parol

Durum: 36 - 4 - 1 - 0 - 12.12.2018 19:48

Puan: 728 - Sözlük Kezbanı

3 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 2

bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler

lisedeyken ben de bir heteroya aşık oldum ve tam 4 yıl boyunca ona aşık kaldım. bu 4 senenin 2 senesinde hiç görüşmemiştik. tam bir trajediydi benim için. anladım ki gözden ırak olan her zaman gönülden de ırak olmuyormuş.üstelik bu kişi homofobiğin dibiydi, evet bu hoş bir tabir değil ama bulamadım başka bir şey. bana her türlü homofobik hakareti şaka ayağına söylüyordu ama ben ondan uzaklaşamıyordum. sözde yakın arkadaşımdı ve bana hoşlandığı kızı onun ne kadar güzel olduğunu filan anlatıyordu çıldırıyordum. neyse, sonra onun vazgeçilmez olmadığını, hatta vazgeçilmesi gereken biri olduğunu anladım, hatta uzaklaştığım için şükrettim. yakın zamanda onun sevdiği şarkılardan birini dinledim ve hiçbir şey hissetmedim, sıkılıp kapattım. artık onu düşündüğüm uzun geceler yok evet uzun geceler var ama onu düşünmüyorum. ayrıca onun kokusunu çok sevdiğimi düşünüyordum ama meğerse o çamaşır deterjan kokusuymuş :d

eşcinsellik genetik mi

genetik olduğunu düşünüyorum ben, ama tek yumurta ikizim var ve eşcinsel değil ve bunu açıklayamıyorum. sonuçta ikiz olduğumuz için genlerimiz neredeyse aynı ve bu durumda onun da eşcinsel olması gerekiyor. bende olup onda olmayan bir gen olabilir mi anlamıyorum. bununla birlikte ailede bildiğim başka lgbt bireyler mevcut.

eşcinsellik metropolde yaşanır

eşcimselliği yaşamayı sadece sevişmek olarak düşünürsek haklı bir önerme olabilir. ama aynı şey hetero bireyler için de geçerli bu ülkede, çünkü muhafazakar bir kültürde yetişiyor insanlar, ancak büyük şehirlerde biraz daha rahatlayabiliyorlar sex ve flört konusunda. ben büyük bir şehre taşındığımda ve ilk lgbt topluluğuna katıldığımda ülkedeki lgbt populasyon için bir şeyler yapılacağını, planlar programlar yapacağımızı filan zannediyordum. sonra anladım ki dört duvar arasında sevişebildikten sonra lgbt hakları bu ülkedeki çoğu lgbt bireyinin umrunda değil. evet, kişisel gözlemim bu, hayır, eşcinselliği yaşamak bana göre bu değil. bunu eleştirmek için söylemiyorum, belki de insanlar pes etti, ama bu acı bir durum bana göre.

araplardan nefret etme sebepleri

arap kültüründen nefret edilebilir ama bir kişiden sırf arap diye nefret edemem şahsen. belki o da arap olmasına rağmen arap kültürünü sevmiyor olabilir. duyar kasmaya çalışmıyorum çünkü eskiden ben de aynı düşünüyordum. taa ki kişiliğimi umursamadan sırf türkiye den geldiğim için bana antisempati besleyen biriyle karşılaşana kadar. sonra anladım.

