tek gecelik ilişki

everyone does it but no one admits it.
yapabildiğim ama yapmaktan zevk almadığım eylem. zoraki oluyor. belgesellerde iki hayvanın birbirini yalaması gibi, fazla naturel.

tanımıyorsun karşındakini, neyden hoşlanır, nasıl sevişmeyi sever bilmiyorsun. ne kadar mesajda rolünü belirtsen de bir eğretilik oluyor. sevmiyorum.
yapmacık konuşmalar, iltifatlar, gülücüklerle başlar, sorar, ilgileniyormuş gibi yaparsın ama asıl amaç başkadır,1 saat sonra her şey unutulur bu yüzden kendini değersiz hissettirir. karşındaki insanı tanımadığın için ve duygusal bir yakınlık hissetmediğin için karşımdaki senin gözünde ister istemez bir seks robotu, bir eşyaya dönüşüyor, tam da bu yüzden onun zevklerinden çok senin zevk alman önemli oluyor. ayrıca, karşındaki insan seni tanımadığı için, senin ne sevdiğini, ne sevmediğini bilmez, uyumu yakalamak çok zordur.
bazen bu ilişki türüne tecavüz muamelesi yapıldığını düşündüğüm ikili veya daha çoklu insan ilişkisidir.

duygusal bir bağ kurmak istemeyen kişiler, başta fiziksel olmak üzere farklı konularda ilgilerini çeken kişilerle sadece cinsel deneyimler yaşamak istiyor olabilir. bunu da zoraki olmayan yollarla yaptıklarında bu neden problem oluşturan bir şeye dönüşür anlamıyorum. sanki partner ya da partnerlere tecavüz ediliyormuş edasıyla durumdan bir mağduriyet yaratılmaya çalışılıyor. kimseyi istemediği bir şeye maruz bırakmayan bir ilişki ise yaşanan,kimsenin bundan bir acı, üzüntü, elem, keder, mağduriyet, aşağılık kompleksi hissiyati çıkartmasına mahal yok.
bendensel tatmin orospusal bir durum
tokken yenen yemek gibidir. anlıf nefsine hakim olmadığın için yapılır, yavan gelir, tadı çıkmaz, pişman ettirir.
ayy kaldımı hala öyle şeyler
tek gecelik ilişki bile kalmadı. birkaç saatlik vurkaç olayları moda. erken boşalması varsa bir kaç dakika hatta.
  • /
  • 3