çekişmeli boşanma davası

anlaşmalı olarak başlayıp,cekismeliye dönen boşanmalar düşman başına...protokol bile tarafların isteğine göre hazırlanmıştır;fakat mahkeme de şaşmişlardir.siz siz olun baştan miktarda anlaşin sonrası sarpa sarabilir.
günümüzde artan boşanma oranları, boşanma sırasında profesyonel manada danışmanlık ve dava hizmetleri veren avukatlara ihtiyacı arttırmıştır. beylikdüzü'nde merkezi lokasyonlu ofis-te beylikdüzü boşanma avukatı; mal paylaşımı, nafaka, velayet, anlaşmalı boşanma protokolü ve tanıma tenfiz davaları gibi alanlarda hizmet veriyor. bunlar yaygın hizmetler ama bunlar ile da sınırlı kalmıyor. yabancı mahkemelerin verdiği boşanma kararlarının tanınması ve tenfizi, yabancılarla evli olan çiftler için danışmanlık, yabancı ülkede boşanmak isteyenler için hukuki danışmanlık, iddet süresinin kaldırılması ve babalık davaları gibi daha birçok çeşitli ve kapsamlı hukuki işlemlerde hizmetler mevcut. boşanmak evlenmekten çok daha kapsamlı bir hukuki durum olduğundan kişinin bir avukatla temsil edilmesi oldukça önemlidir.

avukat ile çalışmak bir zorunluluk değilse de bir avukatın mesleki bilgisinden yararlanmak önemlidir ve bir avukatın sizlere birçok yardımı olabilir. beylikdüzü avukat da birçok farklı hukuki alanda sizlere yardımcı olmak adına beylikdüzü'nde hizmet vermekte. büronun çalışma alanları oldukça geniş: aile hukuk, gayrimenkul hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, bilişim hukuku, miras hukuku, icra ve iflas hukuku, ceza hukuku, fikri ve mülkiyet hukuku, tazminat hukuku ve daha da farklı alanlarda hizmetler mevcut. avukat lisans eğitimini 2012 yılında selçuk üniversitesi hukuk fakültesi'nde tamamladı. kredi kartıyla online ödeme imkanı var. ancak bunun için kredi kartınızın 3d aktivasyonu açık olmalı. 8.30-23.00 saatleri arasında büroyu arayabilirsiniz.