detat

Durum: 115 - 0 - 0 - 0 - 25.09.2018 02:11

Puan: 1186 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Çaylak.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

hotspot shield

halihazırda kullandığım vpn uygulaması.

para kazandıran uygulamalar

son zamanlarda ünlü olan bir (bkz:hadii) vardı. diğerlerini yazan olursa öğrenebileceğimi düşündüğüm başlık.

sarı sözlük

genel olarak her konuda bilgi bulabileceğiniz sözlük türüdür.

poker

akla ilk texas ve kumar getiren iskambil kağıtları ie oynanan bir oyun.

rulet

rus ruleti olarak bilinen meşhur oyun. türkiye'de oynayan var mı bilmiyorum. varsa da merak ediyorum kimmiş.

moda

dikkat ettiğim kadarıyla son zamanlarda yerini "trend" kelimesine bırakan kavram.

kadın

tatlı

alkol gibi bağımlı yapan yiyecek.

yemek tarifi

önceleri ev hanımlarının doğru veya yanlış birbirine verdiği tarifler artık bloglarda hatta youtube kanallarında yazıyor.

forum

son zamanlarda forum siteleri alanında alt alanlara ayrılma var. eskiden genel forum siteleri vardı, şimdi alt alanlar olarak; teknoloji, bilim, sağlık, siyaset ve kadın sağlığı vb konularda forum siteleri mevcut.

forum

forumlar bir zamandır kullanıcı karşısında öneminini yitirmiş olsa da belli başlı konularda hala aktif olarak kullanılıyor. örnek olarak ticaret forumları, teknik bilgi forumları gibi...

alüminyum

türkiye'nin en büyük pazar payına sahip olan sektörlerinden birisinin temel elementi.

x ışını

x ray cihazlarının yapımı ve kullanımında büyük önem taşıyan ışındır.

güvenlik kamerası

mobil teknolojinin getirisi ile artık şirketler kadar evlerde de kullanılan güvenlik sistemi.

x ray cihazı

filmlere konu olan cihazdır. genellikle amerikan filmlerinde havalanında suçlu yakalamakta kullanılır.

antika

kaç para kaç filminde 7 numara dizisinin vehid emmisinin para kazanmaya çalıştığı eşya türü.

çorap

bir de bunların bacak incelten versiyonu olduğunu duyduğum giyim eşyası.

b12 vitamini ve eksikliğinde görülen semptomlar

sinir ve beyin fonksiyonlarının başarılı bir şekilde devam etmesini sağlayan ve kırmızı kan hücrelerinin meydana gelmesinde etkili olan vitamine b12 vitamini adı.

kurye

her ne kadar vasat bir iş gibi görünse de hayatlarını tehlikeye atan meslek grubudur.

mariobet

mariobet alanında yeni açılmış bir siteler var sanırım. bahis içerikli bilgiler var bu tür sitelerde. önemli olan bu tür sitelerin güvenilir olmasıdır.
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 115

a101

her ay indirime giren uygun ürünlerin belirli günlerde satılması bireylerin o günü takip etmelerini sağlar. bireyler daha öncesinde indirime girecek ürünleri takip ederek satış gününde en yakın markete gidip alışverişlerini yaparlar. bu ürünler arasında çok uygun fiyatlara düşen ürünler de bulunmaktadır. bu yüzden birçok birey tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

amcık olsaydınız adınız ne olurdu

pıtık olurdu sanırım.

sözlük

sözlük geçmiş senelerde okullarda kullandığımız ingilizce - türkçe veya türkçe ingilizce çeviriden ibaret olan yahut imla sözlüğü gibi sözlükleri günümüz şartlarında interaktif olarak kullanıcının katıldığı sözlük formatına dönüşmüş durumdayız. bu şekilde kullanıcı kendi bildiği konu hakkında yazarak diğer kullanıcıların da teyitinden geçiyor.

öğrenci yurdu

gittiğiniz bir öğrenci yurdunun ortamı, bulunduğu şehir ya da çevreyle ilgili olabilirken, bazı zamanlarda ise tam tersi bir durumla karşılaşmak mümkündür. bu nedenle hırsızlık, insanlardan tiksinme, toplumdan uzaklaşma gibi olumsuz vakalarla karşılaşabilir, yine bunun tam tersi olarak çok sıkı dostluklar edinerek, ilerleyen senelerde dostlarınızla eve çıkabilirsiniz. eğer güzel bir ortam varsa, her gün şen şakrak ve kahkaha dolu geçebilir. artık bu ortam, sizin yeni aileniz sayılabilir ve kısa süre içerisinde bu aileden hiç kopmak istemeyebilirsiniz.

ders çalışma isteği

konu çalıştıkça ve öğrendikçe gelen istektir. eğer internetten yada mobil uygulmadan da yaptığınız netleri kaydeder, hangi konularda eksik olduklarınızı fark ederseniz üstüne giderek geliştirebilir ve daha iyi sonuçlar elde ettikçe ders çalışma isteğiniz mutlaka artacaktır. çalışın çalışın çalışın. para? para ileride.

istanbul

avantajlı konumu ile kentin en hareketli noktalarından birinde bulunan ödül istanbul, yaşa-yanlarına huzurlu, ferah, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor. bulundurduğu sosyal alanlar, gezi bahçesi, çocuk parkları ve yeşil alanları ile içinizi ferahlatıyor. yürüyüş alanları, fitness salonları, futbol sahası ve tenis kortu spor yapmanıza imkân vererek sağlıklı yaşamı ayağınıza getiriyor. yetişkin ve çocuklara ayrı yüzme havuzları ve oyun alanları ile tatili ayağınıza getiri-yor. bunlar haricinde parti salonunda özel günlerinizi kutlama olanağı vermesi de tercih edilebilirliğini arttırıyor. ayrıca kontrollü geçiş noktaları ve görüntülü kameralarla 7/24 üst düzey güvenli sağlanıyor bu durum emniyet açısından oldukça avantajlı bir durum. her an ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağaza ve dükkânlar da mevcut. istanbul’un en başarılı konut projeleri arasında yer alan bu proje, fazlaca talep görüyor.

şehrin en canlı noktalarından birinde kurulan ödül istanbul özyurtlar projesi çok konuşuluyor. bu proje ile sadece bir ev değil, her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yuva sıcaklığı yaratmak amaçlanmış. huzurlu ve konforlu yaşamı, spor imkanlarını, alışverişinden tatile birçok aktiviteyi bünyesinde topluyor. ödül istanbul, kullandığı malzemeler, uzman çalışanlar ve karşılaşabileceğiniz durumları özenle belirleyip çözümler bulan yenilikçi yapılar ile başarı elde ediyor. uzun süredir bu projeyi bekleyenlere "ödül" olarak verilen bu proje, özyurtlar holding'in istanbul'daki değişim-dönüşüm sürecine hizmetinin bir parçası. özyurtlar holding, ödül istanbul ve daha birçok yeni girişimiyle ekonomiye değer katmaya devam ediyor. istikrarlı yükselişini, ödül istanbul projesiyle devam ettirip kalitesini gösteriyor.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.