gay ve lezbiyen evliliği

yıllar süren gay ve lezbiyen dostluğunun bir sonucu olarak 35- 40 yaşlarına gelindiğinde ailelerin baskılarına dayanılamaz, iki tarafta biri bu fikri ortaya atar.

plana göre; gay arkadaş kendi ailesine lezbiyen arkadaşını evleneceği kadın diye tanıştırır. lezbiyen arkadaş da gay arkadaşı evleneceği adam olarak ailesine tanıtır. iki tarafa da gına geldiğinden zaten kimsenin, kimseyi araştırmaya mecali yoktur. dolayısıyla gelinlerinin veya damatlarının gerçekte kim olduklarını pek bilmezler, ilgilenmezler. hatta bazen sevgiliniz sağdıcınız olur sizi düğüne o hazırlar falan komik olur. plan tıkırında işlerken kız isteme, düğün dernek faslı bitince aynı eve çıkılır. artık isteğe göre ya aynı evde yaşanılır ya altlı üstlü yada karşılıklı dairelerde oturulunur. ve nihayetinde anlaşmalı evlilik amacına ulaşır. herkes hayatına bakar. iki tarafında sevgilisi varsa beraber bazen dörderli arkadaşça gezilir, tozulur, oturulur. tabi ailelerle aynı şehirde olmamak avantajdır. ani kayınvalide ziyaretleri olmaz.

bana gay olarak açılan ama daha sonra transseksüel olduğuna karar veren yakın bir arkadaşıma bunu kaç sene evvel teklif etmiştim. aynı şehirdendik, yakın arkadaştık, aramızda da dört yaş vardı zaten. olurumuz vardı.* yerimi rezerve edeyim dedim.

'ilerde ailemiz baskı yaparsa seni kendime alırım şirin' demiştim. gülmüştü; 'olur benim de işime gelir' demişti. sonradan kadın olunca tabi bu fikir suya düştü.

geçenlerde bir lgbti ile ilgili haber yapan bi yerde okumuştum. başka birileri daha da bunu düşünmüş. yabancı bir ülkede bu şekilde evlenen iki arkadaş, başka insanların da böyle evlenmesi için aracılık ediyormuş. her şey iyi hoşmuş da tek sorunları; evlenen çiftlerde, ebeveynlerinin çocuk yapmaları için ısrar etmesiymiş. bir de yukarıda bahsettiğim aynı şehirde yaşayanlar için ani akraba ziyaretleri. bunları aşınca bir sıkıntı olmayacakmış. e güvenlik kısmına da özellikle dikkat ediyorlarmış. gerçekten de güvenlik kısmı sağlam olursa bu olay çok tutabilir. çünkü hem onların dediğini yapıyorsunuz. hem de kendi istediğiniz hayatı yaşıyorsunuz. daha ne olsun ?

aslında güzel bir iddia.dikkat etmek lazım çünkü bu ilişki dört kişilik hetero orgy partisine dönüşebilir.
çok mantıklı aslında, lise zamanlarımda hep ileride böyle bir şey yapmayı hayal etmiştim. bu fikri benimseyen çok tatlı lezbien arkadaşlarım da vardı. ama sonra yapabildiğim kadar bekar gezmeye karar verdim. çünkü evlilik eşitliği olan bir yerde sevdiğim erkekle evlenme fikri daha cazip geliyor.
açıkçası bana çok da mantıksız gelmeyen ve elimde olsa lgbt, anlaşabileceğim bir kadın arkadaş bulup, değerlendirmeyi düşüneceğim bir evlilik.
(for more information please visit my account.) hehe..
kadınlarla vakit geçirmeyi sevmediğimden girişmeyeceğim eylem. karışan eden yok zaten.
ailem evlenme.aman dedikleri için gerek yok bence
not:olay cinsel yonelimimden çok aşırı egoist ve yalnızlığa eğilimli olmamdan kaynaklanır.
sahi kadınlarla iyi de anlaşıyorum. mantık evliliği olarak ilerde yapmayı deneyebilirim. olmadı nişan atarız. lezbiyen arkadaşlar mesaj kutuma gelebilirsiniz. aman olmaz deme kim bilir haha.
(bkz:ay ben gülerim) düşünsene kız isteme anındaki durumu göz göze gelince kahkahaya boğulurdum herhalde kesin yakalanırdık...düşüncesi bile trajikomik neden böyle yollara başvurmak zorundayız ki?