tek gecelik ilişki

everyone does it but no one admits it.
yapabildiğim ama yapmaktan zevk almadığım eylem. zoraki oluyor. belgesellerde iki hayvanın birbirini yalaması gibi, fazla naturel.

tanımıyorsun karşındakini, neyden hoşlanır, nasıl sevişmeyi sever bilmiyorsun. ne kadar mesajda rolünü belirtsen de bir eğretilik oluyor. sevmiyorum.
yapmacık konuşmalar, iltifatlar, gülücüklerle başlar, sorar, ilgileniyormuş gibi yaparsın ama asıl amaç başkadır,1 saat sonra her şey unutulur bu yüzden kendini değersiz hissettirir. karşındaki insanı tanımadığın için ve duygusal bir yakınlık hissetmediğin için karşımdaki senin gözünde ister istemez bir seks robotu, bir eşyaya dönüşüyor, tam da bu yüzden onun zevklerinden çok senin zevk alman önemli oluyor. ayrıca, karşındaki insan seni tanımadığı için, senin ne sevdiğini, ne sevmediğini bilmez, uyumu yakalamak çok zordur.
bazen bu ilişki türüne tecavüz muamelesi yapıldığını düşündüğüm ikili veya daha çoklu insan ilişkisidir.

duygusal bir bağ kurmak istemeyen kişiler, başta fiziksel olmak üzere farklı konularda ilgilerini çeken kişilerle sadece cinsel deneyimler yaşamak istiyor olabilir. bunu da zoraki olmayan yollarla yaptıklarında bu neden problem oluşturan bir şeye dönüşür anlamıyorum. sanki partner ya da partnerlere tecavüz ediliyormuş edasıyla durumdan bir mağduriyet yaratılmaya çalışılıyor. kimseyi istemediği bir şeye maruz bırakmayan bir ilişki ise yaşanan,kimsenin bundan bir acı, üzüntü, elem, keder, mağduriyet, aşağılık kompleksi hissiyati çıkartmasına mahal yok.
bendensel tatmin orospusal bir durum
tokken yenen yemek gibidir. anlıf nefsine hakim olmadığın için yapılır, yavan gelir, tadı çıkmaz, pişman ettirir.
ayy kaldımı hala öyle şeyler
tek gecelik ilişki bile kalmadı. birkaç saatlik vurkaç olayları moda. erken boşalması varsa bir kaç dakika hatta.
dizilerde, filmlerde ki karakterleri kıskanıyorum efendim. bu kadar rahatça , anında düşünmeden yapabilmelerinden etkileniyorum. bir de arkadaş kalabiliyorlar. kaç kez denemek istedim, çok istedim ama cesaret edemedim. "old school" birisiyim galiba, tanıyamadan yapmak korkutucu geliyor ama iyi gelecek gibi hissediyorum.
tanıştığınız her bir adam için yıllara akarız, beraber dünyayı dolaşıp kumsallarda sabahlarız, yaşlılığımızda birbirimize bakarız gibi hayaller kurmuyorsanız ki kurmayın, eninde sonunda maruz bırakılacağınız ya da maruz bırakacağınız ilişki türü.
ha derseniz ki, beyaz atlı prensi bulana kadar elim ve ben mutlu, mesut yaşayıp gideriz ki ona da yaşamak denir mi, tartışılır, o zaman buyurun yol da, iz de burada.
bu tarz bir ilişki için konuşurken, yazarken özellikle belirtilen küçümseyici, duygusal tavırları anlayabiliyorum sonuçta hepimiz bir namus profili çizmeye çalışıyoruz ama rahat olun, burada biz bizeyiz.
herkesin mutlaka yaptığı ama asla yapmıyormuş ve çok kötü bir şeymiş gibi yaklaşım sergilediği hatta namus kavramını bile bununla bağdaştırdıkları olay.
5 dakika veya 55 dakika ne farkeder bilemem ama iki bireyin rıza çerçevesinde yaptığı bu eylem sadece onları ilgilendirir.
insanların ihtiyaçları,tercihleri herkesinki gibi olmak zorunda değildir. tek gecelik bir şeyler yaşamak istiyorsa tek gecelik bir şeyler yaşar.
bu onu ne orospu yapar ne de duygusuz.
asıl orospuluk bu eylemi gerçekleştirip pişman olan ve bunun yanlış olduğunu dile getirip durandır.
kapat kendini bir manastıra ve ölümüne kadar birini hayal edip mastürbasyon bile yapma o halde.
her eylemin duygusal bir karşılığı olmak zorunda değil.
en sevdiğim ilişki türü diyebilirim.
ihtiyaç giderilir ve herkes yoluna devam eder.
benim de en çok yaşadığım ilişki türü. hornet sağolsun seçenek bol. fakat uzunca bir süredir 3-4 kişiyle birden çok takılmışlığım oluyor. fuckbuddyliğe döndü gibi. bu durum daha iyi aslında. gerçekte seksini beğendiğin birisi elinin altında sürekli.
burada bir çok kişi eminim aaa asla yapmam modunda olabilecektir de. valla yaptım ara sırada yapıyorum. sex yani tek gece yattığım adam konuşup sohbet ederim sonra zaten amaç ve buluşma bellidir yapılır geçilir. ha bu kötü iğrenç bi durum mu bence değil. ara sıra insan bu tarz şeyleri istiyor bana göre gayet normal ve ara sıra yapılabilecek bir eylem . önemli olan ne istediğini aradığını bilmek iki tarafta bu duruma ok ise sorun veya problem teşgil eden durum yok demektir
hiv kapma olasılığını artıran ilişki türüdür. (bkz:aids)
günümüz şartlarında uzun sayılabilecek ilişki türü.
  • /
  • 3