whatsapp

teknolojiyi takip eden ayıların; iphone, blackberry, android ortamlarında, internet üzerinden mesajlaşmalarını sağlayan, son zamanlarda baya popüler olmuş uygulama. cep telefonu numarası üzerinden çalışmaktadır. rehberiniz de telefonun da uygulama olanları görüp onlarla iletişim kurabilirsiniz.
whatsapp vs blackberry messenger sıkça yapılan karşılaştırmalar arasındadır.
sadece mesaj değil fotoğraf ve video paylaşımıda yapılan program.ilk yıl bedava sonraki yıllar ücretli
iyidir, candır, koparılamaz iletişim aracındır.
niye bu kadar büyütüldüğünü anlamadığım program. bildiğin tikky concon programı ipini koparan bunu kullanır yerine başka bişi gelip modası geçene kadar. bir arada bbm numaram diye kıçına kadar yazacak duruma gelmişti millet. valla ben nimbuzz'umdan pek memnunum onunla da hiç zorlanmadan her bir şeyimi yapabiliyorum. şu marka takıntısını bir türlü sindiremiyorum !!! eksi oy veren şahısa da sadece şunu iletiyorum "yarası olan gocunur".
whatsapp çıktı yiğitlik öldü

ama seviyorum!
whatsapp candır ya her an iletişim canlı canlı çek gönder çok hızlı ve kullanışlı yapanın emeğine sağlık
arkadaşımın yazdığı mesajı bana akşama ilettiği için ertesi gün istanbul'a uçacak olan arkadaşımı görememe sebep olmuş kullanışsız iletişim şekli. hayır suç whatsapp'ta değil iletişmek için onu kullanan biz akıllılarda o ayrı.*
sms'i yakın zamanda tarihe gömecek olan icat.
kardeşim sayesinde 1 sene önce tanıştığım anlık mesajlaşma programıdır. ilk kullanıma başladığımda sadece kardeşim ve 1 arkadaşım listemdeyken son dönemde kullanan sayısının artmasıyla keyifli hale gelmiştir.
bünyesindeki "yazıyor..." "en son şu zamanda görüldü" "çevirim içi" vs. uyarılarla nice ilişkiyi bitirme kudretindeki sms alternatifi uygulama.
telefona kayıtlı olduğu halde aramayan sormayanların, bir kısa mesajı bile esirgeyenlerin kayıtlandıktan iki saniye sonra kıçınızda bitiverdiği uygulama.
telefon numarasını soramayıp whatsupp ın var mı bahanesiyle çakallık yapmak.
son zamanların en iyi hazırlanmış app icadı. *
telefon/hat değiştirme olaylarında tam bir baş ağrısı olduğundan zamanla soğuduğum uygulama. iphone kullanıcılarına imessage geldikten sonra ihtiyaç daha bir azaldı.
özellikle yurtdışındaki arkadaşlarla konuşmak için birebir ama sırnaşık arkadaşlar da off dedirtmiyor değil
-cnm msjı okudgnu blyrm bi srn mu var?
-saat gce 3 kmle knsysn hala
-snde ytmmssın nbr nsl gdyr
  • /
  • 5