parol

Durum: 87 - 0 - 0 - 0 - 04.02.2021 02:32

Puan: 1562 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 5

ayı sözlük itiraf

vay be, neredeyse 2 yıldır yazmamışım buraya, kısaca anlatayım 2 yılda neler oldu, çünkü itiraf niteliği taşıyorlar. 2 yıl önce aşık olduğum alman adamla ilişkimi kestim, çünkü beni daha fazla küçük düşürmesine tahammülüm kalmadı. neyse, geçen yıl almanyaya taşındım ve burada bir adamla tanıştım, öylesine bir kere buluşayım dedim, çünkü tipim değil. buluştuk, gerçekten tipim değil, hala değil. ama bu ilk buluşmanın devamı geldi. açık ilişkisi olduğu için umursamıyordum, sexuel olarak çekici bulmadığım için nadiren sevişiyorduk zaten. genelde, bara, sinemaya, tiyatroya filan gidiyorduk birlikte. o arada bana aşık oldu, nasıl olsa ilişkisi olduğu için umursamadım bunu da, ayrıca çok fazla yaş farkı var ve bu adam yaş farkına önem veriyor du. sevgilisiyle de tanışmak istedim ama bunu istemedi. ona aşık olmadığımı, bir şey hissetmediğimi ama arkadaş olarak takılabileceğimizi söyledim onayladı. neyse, 3 aylığına türkiyeye gitmiştim, malum sınırlar kapandı bir ara. o arada bu adam sevgilisiyle ayrılmış, benimle çıkmak istediğini söyledi kabul etmedim. sonra almanyaya geri döndüm, fiziksel engelimden dolayı karantinada yalnız kalmak istemiyordum ve karantinayı onda geçirdim. ama sonra ekonomik sorunlar başladı, ve ona taşınma teklifini kabul etmek zorunda kaldım, çünkü ekonomik sorunlarım geçiciydi ve buyüzden türkiyeye geri dönmek istemedim. şu an sevgili gibi yaşıyoruz, ben platonik aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum, buyüzden onu üzmemeye çalıştım ilk başta, ama sanırım biraz fazla abarttım ve yakın davrandım. yine de ona aşık olmadığımı, bir gün başka birine aşık olabilme ihtimalimi, başka date lerimin olabileceğini biliyor ve kendisi de başka adamlarla birliktelik yaşıyor. açıkça konuşabilmek her zaman en iyisi, şu an ona karşı kendimi suçlu hissetmiyorum. itirafım , (ya da makalem) bu kadardı. teşekkürler.

ayı sözlük günlük

bu gün sadece çikolata yeyip ders çalıştım, bir de sınavlarım yüzünden buluşamadığım date lerime buyüzden ne kadar üzgün olduğumdan, keşke şu anda yanlarında olabilseydimden filan bahsettim. bir de ailemi özledim, çünkü 9 aydır görüşemiyoruz, sanırım bu sonuncusu bayağı ağır etkiliyor beni. neyse, tatile 2 hafta kaldı. ev arkadaşım ve yarı sevgilim olan adam evde futbol izleyip saçma sapan bağırınca biraz sinirlendim, ama neyse bitti maç. futbolu gerçekten, ama gerçekten anlamıyorum ve anlamak istemiyorum. yani oyna deseler oynarım ama bu futbol endüstrisi beni aşıyor.

çirkin gaylere tavsiyeler

çirkin gay diye bir şey yok. gay camiasında çok değişik fetişlere ve tarzlara sahip olan insanlar var, isterseniz dünya çirkini olun illa ki alıcı bulursunuz. ayrıca size çirkin olduğunuzu söyleyenlerle iletişiminizi derhal kesin, gitsin daha iyisini bulsun bulabiliyorsa. kendinize saygınızı kaybettirmelerine izin vermeyin.

en seksi erkeklere sahip şehirler

bu başlığa 2 yıl önce yazdığım entriye katılıyorum, türkiyede en sexi adamlara sahip şehirler akdenizde. avrupada ise viyana bence. en çekmeyeni de amsterdam.

