten hoşlanmak

3ün 1ini alamamaktır. ilk kez antidepresan kullanmama sebep olan , ailemin ailesiyle konuşması da beni yerin dibine sokan durumdur. en iyisi aşık olacağını hissettiğinde hemen oradan uzaklaşmaktır.
  • /
  • 7
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 126

benim eşcinsel arkadaşım da var

eee napalım dedirten ifade. bir insanın homoseksüel dostu olması onun iyi biri olduğunu ya da her konuda geniş düşünebileceğini göstermez. aksine özellikle bizim için çok yanıltıcı bile olabilir. homoseksüel olarak böyle birine gereksiz bir sempatiyle yaklaşıp sonradan göt olabiliriz.

ayı sözlük yazarlarının depresyondan kurtulma taktikleri

porno izliyorum durmadan, böylece beynime kan gitmiyo.

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

ha bir de küçüklüğümden beri bir fantezim var. iki heteroyu bir odaya hapsedip günlerce oradan çıkarmamak ve her öğünde yemeklerine afrodizyak atmak. acaba ne kadar dayanırlar diye hep merak etmişimdir.

ibrahim tatlıses ve çükü

hocam ödev vermiştiniz diyen öğrenci

hocam ödev verecekmisiniz diyen öğrenciden iyidir.

o ses türkiye

hadise'nin iyiden iyiye kendinde olmadığını düşünmeye başladım. zira kendisi yarışmacıları dinlemiyor bile sanırım. bu üç performans arasında burcu'nun değilde mustafa'nın gitmesi hadise'nin imza attığı skandallardan sadece birisi.yeni dönemde görmek istemediğim jüri üyesidir o benim için artık.bu kafayla aydan'ı bile eleyebilirmiş meğer, allah korumuş.

http://www.acunn.com/video/o-ses-turkiye... -) mustafa hoşgören
http://www.acunn.com/video/o-ses-turkiye... -) burcu demirtaş
c039d -) aydan ceren yolcu

ayrıca buradan mümtaz'a sesleniyorum. call me maybe.

http://www.acunn.com/video/o-ses-turkiye... -) mümtaz ateş
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.