berkcan güven

adı üzerinden yapılan gey olduğu yönünde ki hakaretlere! bu ne amk 2 adlı videosunun son 2 dklık kısmında iki cümleyle çok güzel cevap vermiş youtuber.o kısmı kesip tek suçumuzun gey olmak olduğunu düşünenlere ve dalga geçenlere tekrar tekrar izletmek lazım.karşısındaki boş insanda otuzlu yaşlarında falan ve ülke kendisine yapılabilecek en büyük hakaretin gey olmak olduğunu düşünen bu tür zavallı insanlardan oluşuyor.kendi çapında eğlencelik videolar çekmeye çalışan ergenlikten yeni çıkmış biri bile bu farkındalığa sahip olabiliyorsa bu ülkenin iki cümleyi biraraya getiremeyen boş insanlarından umudu kesmenin zamanı çoktan gelmişte geçiyor demektir.
çok güzel taşak geçiyorlar yahu, gösterdikleri kişilerde iyi malzeme vermişler. videonun sonunda duygulara tercüman olmuş sağolsun.
"akbilim boş" isminde çok güzel bir trap/mumble rap şarkısı vardır. bana bu tarzı sevdiren kişidir.
nova norda içeren yeni single'ı "yeniden" bu hafta içinde yayınlanmış. ortalama bir şarkı gibi geldi bana. "akbilim boş" daha yakalayıcıydı sanki.
yeni teklisi yeniden bana da vasat bir şarkı gibi geldi.zaten ilk düzenleme bittiğinde şarkı berkcan'ın da içine sinmemiş bir iki rötuşla adam etmeye çalışmışlar ama ancak bu kadar olmuş.
aleyna tilki'li yeniden şarkısının klibi yayınlanmış.başta çakmasıdır diye düşündüm ama gerçeğiymiş.
yeni şarkısı ilerle çıkmış.anladığım kadarıyla yoluna müzikle devam etmek istiyor.youtube u iyice boşladı yada yada linç yemesine neden olan malum tiktok videosundan sonra bir süre gözlerden uzak olmaya karar vermişte olabilir.

malum video;
bunu seven bunu da sevdi.
yeni şarkısı çıkmış.ama bu in my feelings.


eurovision temalı bsg şarkısı fena değildir klipten de mfö nün eurovision macerası tadı alınabilir ayrıca bana biraz kıyafet olarak şu şarkıyı anımsattı