almanya

üstteki entrinin haklılık payı olduğunu düşünüyorum, almanlar son yıllarda ülkelerine özellikle muhafazakar ülkelerden insanları doldurdular, ve şahsen ben siyasal islamcıları veya muhafazakar insanları kendi eşcinsel yaşam tarzıma tehdit olarak görüyor ve onlarla yaşamak istemiyorum. almanya lgbt bireylerin yasalarla korunduğu bir ülke, yine de eğer daha az muhafazakar göçmen alan bir ülke bulursam oraya yerleşmek için çalışabilirim. ayrıca alman erkeklerin ne kadar dominant olduğu da tartışma konusu, çoğu kılsız ve bu benim için bayağı bir puan kaybettiriyor onlara, kılsız, süt gibi erkeklerden hoşlananlar için iyi tabii ki.

almanya

yaklaşık 1 senedir nrw bölgesinde yaşadığım ülke. nrw da veya genel olarak almanyada yaşayan yazarlar varsa mesajlaşabiliriz.

parol

sonunda geri döndüm sözlük, teknik problemlerden dolayı siteye asla giriş yapamıyordum, birkaç denemeden sonra pes edip bıraktım, ama bu günkü denemem başarıyla sonuçlandı. tekrar burada olduğum için çok mutluyum. yani gerçekten öyle, kibarlık olsun diye söylemiyorum.

yazarların ilk 31 çektiklerinde düşledikleri

sosyal bilgisi ve fenbilgisi öğretmenleriyle grup.

ayı sözlük itiraf

şu hayatta bazen kendini hiç beklemediğin şeylerin içinde buluyorsun. bazen hiç yapmam dediğin şeyleri yaparken buluyorsun kendini. bir şeyler olmaya başlıyor ve sen hiçbir şey yapamadan içinde sürükleniyorsun. amerikalı bir adamla tanıştım geçenlerde. ilk başta her şey normaldi, konuşuyorduk. sonra yavaş yavaş romantizm olayları. sonra resmimi çıktı alıp ofis masasına koyduğunu söyledi. şaşırdım tabii, 9000 kilometre uzaktan biri bunu söyleyince... amerikaya gelmiyor musun hiç burda yaşamayı düşünmedin mi durumları. günde birkaç kez yazmalar filan. anlamıyorum. keşke onun bana yaptıklarını sözde eski sevgilim olan o alman adam yapıyor olsaydı. saat farkına rağmen sırf bana sınavımda başarılar dilemek için saatini kurup uyanıyor. neden? neden uzaktaki biri yapıyor bunu yakınımdaki yerine? aslında reddetmem gerekiyor, zaten ona uzaktan ilişki sevmediğimden bahsettim. anlıyor beni ama her gün daha çok bağlanıyor sanki. ayrıca onu kırmak istemiyorum ben. ama sonunda üzülmek de istemiyorum çünkü artık düzgün bir ilişkim olsun ya böyle istediğim zaman elini tutabileceğim birisi olsun hayatımda. çok mu şey istiyorum anlamıyorum ki?

ayı sözlük itiraf

şu okul acilen bitsin istiyorum artık. bana zorla dayatılan şeyleri yapmak istemiyorum. bi de sokak köpeklerine karşı fobim var sanırım, evet çok korkuyorum. bazen dışarı çıkmıyorum buyüzden sabah erken ve akşam geç saatlerde. bu korkumu nasıl yeneceğim bilmiyorum. ayrıca 3 aydır sex yapmıyorum. evet biraz canım çekiyor ama bu sorun değil. 3 gün sex yapmadığında triplere giren gaylardan değilim çok şükür hıh.

ayı sözlük itiraf

ayı sözlük itiraf

yaz aşkı bulmak için growlr açtım ama ordakiler daddy seviyor galiba daha çok, chaser-boy sevmiyorlar. kendileri kaybeder hıh. aslında bi şey kaybedicekleri yok. evet eski sevgilimi unutabilmek için biriyle sevişmek istiyorum aslında. onu eski sevgilim olarak anınca bir garip hissettim. bir de bu lgbt etkinliklerinde hiç yakışıklı erkek yok galiba. bir daha gitmicem.