ayı sözlük itiraf

yakın bir arkadaşım var. önceleri ayrı şehirlerde olduğumuz için sadece internet-whatsapp aracılığıyla görüşüyorduk. zaten internetten tanıştık. bu sene aynı üniversitede okumaya başladık. aslında ilk başta her şey normaldi ama sonra işler değişmeye başladı. uzaktan farketmediğim kötü huylarını farkediyorum, karakterini yakından tanıma fırsatı buluyorum. hala çok kötü bir şey farketmedim-yaşamadım ama sorun bu arkadaşımın sosyal çevresinin olmayışı-olması için çaba göstermeyişi. onu arkadaşlarımla tanıştırdım ama pek beğenmedi, herkeste bir kusur buluyor anladığım kadarıyla, beni de sürekli eleştirir zaten ama takmıyorum. ayrıca sosyal çevresi olmadığı için sürekli benimle takılıyor, onunla takılmak istemediğimde alınıp küsüyor. sonuçta bir insan yakın arkadaşım diye 24 saat onunla takılacak değilim, yakın arkadaş olsak ta aramızda bir mesafe olmalı diye düşünüyorum. sevgilim bile olsa tüm gün yanımda olmasından sıkılabilirim, bu çok çok insani bir şey bana göre, ayrıca bazen yalnız kalmak isteyebiliyorum, yanımda sürekli konuşan biri varken iç hesaplaşmalarımı yürütmek zor oluyor.kendi ayrı arkadaşlarımız da olmalı, bensiz de sosyalleşebilmeli. ayrıca çok çalışkan biri olmadığı için az çalışıyor ve benim çok ders çalışmamı eleştiriyor. bakalım bu düzen nereye kadar gidecek sözlük.

ayı sözlük itiraf

yapmam gereken o kadar çok ders ve ödev var ki sanki hayatımda başka hiçbir şey yok gibi. aşk hayatımla meşgul olmak birileriyle ilişki yaşamak istiyorum ama bunu yapamıyorum çünkü derslerimi etkiler diye korkuyorum. bu durum beni geriyor. bunun üstüne bir de hetero (henüz öyle tahmin ediyorum) birine aşık oluyorum ve bu kişi çok yaş farkı olmamasına rağmen abi dediğim biriydi. onu bir daha ne zaman görürüm bilmiyorum ama son karşılaşmamızda kelimenin tam anlamıyla beni benden aldı. önceki itiraflarımdan birinde yazdığım hoşlandığım yabancı adamla ise hala görüşüyoruz ama çok nadir. çünkü ikimizin de hayatları şu anda garip. ayrıca bilmiyorum ya, onun yanına gitmek için denediğim yollar işe yaramadı. neyse. uzun süredir (2 ay filan) kariyerimle alakalı bir şey için uğraşıyordum ama bir türlü olmuyor. benden kaynaklı bir sebepten dolayı olmuyor ve bu çok hayal kırıklığına uğratıcı. uğraşıp ta başaramamak zaman kaybı hissi veriyor.

içine boşalmak

tam olarak güvenilmeyen biriyle asla denenmemesi gereken aktivite türü. yoksa sonrasında pişmanlık garanti.

kendinden büyük erkekleri sevmek

ben de çoğu zaman büyük adamları fiziksel olarak çekici buluyorum, ama her zaman değil. ayrıca bunun kafa yapısıyla hiç alakası yok, yani olgun adamlar her zaman olgun olmuyorlar zaten.
dediğim gibi fiziksel çekiciliklerinin olduğunu düşünüyorum, ama gençleri de çekici buluyorum zaman zaman. yani sadece olgun insanlardan hoşlanıyorum asla demem. zaten benden yaşça büyük biriyle uzun süreli ilişki yaşayabileceğimi düşünmüyorum çünkü ister istemez hayat beklentileri farklı olacak. ayrıca onunla sokakta takılmak, sinemaya kafeye gitmek te genç biriyle bunu yapmaktan çok daha zor. rahat flört edebileceğimizi düşünmüyorum.

