bitip eridiğiniz olgunun yanında şişman kapalı teyze görmek

yolda geçiyorsun gözün bir olguna takılıyor tam bi afet. bıyıklı, kır saçlı tontiş bir şey. ortama girse belki kızların rüyalarında bile göremeyeceği erkekleri götürür ama yanına bakıyorsun bütün duygularını alt üst eden bir teyze. sonra mantıklı düşünmeye başlıyorsun... ortada yanlış bir şey yok. karşıda bir aile profili var. yine de tuhaf düşüncelerden kurtulamıyorsun bir yandan o afetle seviştiğini düşünüyorsun diğer yandan onun teyzeyle seviştiğini. bu seferde teyzeyle kendini kıyasılıyorsun. aynı kategoride miyiz gibi saçma sapan düşünceler geçiyor aklından. seviştiğim bir olgun olsaydı, tesadüfen yanından geçip selamlaşsaydık, arka planda muhabbetimize teyzenin saf gülüşleriyle eşlik ettiğini görseydim, aklıma teyzenin belki de 30 yıllık yaşamadığı fantezileri o bedende fazlasıyla yaşadığım gelseydi, gittikten sonra kimdi bu diye sorsaydı falan kişi deseydi, çok saygılı iyi vs vs birini benziyor deseydi.... hayat çok garip bee.
hayat garip değil, allah adaletsiz. senin hayalini kurup elde edemediğin şeyi allah denen vicdansız o tontiş teyzeye yaşatıyorsa ortada gariplik degil senin aleyhine adaletsizlik var demektir. allah efendi hem böyle yaratır hem içindeki hislerini doya doya yaşayacak ortam vermez sana. sonra da bunları dile getirip sorgularsan gayler sapık, gayler dinsiz olur.
sevgili kuasar sen o çocuğu kenara çekip ne işin var lan baban yaşındaki adamla diyebilirsin, bunu sorgulayabilirsin. kendi özgür iradesiyle verdiği karar dışında yanlış olduğun'u vurgulayacak bir sebep olmaz. ama bir de olgun erkeği ne işin var teyzeyle diye sorgulamaya çalış. aynı mantık değil.
ortada bir adaletsizlik yok bence. hem o teyzenin ne suçu var ya? demek ki birbirlerinin yanında olmak istiyorlar ve öyleler. sanki tontiş gay mı yok dünyada? ayrıca hadi bir de başka birinin anneniz ve babanıza bakarken aynı şeyi düşündüğünü hayal edin bakalım aynı oluyor mu?
teyzeler taş mı yesin?
lgbt bireyi olmanın ne kadar umutsuz olabileceğinin göstergesidir.o şişman çirkin embesil vogue'dan bi haber teyzelerin kocası olması dırıumu böyle açıklıyor.
göğsü kıllı erkeklerin türbanlılar tarafından kapılması kadar vahim bir durum değildir.