ayı sözlük itiraf

yaklaşık 2 haftadır depresyondaydım. alman adamla ayrıldım sözlük. en son ona açık ilişki teklif ettim, o da bunu kabul etmeyip bitirelim dedi. belki ben erasmusa başlayınca tekrar devam edermişiz. zannetmiyorum sözlük. erasmus şehrim ondan uzak, tamam avrupada ama uzak. hem bana vakit ayırmayan birine ben neden vakit ayırayım ki? seviyorum onu ama olmaz. evet bazen sevsen de doğru olanı yapman gerekir. şimdi yarın ona özür dilerim tekrar ilişkiye devam edelim desem belki de kabul edecek ama yine aynı şeyler. bir insanın "ilişkiye sahip olmak istiyorum ama bunun için fazla zamanım yok-yoğunum" demesi çok saçma ve o bunu yapıyordu. hayır yani vaktin yoksa ne anlamı var bu ilişkinin. ben de benim için zamanı olmayan birine zaman ayırmayacağım artık. chiao mein lieber. ich liebe dich aber ich kann nicht.

ayı sözlük itiraf

ya böyle sadece bi sene kimseyle duygusal bir ilişkiye girmeyip ülke ülke gezip her ülkede farklı farklı erkeklerle deli gibi sex yapasım var. tabi korunarak. bu bir sene içinde okul filan da olmayacak tabi. sadece sexle dolu koca bir sene. evet hiç duygusal ve hoş değil biliyorum ama bu da benim umrumda değil. ayrıca evet, alman adamı aldatmadım ama bana yazan diğer insanlara ilişkim olduğunu söylemiyorum. çünkü onun da chat uygulamasındaki profilinde single yazıyor. ayrıca yeteri kadar değer vermiyor bana ya bahaneler bahaneler. bu yaz zaten ailemin yanında olacağım için sex yapmayacağım kimseyle. yani planlamıyorum. sonra eğer böyle devam ederse tam erasmus başlarken ayrılık mesajı yollarım bi tane. zaten erasmusu uzaktaki sevgiliyle geçirmek iyi fikir değil. oh be, tüm kirli çamaşırlarımı döktüm. ayrıca başka adamlarla sex içerikli konuşmakta bi sakınca görmüyorum. çünkü onun bana ne kadar sadık olduğunu bilemiyorum ve bazı günler 2 mesaj filan yazışıyoruz toplam, ilişkide gibi hissetmiyorum.

ayı sözlük itiraf

2 veya 3 olgun aktifle grup sex yapma fantezim var. ama bunu yaptıktan sonra birbirimizi tanımayacağız. çünkü grup sex sanki itibarımı zedelermiş gibi geliyor. gerçi öyle bi itibarım da yok sadece öğrenciyim, ama olsun. neyse, belki bir gün beni kimsenin tanımadığı bir yere gidip bunu denerim.

eski sevgilinin unutulmayan sözü

eskimedi daha, ama eskiyince şu olacak: "kusura bakma çok yoğundum yazamadım."

almanca

ben seviyorum ya, kaba olduğunu da düşünmüyorum. alman ayıları sevdiğim için de işime yarıyor. ayrıca edebiyat, felsefe ve bilim açısından da bana çok şey katan bir dil. evet hiç kolay değil ama hayatta ne kolay ki? almanca öğreniyor olmaktan ötürü mutluyum. flemenkçeyi duyduktan sonra almanca gayet kibar geliyor bana.

erkekler 33 yaşından önce gereksiz ve son derece kullanışsız

katılmıyorum. evet gençlerle de olgunlarla da ilişkim oldu ve böyle bir kıyaslamayı mantıklı bulmuyorum. ayrıca insanların kullanışlı-kullanışsız denilerek metalaştırılması da acayip saçma. her yaşın kendi güzelliği var. bazı gençler cidden çok çekici olabiliyor, bazı olgunlar da çok itici.

eşcinseller için namus kriterleri

sevgilisi varken chat uygulamalarını kullanmaması veya ilişki durumunu single yapmaması.

plazanın en tepesinde olgun bir ayıyla uyumak

hm evet bu hoş bir fantazi. ama önce bir pilaza bulmak gerekiyor.
  • /
  • 5
Henüz hiç başlık açmamış.

