travestiyle seks yapmak eşcinsellik mi

eşcinsellik olduğunu düşünmüyorum, sonuçta o kişi sadece erkek vücudunda olan bir kadın. tavrıyla, giyimiyle bir kadın. sadece erkeklerden hoşlanan bir kişinin de gidip travestilere ilgi duyduğunu hiç duymadım. erkeklere ilgi duyup bunu travestilerle bastıran kişiler var elbet ama bu durum zaten problemli bir durumdur, örnek gösterilemez.
bana göre değil. hatta trans bireyle yapması da eşcinsellik değil bana göre.
travestilerle ilişki kurmayı tercih eden kişiler sanırım eşcinsellikten çok biseksüel olarak adlandırılabilir. transeksüellerle birlikte olanlar ise bence bu kategoriye girmez. öyle transeksüeller varki normal kadından ayırt edilemiyor. eskortluk yapan trans bir arkadaşımın evinde kalmıştım bir süre. eve gelen müşterilerinin hiç birisi kendisinin trans oldugunu anlayamıyordu hayret etmiştim. erkek halini bilen birisi olarak 'nasıl bu hale geldi bu' diye ben bile şaşırıyorum :) o kadar yani.
hayır.

hetero bir erkek diyelim, kimi sikerse siksin bu onu gey/biseksüel yapmayabilir. sikmeyi seviyodur sadece, neyi kimi nasıl siktiği pek önemli değildir. kendisi de sikilebilir, dildo, strap on ya da gerçek bir sik tarafından. ama bu onu messy bottom* yapmaz.

ayrıca, gey birinin bir kadınla cinsellik içine girmesi o kişiyi de "heterolaştırmaz". seksle tanımlanabilecek kadar kadar basit şeyler değil cinsel yönelimler.