ayı sözlük itiraf

bu günki itiraf yazımı chat uygulamalarından tanıştığım kişiler için yazıyorum.
sevgili bana açık ilişki teklif eden 15 yaşındaki çocuk; sana bu teklifine karşılık sütünü içip uyuman gerektiğini söylemiştim hatırlıyor musun? bu teklifi yaptıktan biraz sonra acaba fazla mı küçümsedim diye düşünüp vicdan azabı hissettim, ama sen yine de telefonundaki o uygulamayı sil ve teklifimi değerlendir. 15 yaşındayken hala çizgifilm izliyordum ben insanlar neler yapıyor ya.
sevgili bana sex arkadaşı olmayı teklif eden 73 yaşındaki yabancı daddy amca;
sana özür borçluyum. çünkü bana ilk yazdığında ve arkadaş olmak istediğinde bunu kabul ettim. ama amacım tamamen yabancı dilimi geliştirmekti. bana bu konuda yardımcı da oldun, teşekkürler. fakat sonra bana anlattığın sex fantezilerine ortak olmamam gerekiyordu. evet, bir an sesini çekici buldum ve seninle buluşmayı aklımdan geçirdim. ama özür dilerim, bunu yapmayacağım çünkü bana yanlış geliyor 73 yaşında biriyle cinsel münasebet kurmak.
buyüzden aylardır seninle iletişime geçmiyorum, umarım sen de bunu yapmaya çalışmazsın. ayrıca facebookunda 2015 yılından kalma profil resmimi paylaşman ve şanslı hissettiğini söylemen hiç hoşuma gitmedi. benim fotoğrafımı kendi facebook hesabında paylaşmamalıyddın. neyse.
bu da biraz ukala bir itiraf olmuş olabilir, ama sonuçta burada anonim olarak bulunuyorum ve bunları yazabileceğim en uygun platform gibi geldi bana.

ayı sözlük itiraf

dün bir proje için tanımadığım insanların olduğu bir organizasyona katıldım. projenin lgbt ile gram alakası yoktu. karşımda iki kişi vardı ve onlarla normal bir şekilde sohbet ediyorduk. sonra birden bire birbirlerine lgbt bireyler olduklarını açıkladılar. şok geçirdim. çünkü masada bir sürü insan var ve hiç korkmadan cinsel yönelimlerini açıklayabildiler. ben de onlara söylemek istedim ama işte bir türlü cesaret edemiyorum. biri duyacak mı endişesi yaşıyorum. ayrıca ilk kez katıldığım bir ortamda yerli yersiz insanların cinsel yönelimimi öğrenmesi de hoşuma gitmez açıkçası. ben mi korkağım insanlar mı fazla cesur anlayamadım.

ayı sözlük itiraf

türkiye'de almanca becerilerini geliştirmeye çalışmak çok saçma geliyor bana, bunu yapmak zorunda olmama rağmen. hani insan öğrendiği dilin ülkesine gidebilmek istiyor ama uçak biletleri çok pahalı ve euro uçuk. yunanca, bulgarca, gürcüce, kürtçe, arapça filan öğreniyor olsam bu kadar şikayet etmezdim çünkü bu dillerin konuşulduğu yerlere gitmek almanca kadar maliyetli değil. bazen sırf buyüzden kendi kendime oyun oynuyormuş gibi hissediyorum bu dil öğrenme konusunda.
chat uygulaması yüklemek istiyorum ama kendime ket vuruyorum. çünkü saçma sapan insanlarla uğraşacağım. ama aynı zamanda kendimi çok yalnız hissediyorum, tek gecelik bile olsa yanında özel hissedebileceğim ve sadece bana özel bir adama ihtiyaç duyuyorum bazen. burada daha önce bahsettiğim hoşlandığım kişi de çok çok uzaklarda çünkü ve onu görebilecek miyim belli bile değil. bir yandan da derslerimin hayatımın merkezinde olması gerektiğini, chat uygulaması ve o özel adamı bulmak için vakit olmadığını düşünüyorum. bayağı çelişkili düşüncelere sahibim, acaba hangisi kazanacak.

ikiz olmak

sen eşcinsel veya lgbt bireyisin diye ikizinin de mutlaka öyle olması gerektiği düşünülür ve olmadığı öğrenildiğinde triplere girilir. evet bunun biraz da genetik yönü olabilir ama ikizlerin de genetik farklılıkları var sonuçta.

türkiye'de prep kullanımı

türkiyede sigorta karşılamıyor diye okudum ben , sanırım pozitif yaşamın sitesinde.
ayrıca kullanan birinden yan etkilerini öğrenmek istediğim ilaç.