ayı sözlük itiraf

az önce nasıl mısır haşlanılacağını teyit etmek üzere google’da araştırma yaptım, ilk salatamı da yapmış oldum böylece
darısı diğer yemeklerin de başına

ayı sözlük itiraf

insanların sevgililerinden bahsederken tokmakçı lakabını kullanmaktan çok haz alıyorum. ''ayşe'in tokmakçısı nerelerde ya özledik! ya da ahmet'in tokmakçısı da kapı gibi maşallah!'' şeklinde cümle içinde kullanmak bana çok sempatik geliyor.
bazen işyerinde resmi şekilde konuştuğum insanların suratına da aynısını söylemek geçiyor içimden. iyi akşamlar, yarın görüşürüz yerine tokmakçınıza selamlaaaar diyerek kapıdan çıkıp gitmek. ama olmuyor.. ben hazırım ama insanlar değil. zaten her konuda ve her zaman hazır olmayan birileri oluyor çevremizde..

ayı sözlük itiraf

#404896
toplanın sözlük anlatıyorum.
dışarda buluşuldu. akşam vaktiydi ne yapalım ne yapalım derken "gel 2 bira içelim" deme gafletinde bulundum. gaflet diyorum çünkü hiç ama hiç alışkın değilmiş alkole. bildiğin 2 biraya gitti ama aşırı tatlı oldu sormayın (tabii yorgonuz ağırbaşlılığını korudu).
zaten önceden konuşmuştuk biraz vakit geçirip eve gecicektik öyle de yaptık. geçen süre zarfında topladı kendisini. izletmek istediği bir film varmış onu izledik vs. dedim içelim böyle olmaz devamı gelsin şunun. yine şişeler açılmaya başlandı baktım gidici, önünü kesip yorgonuz içmeye devam etti.
tabii siz buralara kadar okuyup devamında cool seks storysi arayacaksınız ama olmadı öyle birşey. geçip yatağa sadece uyuduk. ne o ne ben bir hamlede bulunmadık. neden diye soracak olursanız sohbet, muhabbet o kadar güzeldi ki sanki seks yapınca olay tamamen yapay bir hale gelecek gibi hissettim (sanki bu aksiyonların hepsi seks içinmiş gibi algısı).
sabah uyandığımda mükellef bir kahvaltı masası hazırlanmış, sevdigimi bildiği için masanın ucuna gazetelerimi koymuş, camımı açıp uyandırdı beni. belki ilk defa bu kadar iyi hissettim kendimi o anı anlatamam..
kahvaltı yapıldı tam sigara keyfi diyecekken telefon geldi çıkmak zorunda kaldım.
hala irtibat halindeyiz. birbirimizi tanıma çabası, ufak ego yarışmaları, beyin fırtınaları o kadar güzeldi ki seks yapmanın çok ama çok ötesindeydi.

ama sanırım kendisi biraz kaptırdı. ben uyurken tişörtumu koklaması, ufak tricklerimi öğrenip hep beni şasırtması ve bana duyduğu hissiyatın aşk olduğunu söylemesi korkuttu beni açıkcası. aşk bana göre zaman isteyen, kolayca ağıza alınmaması gereken bir kavram ve bunu ona da belirttim. bakalım zaman ilerledikçe neler göreceğiz. şimdilik hoşçakalın.

edit piaf: adam ruh hastası çıkti sözlük. takıntı haline getirdi beni zaten balık baştan kokar anlamalıydım. bi zamanda duvara toslamayalım be sözlük.

ayı sözlük itiraf

dün rakı masasında dertlerimizi meze yapıyorduk yine.
yapıyorduk derken arkadaşlarım yapıyordu doğrusu. herkes çekilen dandik aşk acısı ağlaya ağlaya anlatıyor. dandik diyorum çünkü 1 çift memeye acılarını unutacak insanlar.
anlatıyorlar sözlük, sürekli bir şeyler diyorlar ama duymuyorum. okyanusun dibine çapa atmış gibi boşluğa bakıyorum. o kadar boğluyorum, sıkılıyorum ki anlatamam size.

