pasif bir direnis

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz:askk)
@hazineci'nin de dediği gibi tam bir fırtına öncesi sessizlikmiş arkadaş, girileri kendisini okutuyor..

yazarlığını tebrik ediyor, daha çok girilerde görüşmeyi diliyorum..
alternatif şeyler yazıyor, birbirinin aynı yazıları görmekten sıkılan biri olarak bu yazarın ters köşe bakış açısını da sevdim. daha da uclarda yazmalı kanımca. diren beybi diren direnmeyene ekmek yok dedirtti. hoşgelmiş ayrıça.
sözlüğün en aktif yazarlarından. nick entry uyumu güzel bir ironi olmuş. pisuvardaki siyah kıl entrylerine benzettim girdiği entrylerini. okuması zevkli. devam.
16 cm altındaki küçük pipili aktifleri pek bir acınası bulan yazar. entrylerinde smileler falan kullanmasa iyi yazıyor aslında.
nerem süper kafayı mı yedin. **

tanışalım mı.
entrysini gorunce anam kesin yine okunacak bisey yazdi dedigim yazar
yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.
kick boks ile fitness arasında kararsız kalan telkinlerim sonucu kick boks'ta karar kılan bacak güzeli.

yeni bir seks fetişi mi doğuyor bilemem ama doğru adımlar atarak gogo boyları kıskandıracak bir vücuda kavuşması an meselesi.
an itibariyle yazmayı bırakmıştır.

laf sokmanıza gerek yoktu.

direkt gelip "burada bizim özgürlük anlayışımız geçerli, sen şu tarzda yazmak zorundasın" demeniz yeterliydi.

bir de entrymi silmiş amk

entry silmek ne demek lan?!

ne biçim yer burası.

kimleri editör yapıyorsunuz?!
yazmayı bırakma kuzum sen, dilediğin gibi boşal. istediğin gibi gir çık. kimse hoşuna gitmediği şeyler gördüğünde kafasına göre kural koyamaz. sen belden aşağı yazarsın, ahmet belden yukarı yazar, ben ayak bileklerinden altını yazarım, mehmet baş üstünden yazar. buna editörler, moderatörler, adminler karar veremez. hakaret, karalama, nefret dili, nefret söylemi barındırmadığı sürece ve ayı sözlük formatına aykırı olmadığı sürece sözlükte tüm entrylere yer var.
hakkında tarafıma mesajlar atılan yazar. üstelik mesaj atanlar da sözlüğe adam kaldırmaya arada gelen veya hiç entry girmeyen tipler. vay efendim bık bık bık. pardon? madem bi arzu halin var bol bol entry gir katkı yap seni de görelim arkadaşım. ama ortada mukayese edilecek ciddi bir donen yok ne sikimsin anlamak güç ve öylesine izahtan vareste. size yanıt yazmaktan izahat vermekten bıktım siz bıkmadınız. reca edicem sosyopat şekilde iğne ile kuyu kazmak yerine fikir teatisi yapabilen dimağ ışığı yayın ki karşıma alıp konuşayım. lütfen bıktım yeter hahaha.
açtığı başlıkları görünce aklıma gelenler;


bence çok tatlış olan yazar.
kendisiyle bukkake yapmışlığımız var, gangbang denedik lakin katıldığımız geniş katılımlı orgy partilerinden pek tat alamadık. sanırım eleştirel yaklaşıyoruz böyle aktivitelerde grubun içine dahil olamıyoruz. film eleştirmenlerinin izlediği filmin içine girememesi gibi durum.
birlikte devrim yapılabilir bir yazara benziyor. hafiften alaycı. ya da sadece oturup dedikodu yaparız. bilmiyorum. kestiremiyorum. umarım beni seviyorsundur. yoksa çok uğraşırım ben senle.
trump görseli çok komik ama ereksiyon kaçıran cinsten. ben nick altıma gelen adamların sertleşmesini, siklerinin ıslanmasını isterim. o yüzden şu görselleri de paylaşmak istiyorum. eheheisyankar bir arkadaşa benziyor. adam sözlüğün sahibi olm bir şey varsa siler, yum ağzını otur abisi. sende de vardır illa bir olay. hayırlı işler.
(bkz:#341032)

hayırdır gülüm? kafana göre entrylerinde millete hakaret ediyorsun falan? sen ne iş? format dışı yazdığın entrylerin siliniyor diye mi alındın?
  • /
  • 2