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

evine gidilen erkekle ayıp olmasın diye seks yapmak

bir chat uygulamasından tanıştığınız kişinin evine, yani direk evine nasıl gidebiliyorsunuz ya? bu bence büyük cesaret gerektiriyor. ben açık alanda buluşurken ödüm kopuyor sonuçta yazışmış olsak bile her şey çıkabilir.

ayı sözlük itiraf

an itibariyle hiç gay veya lezbien yakın arkadaşımın olmadığını farkettim ve bu çok acı verici. denedim sözlük, samimi olmayı denedim onlarla. en iyi bulduğum kişi bile bir garip. mesaj atıyorsun bi cevap veriyorlar bi vermiyorlar. doğru düzgün oturup muhabbet edemiyorsun. sanırım birbirleriyle sadece sex için buluşuyorlar ya. bunu da bu sözlüğe yazmam çok garip belki ama çok dertliyim. kendimi yalnız hissediyorum ve bir grubun içine dahil olmak istiyorum, beni anlayan insanlar olsun istiyorum ama bir grup yok. hetero arkadaşlarım mükemmel ama onların yanında da tam olarak kendim gibi hissedemiyorum her şeyimi açıkça anlatamıyorum ve bu samimi gelmiyor bana. bakalım ne kadar daha böyle gidecek.
growler hesabımı tekrar aktifleştirdim, ama profil resmi filan koymadım. amaç partner bulmak değil sadece sıkıldığımda veya çok yalnız hissettiğimde bakmak. bunun bana ilginç bir şekilde iyi geldiğini fark ettim.

hoşlanılan erkeğin ter kokusu

aşıksam sorun olmaz, sadece hoşlanıyorsam rahatsız edici olabilir. aslında ter kokusu bazen çok sexi olabiliyor, ama buram buram kokmadığı sürece. eğer cidden buram buram kokuyorsa söylerim çünkü ben rahatsız olmasam başkaları olacak. yalnız bir ayak kokusu değildir ter kokusu.

bugün eve yalnız dönmek istiyorum

""eğer ben plüton olsaydım ve biri gelip bana "hey, sen artık bir gezegen değilsin" deseydi gerçekten fena sinir olurdum, cidden."
engelli bir eşcinsel olarak başucu filmim. moralim bozuldukça izliyorum. filmin gerçek olamayacak kadar güzel yönleri var, ama kötü olaylar aynen yansıtılmış. benim de ailemle ilişkilerim leo'nunki ile aynıydı lisedeyken. sanırım ilk 12. sınıfta izledim ve düşündüğüm ilk şey "bizim lisede niye böyle şeyler olamıyor?" idi. o sıralarda brezilyalı erkek hayranlığım da vardı zaten bayağı. evet filmin dram sahneleri var ama bana fazla dramatik gelmediler, sanırım daha dramatiklerini yaşadığım için.
benim fabio kadar kötü olmayan fabio larım, gio kadar yakın olmayan giovanna larım vardı ama gabriel bir türlü gelmedi. sonra da okul bitti zaten. sanırım izlediğim ilk ve tek eşcinsel filmi bu. oyüzden hep özel kalacak benim için. kimliğimi tanımlayan tek film.
başka varsa bir mesaj uzağınızdayım. ayrıca artık daha sık belle and sebastian dinliyorum.
son olarak; bul beni gabriel, halen çok geç değil. <3

ayı sözlük chat

selam, chat için bir başlık çok hoş

koli

yalnızlıktan öldüğüm bir dönemde bir arkadaşım bana "ayhhh bu ara koli yoğunluğum var" demişti. o sayede öğrenmiştim kolinin ne olduğunu. sonra bu duruma sinir oldum ve birkaç tane koli (kutu) bulup aralarına oturdum ve fotoğraf çekindim. arkadaşıma yolladım ve altına "ayhhh bu aralar benim de koli yoğunluğum var" yazdım. garip bir emoji yollamıştı cevap olarak şu an hatırlamıyorum. pişman değilim tabiki. çok eğlenmiştim ehehehe :d
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.