derdimi anlatamıyorum, nasıl anlatayım ki hepsi kapalı kapılar arasında yaşanmış, yasak elmadan ibaret onlar için yaşadıklarım. içimden sadece siz ne anlarsıniz aşktan demek geçiyor ama yutkunuyorum.
muazzez abacı vurgun çalıyor öyle bir içten söylemişim ki "ulan yorgo derdin mi var sanki keşke senin gibi olsak" diyorlar, gülüyorum "benim derdimde dertsizlik işte" diyip geçiyorum.
çektiğim acının, yaşadıklarımın birazını yaşasalar keşke. keşke beni anlayabilecekleri bir gün olsa.

tanrı varsa şayet neden bu yaşadıklarımı bana reva gördü bilmiyorum. sınavsa şayet neden en zor kağıt bana geldi anlamıyorum. günden güne yok olmak bizimkisi.
sahi yok oluştan kurtuluş var mı?

ayı sözlük itiraf

psikolojik-travmatik-problemli kişilerden haz etmiyorum. hiçbir şey-durum-olay sizi mutlu etmediği gibi karşıdaki kişinin de hayat enerjisini emiyorsunuz. mutlu olmaya çalışın. hayat kısa koliler uçuyor.

ayı sözlük günlük

az önce lezce.com'da 50 yaşında lezbiyen bir kadına rastladım. ve bu durum beni inanılmaz mutlu etti ya. ne bileyim böyle umut doldu içim. genel profil oldukça genç olunca lgbti+ yaşlılığı da çok sıkıntılı olurmuş gibime geliyordu, onu arzularının peşinde bir kadın olarak görmek beni mutlu etti.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılan ilk mastürbasyon

ikisinin de ne olduğunu bilemeyecek kadar sevgilisiz olmak bence en acı vereni.

engelli biriyle seks yapmak

ahlaki olarak sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız öncelikle yazı dilinize dikkat edeceksiniz! "onların da seks yapmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum" bence o güzel kafanızı bunlarla yormayın sekste yapıyorlar, işe de gidiyorlar, sinemaya da.

kurban ol viski muhabbetime tabi varoşluğun geldi aklına çekemedin. gencim, güzelim şahsıma münhasır bir albenim var. allahın bildiğini neden kuldan saklayalım. aynada her sabah ağarmış saçlarına baktıkça eskiyi yad etmende normal tabi kabul et artık civar ibneler için dadysin. korkuyorum senin için yakında tanzim skiş noktasında kuyrukta sıra beklemen olası. bu son yazdığıma kahkaha attım shsjjsl

ayı sözlük itiraf

feci şekilde bıkkınlık geldi. özgür olmak istiyorum.

Toplam entry sayısı: 87

ayı sözlük itiraf

an itibariyle hiç gay veya lezbien yakın arkadaşımın olmadığını farkettim ve bu çok acı verici. denedim sözlük, samimi olmayı denedim onlarla. en iyi bulduğum kişi bile bir garip. mesaj atıyorsun bi cevap veriyorlar bi vermiyorlar. doğru düzgün oturup muhabbet edemiyorsun. sanırım birbirleriyle sadece sex için buluşuyorlar ya. bunu da bu sözlüğe yazmam çok garip belki ama çok dertliyim. kendimi yalnız hissediyorum ve bir grubun içine dahil olmak istiyorum, beni anlayan insanlar olsun istiyorum ama bir grup yok. hetero arkadaşlarım mükemmel ama onların yanında da tam olarak kendim gibi hissedemiyorum her şeyimi açıkça anlatamıyorum ve bu samimi gelmiyor bana. bakalım ne kadar daha böyle gidecek.
growler hesabımı tekrar aktifleştirdim, ama profil resmi filan koymadım. amaç partner bulmak değil sadece sıkıldığımda veya çok yalnız hissettiğimde bakmak. bunun bana ilginç bir şekilde iyi geldiğini fark ettim.

