detat

Durum: 115 - 0 - 0 - 0 - 25.09.2018 02:11

Puan: 1186 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Çaylak.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

instagram

insanı fotoğraf çekmeye heveslendiren yegâne sosyal medya ağıdır.

kadın

ademi adem yapan, aşırı komplike yapıdaki canlı türüdür.

entrye yorum yapmak

konu, olay, ürün hakkında yapılan eleştiri ve inceleme.

tgrt haber

özellikle güncel olanları news sitelerden takip ettiğim olaylar.

homojen dergi

kaliteli yazar

olma ihtimalimin yükse olduğu kategoridir. belki de benidir. (bkz: çaylaklıktan çıksaydım artık)

cumartesi

en sevdiğim tatil günüdür. pazara uzak yatağa yakın.

dua

yalvarmak anlama gelen olay.

göğüs büyütme duası

işe yaramayacak olan olaydır. ya emdireceksin yada (bkz: silikon)

amcık olsaydınız adınız ne olurdu

pıtık olurdu sanırım.

pvp server

online oyun oynanan platform.

metin2

bir zamanlar lisedeki arkadaşlarımın neredeyse tamamının oynadığı oyun.

whatsapp

blackberry için de geliştirilmiş her yönlü kullanılabilen mobil uygulama.

iletişim

iki canlı arasındaki bilgi trasnfer işlemine verilen isim.

ölüm pornosu

ismi ilgi çekici olan ve enteresan başlık. (bkz: hmmm)
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 115

a101

her ay indirime giren uygun ürünlerin belirli günlerde satılması bireylerin o günü takip etmelerini sağlar. bireyler daha öncesinde indirime girecek ürünleri takip ederek satış gününde en yakın markete gidip alışverişlerini yaparlar. bu ürünler arasında çok uygun fiyatlara düşen ürünler de bulunmaktadır. bu yüzden birçok birey tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

amcık olsaydınız adınız ne olurdu

pıtık olurdu sanırım.

sözlük

sözlük geçmiş senelerde okullarda kullandığımız ingilizce - türkçe veya türkçe ingilizce çeviriden ibaret olan yahut imla sözlüğü gibi sözlükleri günümüz şartlarında interaktif olarak kullanıcının katıldığı sözlük formatına dönüşmüş durumdayız. bu şekilde kullanıcı kendi bildiği konu hakkında yazarak diğer kullanıcıların da teyitinden geçiyor.

öğrenci yurdu

gittiğiniz bir öğrenci yurdunun ortamı, bulunduğu şehir ya da çevreyle ilgili olabilirken, bazı zamanlarda ise tam tersi bir durumla karşılaşmak mümkündür. bu nedenle hırsızlık, insanlardan tiksinme, toplumdan uzaklaşma gibi olumsuz vakalarla karşılaşabilir, yine bunun tam tersi olarak çok sıkı dostluklar edinerek, ilerleyen senelerde dostlarınızla eve çıkabilirsiniz. eğer güzel bir ortam varsa, her gün şen şakrak ve kahkaha dolu geçebilir. artık bu ortam, sizin yeni aileniz sayılabilir ve kısa süre içerisinde bu aileden hiç kopmak istemeyebilirsiniz.

ders çalışma isteği

konu çalıştıkça ve öğrendikçe gelen istektir. eğer internetten yada mobil uygulmadan da yaptığınız netleri kaydeder, hangi konularda eksik olduklarınızı fark ederseniz üstüne giderek geliştirebilir ve daha iyi sonuçlar elde ettikçe ders çalışma isteğiniz mutlaka artacaktır. çalışın çalışın çalışın. para? para ileride.

istanbul

avantajlı konumu ile kentin en hareketli noktalarından birinde bulunan ödül istanbul, yaşa-yanlarına huzurlu, ferah, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor. bulundurduğu sosyal alanlar, gezi bahçesi, çocuk parkları ve yeşil alanları ile içinizi ferahlatıyor. yürüyüş alanları, fitness salonları, futbol sahası ve tenis kortu spor yapmanıza imkân vererek sağlıklı yaşamı ayağınıza getiriyor. yetişkin ve çocuklara ayrı yüzme havuzları ve oyun alanları ile tatili ayağınıza getiri-yor. bunlar haricinde parti salonunda özel günlerinizi kutlama olanağı vermesi de tercih edilebilirliğini arttırıyor. ayrıca kontrollü geçiş noktaları ve görüntülü kameralarla 7/24 üst düzey güvenli sağlanıyor bu durum emniyet açısından oldukça avantajlı bir durum. her an ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağaza ve dükkânlar da mevcut. istanbul’un en başarılı konut projeleri arasında yer alan bu proje, fazlaca talep görüyor.

şehrin en canlı noktalarından birinde kurulan ödül istanbul özyurtlar projesi çok konuşuluyor. bu proje ile sadece bir ev değil, her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yuva sıcaklığı yaratmak amaçlanmış. huzurlu ve konforlu yaşamı, spor imkanlarını, alışverişinden tatile birçok aktiviteyi bünyesinde topluyor. ödül istanbul, kullandığı malzemeler, uzman çalışanlar ve karşılaşabileceğiniz durumları özenle belirleyip çözümler bulan yenilikçi yapılar ile başarı elde ediyor. uzun süredir bu projeyi bekleyenlere "ödül" olarak verilen bu proje, özyurtlar holding'in istanbul'daki değişim-dönüşüm sürecine hizmetinin bir parçası. özyurtlar holding, ödül istanbul ve daha birçok yeni girişimiyle ekonomiye değer katmaya devam ediyor. istikrarlı yükselişini, ödül istanbul projesiyle devam ettirip kalitesini gösteriyor.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.