ayı sözlük günlük

bu dönem yeni gelen iş arkadaşlarım bugün mevlana-şems'ten girdiler konuya ve tabi ki eşcinselliğe kadar getirdiler muhabbeti. hormonelmiş galibalar, genetik olduğu söyleniyorlar, çocuğumuz öyle olursa nolur allah korusunlar, geyler lezbiyenler arttı hep denk geliyorumlar havada uçuştu. ben mi? eve ağlayarak gittim.. bana birşeyler ikram ediyorlar, yüzüme gülüyorlar ve beni seviyorlar ama beni bilseler her şey değişecek çok ilginç değil mi? senin kimi sevdiğinin sana olan tavırları değiştirecek olması.
edit büdüt: iyi ki beni bilen ve anlayan arkadaşlarım var konuştuk birazcık. şu an kendimi daha iyi hissediyorum.

ikiz olmak

genetik mi bilmem ama ikizim heteroyken ben homoyum. ne bileyim insanlar aynı olmasını bekliyor ,bana bile ilginç geliyor farklı yönelimde olmamız.

ayı sözlük itiraf

feci şekilde bıkkınlık geldi. özgür olmak istiyorum.

sevgiliyi hornet kullanırken yakalamak

yakalamayı açalım;
adamın horneti kullandığı şans eseri yakalanmışsa, def etme zamanı,
yok hornet kullanırken şanssız bir şekilde pişti olunmuş ve yakalanmışsa, belki de def olup gitme zamanı gelmiştir.

sevgiliyi hornet kullanırken yakalamak

bir orospuyla beraber olduğunuzun göstergesidir. ya gavatlık edip mutlu mesut ilişkinize devam edersiniz ya da ona hiçbir şey söylemeden hayatınızdan def edersiniz.

yorucu bir gangbang sonrası aileyle nezih bir akşam yemeği yemek

iştahla sırasını bekleyen sekiz aktifin hışmına uğrayıp saatlerce süren seks kuyruğu sonunda tarumar edilmiş doyumsuz pasifin, sıcacık yuvasına; ailesinin yanına dönüp annesinin hazırladığı patlıcan oturtma ve pilavı onlarla birlikte yerken arkada klasik müziğin onlara eşlik edişiyle ruhunun okşanması durumudur. ailesi ne zaman ona boynundaki morarmaları sorsa, b12 vitamini eksikliğini buna sebep gösterir. herkes sır saklar ama onun sakladığı sır öyle böyle bir sır değildir. ikili bir hayat yaşamaktadır. bir hayatında aktiflerin türlü seks fantazyalarına malzeme olurken, diğer hayatında entelektüel bir sapyoseksüel olarak tanınıp, kemik gözlüğüyle sanat filmleri izler ve babasını, iş dönüşünde takım elbise giyerek karşılar. boş zamanlarında at biniciliği yapan doyumsuz pasifimiz, hafta sonlarını binek at olarak geçirir. bdsm'lerin aranan simasıdır aynı zamanda. vücuduna kimi zaman bir bear'ın kolu kimi zaman bir kamyon şoförünün bacağı girmiştir.

hayatının bir yanı, platon'un görüngüler dünyasını sembolize ederken, diğer yanı idealar dünyasını sembolize etmektedir.

edit: yalnız öyle böyle eksi almamışım. yahu hepiniz mi gangbang yapıp akşamına annenizle patlıcan oturtma, pilav, cacık yeyip klasik müzik dinliyorsunuz? btw, pasifleri aşağılamadım, zaten burada pasiflikle ilgili tek şey, ekmek kuyruğunun ucunun bir pasife çıkması o kadar. gerisi mizah. ne alıngansınız arkadaş.