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

ayı sözlük itiraf

yaklaşık 2 haftadır depresyondaydım. alman adamla ayrıldım sözlük. en son ona açık ilişki teklif ettim, o da bunu kabul etmeyip bitirelim dedi. belki ben erasmusa başlayınca tekrar devam edermişiz. zannetmiyorum sözlük. erasmus şehrim ondan uzak, tamam avrupada ama uzak. hem bana vakit ayırmayan birine ben neden vakit ayırayım ki? seviyorum onu ama olmaz. evet bazen sevsen de doğru olanı yapman gerekir. şimdi yarın ona özür dilerim tekrar ilişkiye devam edelim desem belki de kabul edecek ama yine aynı şeyler. bir insanın "ilişkiye sahip olmak istiyorum ama bunun için fazla zamanım yok-yoğunum" demesi çok saçma ve o bunu yapıyordu. hayır yani vaktin yoksa ne anlamı var bu ilişkinin. ben de benim için zamanı olmayan birine zaman ayırmayacağım artık. chiao mein lieber. ich liebe dich aber ich kann nicht.

ayı sözlük itiraf

şu okul acilen bitsin istiyorum artık. bana zorla dayatılan şeyleri yapmak istemiyorum. bi de sokak köpeklerine karşı fobim var sanırım, evet çok korkuyorum. bazen dışarı çıkmıyorum buyüzden sabah erken ve akşam geç saatlerde. bu korkumu nasıl yeneceğim bilmiyorum. ayrıca 3 aydır sex yapmıyorum. evet biraz canım çekiyor ama bu sorun değil. 3 gün sex yapmadığında triplere giren gaylardan değilim çok şükür hıh.

growlr

gerçekten bu uygulamada bayağı bir anım birikmiş, biraz anlatayım.
uygulamayı bir arkadaşım sayesinde keşfettim. "bear lar filan varmış tam sana göre" dedi, bear olmadığımı ve uygulamada beğenilmeyeceğimi söyledim ama uygulama bear severlere de açıkmış. aslında ilk günlerde hiç mesaj gelmiyordu, ama tatil günlerinde insanların çok daha aktif olduğunu farkettim bu uygulamada.
bear olmamama rağmen birini bulmam sadece birkaç gün sürdü. romeo ve hornete göre daha seviyeli olduğunu düşünüyorum bu uygulamanın. ama yine de evli erkek yüzsüzlüğüyle burada da karşılaştım.
ben: "üzgünüm evli insanlarla ilgilenmiyorum, size iyi şanslar"
evli bey: "bak ben sana evli olduğumu söylemeyebilirdim de, enazından dürüstüm, buyüzden bence bu şansı kaçırma."
şans diyor ya, ona göre onunla tanışmam benim için çok büyük bir şansmış. :d
ailemin yaşadığı şehre geldikten sonra uygulamayı tekrar açtım yaz aşkı bulmak amacıyla. bir tane daddy ile tanıştım yabancı bir daddy. aslında her şey iyi gibiydi ama bana sonra "sen çok yakışıklısın bence kendini pasif olarak harcama kalçalarını kullanmalarına izin verme" gibisinden saçma sapan bir şey yazdı ve sonra benimle bareback yapmak istediğini söyledi. adam bana aşırı yakın oturuyordu ve bu beni derin bir dehşet içerisinde bıraktı. uygulamayı sildim. kurmak istiyorum tekrar çünkü yeni insanlarla tanışmak "woof" mesajları almak hoşuma gidiyor, ama o adam halen burda ve üniversite şehrime gitmeyi beklemek zorundayım.
kısacası enazından hornetle kıyaslandığında hoş bir uygulama, ama yine de yaşadığımız ülke gerçeklerini unutmamak gerekiyor.

ayı sözlük itiraf

ön edit: bu gerçek bir itiraf olacak.
itiraf ediyorum, ben aslında transsexuelim yani kendimi kadın gibi hissediyorum. ama zaten zor olan hayatımın daha da zorlaşmasını istemiyorum, ayrıca bedenimi o kadar da kötü bulmuyorum. buyüzden sanırım hayatımın sonuna kadar bir erkek olarak yaşayacağım. kılsız olmadığım ve feminen davranmadığım için sesimin ince olması hariç bu belli olmuyor ki zaten belli etmek te istemiyorum. sevişmek istediğim insanlara bunu söylemiyorum genelde çünkü benden soğuyacaklarını düşünüyorum. ama seviştikten sonra söylediğim birkaç kişi oldu ve olumsuz bir tepki vermediler. sonuçta ne kadar kadın gibi hissetsem de şu an bir erkeğim ve tabiki kadınları seven biri yerine erkekleri seven biriyle sevişmem gerekiyor. zaten artık kendimi pasif gay olarak görüyorum.
hamam fantezim var. ankara ve istanbul'dan hamam tavsiyelerini özelden alabilirim. :d

