smellycat

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
phoebe buffay ablanın friends dizisinde meşhur ettiği - kulaklarda çınlayan muhteşem şarkısının ismidir. şimdilerde ise sözlük yazarı nicki olarak ayrı bi hüvviyet kazanmıştır. iyi de olmuştur.seçime bakılırsa nickin sahibi sevimli, sempatik ve eğlenceli bir yazar olmalıdır.

hoşgeldin hemşire. *
top 10 listemde bulunan bir phoebe buffay şarkısı.*

bir friendstioner olarak bu harika nicke sahip olan yazara bir hoşgeldin demek geçte olsa boynumun borcudur

hoşgeldiiiiiasdfşakfjgaşsljgaljfgiiiiiiiiiiiin
başlığı görünce kafamda çalmaya başlayan şarkıdır:
smelly caat, smmmelllly cat, what are they feeding you?
smelly cat, smmeelly cat, it's not your fault
çok güzel bir phoebe buffay şarkısı ki yanlış hatırlamıyorsam 3.sezonda da çok harika, arkada siyahi vokallerle çekilmiş bir klibi de bulunmaktadır.
her gördüğümde çöp kutusundan fırlayıp smelly smelly smelly its not your fault diye haykıran kızlar aklıma geliyor.
şu saatte canımın taze fasulye çekmesine sebep olan yazar!
ayol her yerde yemek mi konuşmus ?? gece gece bana patlıcan dolması, patlıcan reçeli ve dondurma çektirdi.
yakında kısa bir tatile çıkacak olan yazar. mavi yolculuk yapacak gibi görünüyor; yolu tropik adalara düşerse kendisinden taze ylang ylang, paçuli meyvesi, vanilya kozalağı, 2 kg palmiye yağı ve yaş hindistan cevizi bekliyorum. liste belli eli boş dönerse çirkefleşerek mevzu çıkarırım ona göre.*
mutluluğumu * borçlu olduğum yazar.
sohbete geçmek istediğim yazarlardan. insana güzel enerji veriyor.
bugünkü kadıköy zirvesinde ayı sözlük eurovision 2015 şarkı yarışması zirvesi gecesi karaoke yapabileceğimiz konusunda bizi umutlandırdı. eurovision u bırakıp kendimiz tüm gece şarkı söyleriz diye de düşünmüyor değilim. hoşsohbet bir yazar, ayı sözlük hormonlu domates ödülleri zirvesinde çok sohbet edememiş olsak da bugün o açığı az da olsa kapattık.
çok sempatik bir yazar. her görüşmede daha da ısınıyorum kendisine. ev zirvesi, film zirvesi sinyalleri de heyecanlanmamı sağlamıştır. gece vedalaşamadık şeker, dışarı nasıl attık kendimizi hiç sorma. kusurumuza bakma. seviliyorsun.
güler ve güzel yüzlü, samimi, sıcakkanlı insan. iyi ki zirveye uğramışım dedirttirdi içimden. *
profil fotoğrafı beni fazlası ile güldürmüş, sevimli yazarcan. sözü var, sınavlardan kurtulsun, görüşeceğiz!
benim gibi yorgunluktan yana dertli yazar. ama onunki gezmekten. ayrıca artı oy meleğim.
hafif kırılgan yapısıyla olsa gerek yaptığım esprilere hafiften alınsa da çıtırlığına paralel sıcakkanlı biri. seksi olucam diye çorapsız giydiği ayakkabıdan ayağı yara alsa da mağrur duruşunu yürüyüşte ve gece eğlencede hiç bozmamıştır.
dün kendisini pek bi yordum. o yüzden çok üzgünüm * ayrıca çok yardımsever biri *
yetenekli genç ve güzel yazar.hazırladığı afişi doya doya sallayamadıysa da mesajı birileri aldı.bu arada kendisinden sadece 3 yaş büyük olduğum halde bana balamoz muamelesi yapmıştır.ben tüm edep ve terbiyemi koruyarak bu toy geyin güzel sıfatına cuvaramı basmadım.lakin bu basmayacağım anlamına da gelmiyor.
zirvede notlar almak için getirdiği kara kaplı* ama beyaz sayfalarla* donatılmış dosyasını her an patron odasına çağıracakmış gibi kollarıyla sarıp sarmalar pozisyona geçmeye dünden razı çıtır yazar. minicik şortunu ada konseptine uydurmak için bacağı izin verdiği ölçüde kıvırmakta ısrar eden dikkat mıknatısının bunu adadaki hangi az sayıdaki canlı için yaptığı merak edilmiştir. saçlar havalı, cilt pürüzsüz, yüz sivilcesiz. bakkala giderken bile en az üç saatini ayna karşısında geçirdiğineyse hiç şüphe yok.
  • /
  • 4