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

bence bu tarz insanlar eşcinsel olgusunu çok yanlış yansıtıyor. şahsen bizim ülkedeki onur yürüyüşlerini de desteklemiyorum çünkü etik olmayan davranışlarla hakkımızı savunuyoruz. bir ülkede devrim yaratmak bana göre başarılarla ve eğitimle oluşacak bir şey, fakat bu da hiçbir zaman olmayacağı için en iyisi kendinize dikkat etmektir.

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

içeriklerinden ve videodaki tavrından tahmin edebildiğim kadarıyla henüz kendini yeni keşfetmiş, hissettiklerine, yaşadıklarına yeni yeni anlam vermeye çalışan bir çocuk.

bu videoda asıl konuşulması gerekenin böyle bir şeyi neden paylaştığı, bunun çok özel olması gerektiği gibi şeyler olduğunu düşünmüyorum. zira bunlardan önce karşımda sıkışmışlık hissi yaşayan bir çocuk görüyorum. bu çocuk sıkışmış, bu yaşına kadar toplumdan öğrendikleriyle, inandıklarıyla olduğu kişi, olduğu şey arasında sıkışmış. yüksek ihtimal şu an böyle bir süreçten geçiyor. diğer videolarından da anladığım kadarıyla henüz çevresine yeni yeni açılıyor, zaten bu videoda da arada kapıdan gelen seslere dikkat etmesi, bazı şeyleri anlatırken sesinin kısılmasını buna bağlıyorum. ve bu süreçler bana oldukça tanıdık geldiğinden açıkçası bu çocuğu pek yargılayamıyorum.

yani şu an bunları yazarken totodan sallama tespit yapıyormuşum, tepeden tepeden konuşuyormuşum gibi hissediyorum ama incelediğimde böyle bir izlenim verdi bana. onun için işlerin yolunda gitmesini, ona bir şeyler katabilecek, öğretebilecek, farkındalık kazandırabilecek, yaşadığı sürece iyi gelebilecek insanlarla karşılaşmasını ve en önemlisi bu video yüzünden kötü niyetli birilerinden zarar görmemesini diliyorum.

gay barda babayla karşılaşmak

oğul: anneme söylerim.
baba: annene söylerim.

alkol alınan gece yapılmaması gerekenler

- eski sevgililerinizden ve aşklarınızdan bahsetmeyiniz.
-- eski özlemlerinizden ve hayallerinizden konuşmayınız.
--- eski başarısızlıklarınızdan, kayıplarınızdan ve mutsuzluklarınızdan bahis açmayınız.
---- yahu, eskiye dair herşeyin üzerine sünger çekip, bugününüzden ve yarınlarınızdan muhabbet ediniz!

Toplam entry sayısı: 36

ayı sözlük itiraf

an itibariyle hiç gay veya lezbien yakın arkadaşımın olmadığını farkettim ve bu çok acı verici. denedim sözlük, samimi olmayı denedim onlarla. en iyi bulduğum kişi bile bir garip. mesaj atıyorsun bi cevap veriyorlar bi vermiyorlar. doğru düzgün oturup muhabbet edemiyorsun. sanırım birbirleriyle sadece sex için buluşuyorlar ya. bunu da bu sözlüğe yazmam çok garip belki ama çok dertliyim. kendimi yalnız hissediyorum ve bir grubun içine dahil olmak istiyorum, beni anlayan insanlar olsun istiyorum ama bir grup yok. hetero arkadaşlarım mükemmel ama onların yanında da tam olarak kendim gibi hissedemiyorum her şeyimi açıkça anlatamıyorum ve bu samimi gelmiyor bana. bakalım ne kadar daha böyle gidecek.
growler hesabımı tekrar aktifleştirdim, ama profil resmi filan koymadım. amaç partner bulmak değil sadece sıkıldığımda veya çok yalnız hissettiğimde bakmak. bunun bana ilginç bir şekilde iyi geldiğini fark ettim.

araplardan nefret etme sebepleri

arap kültüründen nefret edilebilir ama bir kişiden sırf arap diye nefret edemem şahsen. belki o da arap olmasına rağmen arap kültürünü sevmiyor olabilir. duyar kasmaya çalışmıyorum çünkü eskiden ben de aynı düşünüyordum. taa ki kişiliğimi umursamadan sırf türkiye den geldiğim için bana antisempati besleyen biriyle karşılaşana kadar. sonra anladım.

