the order

bir üniversite, belirsiz cinayetler, büyücüler ve kurt adam şövalyeleri. yine bir netflix orjinal fantastik dizisi. 1 günde bitirdiğime pişman olduğum ve umulmayan bir sezon finaliyle '' ha siktir '' dedirtti.


finalinde çok sövdüm ama eğlenceli bir dizi. ölüm kavramının bu kadar önemsizleştirildiği bir dizi daha görmedim sanırım.
fantastik türüne bayılmasam izlerken büyük ihtimalle kusacağım dizi. ki azcık kusmuş bile olabilirim. bir diğer hayal kırıklığına uğratan dizi ise the umbrella academy'dir*. dünyanın en lame şeylerini seven bir insanım bir de ona rağmen izlerken anevrizma hastası oldum. keşke sinematografyadan azcık anlasam da hokkalı bir eleştiri yazsam şuraya ahhh. ancak yine de izleyin isterseniz.

bu arada asla atlamam bir dizinin en önemli unsurları içindeki seksi şeyleridir. bu dizide de max martini* diye bir oyuncu var ki izlerken ekrana magic me daddy diye bağırttırmıştır. oysa kuru muru bir şey hiç de tipim değil ancak o sakalı o gözleri ve ses tonuyla duvardan duvara çalmıştır beni.