smellycat

nice mutlu yıllar dilediğim yazar. *
tam bir donatella... böyle çıtır böyle güzel gözlü böyle altın saçlı yazar varsa daha da buraya gelmem net....
bildiğiniz fettan, can yakan, iç gıcıklayan, rüyaları süsleyen dişilikte tam bir türk erkeği. en lubunya ödülünü sana bana vermiyorlar sonuçta. bileğinin hakkıyla almıştır, helal olsundur.
oyyyyy oyyyyyyy oyyyyyyy, hele sana gurban, maskotum benim, ya şu özlemek denilen duygu bazen somut bir hal alıyor hani çok sert hissediyosun ya, işte benim smellyim onu yapıyor bana, bana tek zararı da bu, o da olur o kadar kocaman muahhhhhhhhhhh
ablasının bidenesi sarı şekeri.benden daha lubunya olmasını kıskansam da zamanım geçtiğini ve gençlerin önünü açmam gerektiğini biliyorum.
go bitch!
bu adamı görünce içim ısınıyor vallahi. alemlerin donatellası, sözlüğün en lubanyası, altın çocuk.
gördüğümde françois ozonun veda vakti adlı filminde romainin sevgilisini canlandıran çocuğa benzettiğim tabi ondan güzel ve çıtır kişi
tam bir küçük prenses .dün yine partide tüm ışıltısını etrafa herkese inat bıraktı.kısa üstüm başım o sarıldıkça sim oldu :)
zaten çok tatliydi aşkla daha da tatlı olmuş... mutluluğunuz daim olsun donatella
ay parçası.dansıyla tavrıyla hemen kendini belli ediyor ve seviliyor.gözümün içine baka baka özel hayatım hakkında yaptığın yorumlara da bi sonraki görüşmemizde cevap vereceğim şimdilik saklı tutuyorum.en kısa zamanda tekrar bi karaoke yapalım.
antalya'yı övmüş bi entrysinde. yenir ki bu. antalya'ya gelirse haberim olsun.
sitede uzun süredir tanıdığım sayılı kişilerden. ben deliğe düştüğümde bana destek olarak, el uzatmasını hiçbir zaman unutmayacağım. kendisi çok şirin bir kişilik. benim aksim olarak, sözlükte herkes tarafından seviliyor. çok sevdim kendisini. umarım yeni sitede kendisi ile meksika dizilerini tartışacağız.
sevdiğim yazarlardan.
kesinlikle boş birisi değildir. iyi dinleyen ve anlatan insanlarlardan. üzen olursa yorgo karşınızda.
100. nickaltısını girdiğim yazar. kendisiyle tanıştığıma o kadar çok memnun oldum ki kendisini best bacım olarak atadım. ayrıca kendisinin de yer aldığı no drama bacı gang sözlüğümüzün geleceğinin teminidir.

en sevdiklerimden biri olan ve bacı gangde yokluğunu hissedeceğim yazar. *
kraliçemiz sonunda sözlüğe teşrif etmişler. en son kendisine altın günü ablası dediğim için ağzımı yırtmayı planlıyordu ama olsun seviyoruz kendisi.
  • /
  • 5