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

growlr

gerçekten bu uygulamada bayağı bir anım birikmiş, biraz anlatayım.
uygulamayı bir arkadaşım sayesinde keşfettim. "bear lar filan varmış tam sana göre" dedi, bear olmadığımı ve uygulamada beğenilmeyeceğimi söyledim ama uygulama bear severlere de açıkmış. aslında ilk günlerde hiç mesaj gelmiyordu, ama tatil günlerinde insanların çok daha aktif olduğunu farkettim bu uygulamada.
bear olmamama rağmen birini bulmam sadece birkaç gün sürdü. romeo ve hornete göre daha seviyeli olduğunu düşünüyorum bu uygulamanın. ama yine de evli erkek yüzsüzlüğüyle burada da karşılaştım.
ben: "üzgünüm evli insanlarla ilgilenmiyorum, size iyi şanslar"
evli bey: "bak ben sana evli olduğumu söylemeyebilirdim de, enazından dürüstüm, buyüzden bence bu şansı kaçırma."
şans diyor ya, ona göre onunla tanışmam benim için çok büyük bir şansmış. :d
ailemin yaşadığı şehre geldikten sonra uygulamayı tekrar açtım yaz aşkı bulmak amacıyla. bir tane daddy ile tanıştım yabancı bir daddy. aslında her şey iyi gibiydi ama bana sonra "sen çok yakışıklısın bence kendini pasif olarak harcama kalçalarını kullanmalarına izin verme" gibisinden saçma sapan bir şey yazdı ve sonra benimle bareback yapmak istediğini söyledi. adam bana aşırı yakın oturuyordu ve bu beni derin bir dehşet içerisinde bıraktı. uygulamayı sildim. kurmak istiyorum tekrar çünkü yeni insanlarla tanışmak "woof" mesajları almak hoşuma gidiyor, ama o adam halen burda ve üniversite şehrime gitmeyi beklemek zorundayım.
kısacası enazından hornetle kıyaslandığında hoş bir uygulama, ama yine de yaşadığımız ülke gerçeklerini unutmamak gerekiyor.

bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler

lisedeyken ben de bir heteroya aşık oldum ve tam 4 yıl boyunca ona aşık kaldım. bu 4 senenin 2 senesinde hiç görüşmemiştik. tam bir trajediydi benim için. anladım ki gözden ırak olan her zaman gönülden de ırak olmuyormuş.üstelik bu kişi homofobiğin dibiydi, evet bu hoş bir tabir değil ama bulamadım başka bir şey. bana her türlü homofobik hakareti şaka ayağına söylüyordu ama ben ondan uzaklaşamıyordum. sözde yakın arkadaşımdı ve bana hoşlandığı kızı onun ne kadar güzel olduğunu filan anlatıyordu çıldırıyordum. neyse, sonra onun vazgeçilmez olmadığını, hatta vazgeçilmesi gereken biri olduğunu anladım, hatta uzaklaştığım için şükrettim. yakın zamanda onun sevdiği şarkılardan birini dinledim ve hiçbir şey hissetmedim, sıkılıp kapattım. artık onu düşündüğüm uzun geceler yok evet uzun geceler var ama onu düşünmüyorum. ayrıca onun kokusunu çok sevdiğimi düşünüyordum ama meğerse o çamaşır deterjan kokusuymuş :d

