tek gecelik ilişki

bol bol yapın, kasmayın, eğlencenize bakın.. ama korunun..
biri ya da birileriyle tanışıp, sex yaşamak. bazen keyifle olsa da sıklıkla duygu elsikliği nedeniyle berbat geçen bir durum. ama yaşanmıştır, yaşanacaktır. bazı arkadaşlar, ki nedense bunlar pek genç olurlar, çok iddalı laflarla bu durumu aşağılarlar. eh tabi gençlik. hayat nasıl bişey olduğunu anlatacak. tek gecelik ilişki. olur yani haciii. kapalı değilim bu konuya..
en güzeli otobanlarda yaşanır ama day or night doesnt matter hesabı. denizden babam çıksa yerim tarzı ...
uzunluğu nescafenin içine atılan ilacın etki süresiyle doğru orantıldır.
hhoooppp o kucaktan bu kucağa , şu kucaktaannn diğerine.
kulllan at kullan at.
sex machine
beyaz atlı prensinizi aramaktasınızdır. derken karşınıza biri çıkar. hoştur ama bilirsiniz ki hayatınızın aşkı değildir. aradınızda derin ekonomik-sosyal-kültürel fark vardır. ya da ne bileyim bir yanı sizi rahatsız eder. sonuçta aradığnız kişi değildir. ve fakat çok abazasınızdır. sonra gözününüz kararır. kışkırırsınız ve seks yaparsınız.

sonrası ise pişmanlıktır. kendinizi çok eleştirdiğiniz ortalık malları gibi hissedersiniz. ama insan kendinden nefret edemez. öfkesini karşısındakine yansıtır. pişmanlığınız, karşısınızdakine kötü, hadi bilemedin tatsız davranma şeklinde ortaya çıkar.

halbuki hepimizin görevidir, karşımızdakine kendini özel ve güzel hissettirmek. nitekim "yaradılanı sev yaradandan dolayı" kahvehane geyiği değildir.

tek gecelik ilişkiyi küçümsememek gerekir ve ardından pişmanlıkla dövünmek yerine şükür duası etmek gerekir. "allahım sana şükür olsun ki bu güzel insanı karşıma çıkardın. bu gecemi yalnız geçirmedim"

şükretmeyeni, 31 bekler, elektrikli battaniyenin yalancı sıcaklığı bekler, yastığa sarılıp uyuma bekler, yalnızlığa uyanmak bekler.
ara sıra aklıma düşmüyor değil.yani nedeni ise şudur ki insanı zıvanadan çıkartan ilişkiler.
ilişki adamısındır sevgi aşk istersin ama hep adres yanlış çıkar ve bu noktada sulara düşmüş hayaller...!
sonuç? sonuç şudur ki; tek gecelik ilişki.
castlevania iyi aile çocuğudur öyle şeyler yapmaz.
başım genelde dolu olduğundan henüz deneyimlemeye gerek duymadığım ilişki türü.
tek gecelik ilişkiye girmeyenler gözümde daha bir saygın daha bir güvenilir sanki ama umrumda değil saygın olmak tek gecelik ilişki candır. bir daha görmeyeceğin biriyle sevişmek çok iyi gelir insana..ama adını bile hatırlayamadığın bir kadın karşına çıkıp neden aramadın derse, hem de bu olay sevgilinin yanında olursa işte o zaman şapa oturursun. (bkz: yer yarılsa da içine girsem denilen anlar)
saygı çerçevesi içerisinde olursa en güzel ilişki türüdür. tabi sevgilinizle aranızda olan tutkuyu bu tek gecelikte bulamazsınız. yine de keyifli yanları var.
istanbulda olduğum tatil döneminde haftada bir kez gerçekleştirdiğim ilişki tarzı *
diyetteyken bir porsiyon baklava yemek gibi tatlı bir kaçamak.o anda çok zevkli ama zaman geçince büyük pişmanlığa sebep oluyor
temiz iş. ilişki zırvalıklarıyla uğraşmayacak/uğraştırmayacak 2 insan için daha iyisi ne olabilir ki?
tek ilişkilik geceler gibidir.
açık olmakta fayda var, eğer karşımdaki adam hiç tipim değilse, bana asılıyor ve bende uzun zamandır ilişki yaşamamışsam hiç kaçarı yok !!! tek gece sonrasında kimse kimseyi görmez ve duymaz hahaha
sonrasında aşık olanlarla baş etmek zor.
  • /
  • 3