engelli biriyle seks yapmak

vay bee demek engellilerin de sexe ihtiyacı varmış öyle mi? onların da. bu hakkı bize tanıdığınız için çok teşekkür ederiz, gerçekten bunu söylemeseydiniz hiç sex yapmayacaktım. bu konudan ötürü size olan minettarlığımı dile getirmek istedim sn. başlık sahibi arkadaş. bu arada ahlaki olarak ne kadar sorunlu bilmiyorum ama bence lgbt bireylerin de sex yapmaya ihtiyacı var. oh be... sanırım ötekileştirilen bir birey olarak ötekileştirilen diğer bireyleri ötekileştirmenin dayanılmaz hafifliği diye bir şey gerçekten var. başlığa yazan diğer arkadaşlardan ironi için özür dilerim, güzel yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

engelli eşcinsel

içinde bulunduğum kategori, ya da her ne ise. aslında engelli bir eşcinsel olmak kötü bir durum değil. yani durumun kendisi sorunlu değil. ama türkiyede doğmak + engelli bir eşcinsel olmak gerçekten büyük bir sorun. lgbt camiası tarafından engelli olduğunuz için, engelli camiası tarafından da açıkça bilmeseler bile kendilerinden farklı olduğunuzun anlaşılması üzerine ötekileştiriliyorsunuz ve gerisi sonsuzmuş gibi gelen bir yalnızlık hissi. ama lgbt camiası tarafından daha çok ötekileştiriliyorum. buyüzden türkiyedeki hiçbir lgbt hareketinin samimiyetine inanmıyorum-inanmayacağım. ayrıca yabancıların yani batılıların oluşturduğu çok güzel dayanışma grupları var engelli eşcinseller olarak. biz daha türkiye'de birbirimizden haberdar olamıyoruz insanlar buluşma günleri filan düzenlerken.

ayı sözlük itiraf

yaz aşkı bulmak için growlr açtım ama ordakiler daddy seviyor galiba daha çok, chaser-boy sevmiyorlar. kendileri kaybeder hıh. aslında bi şey kaybedicekleri yok. evet eski sevgilimi unutabilmek için biriyle sevişmek istiyorum aslında. onu eski sevgilim olarak anınca bir garip hissettim. bir de bu lgbt etkinliklerinde hiç yakışıklı erkek yok galiba. bir daha gitmicem.

genç eşcinsellere tavsiyeler

ben genç bir eşcinsel olarak akranlarıma tek bir tavsiye vereceğim çünkü en çok dikkatimi çeken konu bu. lütfen aynı fabrikadan çıkmış gibi davranmayın. konuşma tarzlarınız bile birbirine çok benziyor, vurgular, kelime kullanımları... ve bunu yaparken içten yapmadığınız çok belli. orjinal olmak kimseye bir şey kaybettirmez.

bitip eridiğiniz olgunun yanında şişman kapalı teyze görmek

ortada bir adaletsizlik yok bence. hem o teyzenin ne suçu var ya? demek ki birbirlerinin yanında olmak istiyorlar ve öyleler. sanki tontiş gay mı yok dünyada? ayrıca hadi bir de başka birinin anneniz ve babanıza bakarken aynı şeyi düşündüğünü hayal edin bakalım aynı oluyor mu?