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

gay ve lezbiyen evliliği

çok mantıklı aslında, lise zamanlarımda hep ileride böyle bir şey yapmayı hayal etmiştim. bu fikri benimseyen çok tatlı lezbien arkadaşlarım da vardı. ama sonra yapabildiğim kadar bekar gezmeye karar verdim. çünkü evlilik eşitliği olan bir yerde sevdiğim erkekle evlenme fikri daha cazip geliyor.

genç eşcinsellere tavsiyeler

ben genç bir eşcinsel olarak akranlarıma tek bir tavsiye vereceğim çünkü en çok dikkatimi çeken konu bu. lütfen aynı fabrikadan çıkmış gibi davranmayın. konuşma tarzlarınız bile birbirine çok benziyor, vurgular, kelime kullanımları... ve bunu yaparken içten yapmadığınız çok belli. orjinal olmak kimseye bir şey kaybettirmez.

eşcinsellik metropolde yaşanır

eşcimselliği yaşamayı sadece sevişmek olarak düşünürsek haklı bir önerme olabilir. ama aynı şey hetero bireyler için de geçerli bu ülkede, çünkü muhafazakar bir kültürde yetişiyor insanlar, ancak büyük şehirlerde biraz daha rahatlayabiliyorlar sex ve flört konusunda. ben büyük bir şehre taşındığımda ve ilk lgbt topluluğuna katıldığımda ülkedeki lgbt populasyon için bir şeyler yapılacağını, planlar programlar yapacağımızı filan zannediyordum. sonra anladım ki dört duvar arasında sevişebildikten sonra lgbt hakları bu ülkedeki çoğu lgbt bireyinin umrunda değil. evet, kişisel gözlemim bu, hayır, eşcinselliği yaşamak bana göre bu değil. bunu eleştirmek için söylemiyorum, belki de insanlar pes etti, ama bu acı bir durum bana göre.

growlr

gerçekten bu uygulamada bayağı bir anım birikmiş, biraz anlatayım.
uygulamayı bir arkadaşım sayesinde keşfettim. "bear lar filan varmış tam sana göre" dedi, bear olmadığımı ve uygulamada beğenilmeyeceğimi söyledim ama uygulama bear severlere de açıkmış. aslında ilk günlerde hiç mesaj gelmiyordu, ama tatil günlerinde insanların çok daha aktif olduğunu farkettim bu uygulamada.
bear olmamama rağmen birini bulmam sadece birkaç gün sürdü. romeo ve hornete göre daha seviyeli olduğunu düşünüyorum bu uygulamanın. ama yine de evli erkek yüzsüzlüğüyle burada da karşılaştım.
ben: "üzgünüm evli insanlarla ilgilenmiyorum, size iyi şanslar"
evli bey: "bak ben sana evli olduğumu söylemeyebilirdim de, enazından dürüstüm, buyüzden bence bu şansı kaçırma."
şans diyor ya, ona göre onunla tanışmam benim için çok büyük bir şansmış. :d
ailemin yaşadığı şehre geldikten sonra uygulamayı tekrar açtım yaz aşkı bulmak amacıyla. bir tane daddy ile tanıştım yabancı bir daddy. aslında her şey iyi gibiydi ama bana sonra "sen çok yakışıklısın bence kendini pasif olarak harcama kalçalarını kullanmalarına izin verme" gibisinden saçma sapan bir şey yazdı ve sonra benimle bareback yapmak istediğini söyledi. adam bana aşırı yakın oturuyordu ve bu beni derin bir dehşet içerisinde bıraktı. uygulamayı sildim. kurmak istiyorum tekrar çünkü yeni insanlarla tanışmak "woof" mesajları almak hoşuma gidiyor, ama o adam halen burda ve üniversite şehrime gitmeyi beklemek zorundayım.
kısacası enazından hornetle kıyaslandığında hoş bir uygulama, ama yine de yaşadığımız ülke gerçeklerini unutmamak gerekiyor.