tek gecelik ilişki

''evde yemek yokken dışarıdan yenilen yemek gibi'' (hadi ben doydum size hayırlı işler) .
ruh halinizin sabit bir ilişkiye hazır olmadığı durumda can simididir, hem nefsinizi doyurur hem de yeni bedenler tanımanın keyfini yaşarsınız. (tabi korunmak koşuluyla!)
kezban veya kamil rutini
tek gecelik elektrik alış verişi
al gülüm ver gülümdür. her insanın hayatı boyunca en azından bir dönem bu tarz ilişkiler yaşayıp ne istediğini, onun için neyin önemli olduğunu, karşısındakinden ne beklediğini keşfetmesi gerektiğine inananlardanım. böyle bir dönem geçirmeyenler, sisteminden bu düşünceleri atmayanlar sanki hep birşeyleri sorguluyor.
aslında adının 'tek gecelik cinsel ilişki' olması gereken ilişki. hiç başıma gelmedi, gelmesin de, istemiyorum.
son zamanlarda arzuladigimdir. ismimi sormasin, ismini soylemesin.. sadece yaksin ve sadece yanalim dedigimdir..
son zamanlarda tek isteğim
hala aşık olmayı da becerebiliyorsan özgürlük... "ben özgürüm" diye ilişkileri tek gecelikle sınırlıyorsan tutsaklık.
yaşamadığım, başıma bir şey gelmeyecekse yaşamaktanda hoşlanmadığım eylem. daha kuul olabilmek adına one night stand diye de adlandırılır ama aynı şeyin lacivertidir.
bir gecenin iki yarısı. tonu ve teni tutturduktan sonra zevke sefaya dalmanın hiçbir sakıncası yoktur. hele karşınızdaki eski aşklarından, kırıp bıraktığı kalplerden, hayvan gibi eğitimli oluşundan, alından morundan parasından pulundan bahsetmiyorsa yeme de yanında yat.
whisper app sayesinde bir kısım en garip olanları şöyle:

http://www.buzzfeed.com/juliapugachevsky...
(bkz: ilk görüşte seks)

uzun süreli alternatiflerine göre pek çok artısı olan ilişki.

şöyle ki; kalp kırıklığı ihtimali ve yalan dolana duyulan ihtiyaç çok düşük, olumlu sonuç alma hızı ve ihtimali yüksek, seçenekler çok sayıda ve sekste sınırlar esnektir.

diğer yandan cinsel yolla bulaşan hastalıklar riski muhtemelen daha yüksek, duygusal yanı doğal olarak çok daha zayıftır.

not: ikinci buluşma ve devamında fuckbuddy'lik mertebesine de yükselebilen.

hayatınızın aşkına dönüşebilir.
açıkçası severim,hele kendisi de benim gibi bir erkekle seks yaparken değişken pozisyonlardaysa tadından yenmez.
tek sevişmelik ilişkidir. gece yaşanır olmayanı tek günlük ilişki olarak da anılabilir.
tek kullanımlık mendil gibi, "tek seferlik ilişki" denebilir mi böyle ilişkiler için?
tek seferlik ilişki dersek, ilişki dediğimiz şeyin hangi boyutta yaşandığının, ilişme meselesinin katmanlarının bir değeri kalmıyor sanki.

dokunmanın iç içe geçmek halini aldığı an niye en son nokta olsun ki, değil mi? bu sebeple mi zamana yayılan şeylerin tek sefer sayılmadığı kanısına varmaya çalışıyorum

benim de böyle bir ilişkim olmuştu. üstelik gece falan da değildi.
gece yaşanan ilişkilerimi düşündükçe ağlayacak gibi oluyorum, çünkü onlarda tek seferlik ilişkinin değil, sevişmenin anlamını sorgulamıştık. dokunmak sevişmek demekti. konuşmak, konuşmaya çalışmak, dinlemek, gülümsemek, neşelenmek, hatırlamak, anlatmak... geceleri sahilde bir kişiyle —bana "gel" demeyi öğreten adamla— otururdum o kumlarda. tek gece de değildi, sikişmek de değildi; yalnız dokunmak, okşamak, sıkmak, ittirmek. ahaha. sarılmayı ne ara atladım.
benim eskilerim hep böyle hikâye oldu. anımsıyorum da içli içli gülümsüyorum kimi zaman. içkim bile yok şimdi üstelik.
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır. "biliyorum, pişman olacağım, ömür boyu pişmanlık duyacağım, ama yine de geleceğim seninle..." dedirten durum.
sadece birkaç kez deneyimlediğim ilişki türü. neredeyse çoğu eşcinsel bireyin yaşam tarzı. hatta tek gecelik ilişkiye karşı çıkan insanlar ayıplanıyor anladığım kadarıyla.
aslında bu benim için de hoş bir durumdu. çünkü farklı insanlar yeni deneyimler... güzel şeyler bunlar.
ama bir süre sonra kendimi değersiz hissetmeye başladım. çünkü karşıdaki insan için sex hariç hiçbir anlam ifade etmiyorum, sohbet etsek bile buluşma amacımız belli ve karşıdaki bunu her türlü belli ediyor. şimdilik bunu yapmayı bıraktım, ileriki aylarda yine çok fazla olmamakla beraber bu ilişki türünü deneyimlemeyi planlasam da sanırım hiçbir zaman her gece başka biriyle sevişebilen bir gay olmayacağım.
  • /
  • 3