ayı sözlük itiraf

bağlanmaktan korkuyorum yani karşımdakini mutlu edip edemeyeceğimden emin değilim ama kısa süreli ilişkilere de gelemiyorum. seviştiğim kişinin benden başkalarıyla da aynı şeyleri yaptığını, bana dokunduğu gibi başkalarına da dokunduğunu bilmek bende bir çeşit miğde bulantısı ve tiksinme duygusu yaratıyor. ayrıca bu şekilde kendimi değersiz hissediyorum. sanırım aradığım şey işin içine duyguları katmadan tek eşli olabileceğimiz bir partner, ama bir yandan duyguların da olması gerektiğini çünkü duygusuz sevişmenin tat vermediğini düşünüyorum. çoğunlukla benden büyük olan yani 30 yaş üstü insanlardan hoşlanıyorum ama bundan memnun değilim. kendi yaşıtlarımdan çok nadir hoşlanıyorum ama onlardan hoşlanmak benim için çok daha hayırlı olurdu. bunun nedeni var mı, çözümü ne keşke öğrenebilsem. bu durum bana kendimi yanlış hissettiriyor.

ayı sözlük günlük

selam günlük yine ben. drama queen modundan çıktım artık. ondan uzağım ve ellerini özlüyorum. muhtemelen birkaç ay boyunca da onu göremeyeceğim. ama böyle her gün günaydın iyi geceler filan yazmak ta mantıksız geliyor. evet her yerde her şeyde aklıma o geliyor, başkalarında ondan izler arıyorum. ama öyle el ele tutuşamadıktan, kahve içemedikten sonra ne anlamı var ki günaydın mesajlarının? ya da var mı yoksa? bir yandan da sex amaçlı görüşmek isteyen biri var ve sürekli yazıyor. kahve içme teklifini reddetmedim. bunu yaparken ona ihanet ediyormuş gibi hissettim, ama onun da düzenli sex yaptığı bir adam var zaten. ayrıca bana ne kadar kıskanacak da olsa kondom kullanma şartıyla başkalarıyla yapabileceğimi söyledi, ki muhtemelen kendisi de yapacak. neyse, bu konuyu kafamda tartmam gerek. bunun dışında okul başlıyor yine, zaten tatilde de çalıştım. ama çalışmayı seviyorum, bazen ders çalışmaktan zevk aldığımı hissediyorum. sadece sorumluluk hissi çok sıkıcı, kendim istediğim için çalışmak istiyorum ödevler yüzünden değil.

gece son derece ilgili olan kolinin sabah günaydın bile dememesi

işte bunu yaşamamak için kolileşmiyorum. sex yapıyorum veya sevişiyorum o da yalnızca değeceğine inandığım insanlarla. ya kendinize paket muamelesi yapılmasını nasıl hazmediyorsunuz arkadaşlar? tamam lubunca güzel bi şey belki ben de kimse anlamasın diye kullanıyorum ama koli muhabbeti yapıyorsak bu tür olaylara takılmamamız gerekiyor bence. sonuçta kolinin lubunca anlamı dışında gerçek anlamı da var ve bu ikisi birbirinden biz ne kadar koparmaya çalışsak ta kopamaz. eyyorlamam bu kadardı.

ayı sözlük itiraf

ya böyle sadece bi sene kimseyle duygusal bir ilişkiye girmeyip ülke ülke gezip her ülkede farklı farklı erkeklerle deli gibi sex yapasım var. tabi korunarak. bu bir sene içinde okul filan da olmayacak tabi. sadece sexle dolu koca bir sene. evet hiç duygusal ve hoş değil biliyorum ama bu da benim umrumda değil. ayrıca evet, alman adamı aldatmadım ama bana yazan diğer insanlara ilişkim olduğunu söylemiyorum. çünkü onun da chat uygulamasındaki profilinde single yazıyor. ayrıca yeteri kadar değer vermiyor bana ya bahaneler bahaneler. bu yaz zaten ailemin yanında olacağım için sex yapmayacağım kimseyle. yani planlamıyorum. sonra eğer böyle devam ederse tam erasmus başlarken ayrılık mesajı yollarım bi tane. zaten erasmusu uzaktaki sevgiliyle geçirmek iyi fikir değil. oh be, tüm kirli çamaşırlarımı döktüm. ayrıca başka adamlarla sex içerikli konuşmakta bi sakınca görmüyorum. çünkü onun bana ne kadar sadık olduğunu bilemiyorum ve bazı günler 2 mesaj filan yazışıyoruz toplam, ilişkide gibi hissetmiyorum.