whatsapp

yaklaşık 2 haftadır, bir çok kullanıcının bildirim alamadığı ve uygulamaya girmeden mesaj gelip gelmediğini anlayamadığı, sözde mesajlaşma uygulaması.
bütün sosyal hayatımın üzerinden döndüğü müthiş uygulama. sadece insanlarla değil, grup özelliği nedeniyle pek çok sosyal grup ile de içli dışlıyım. çok kafa dağıtan bir şey olduğu doğru, ama çok fazla işe yarıyor. gün içinde her şeye yetişmek mümkün olmuyor o nedenle mesajları anında yanıtlamakla uğraşmıyorum çoğu zaman, acil olmayanları ertesi sabaha bırakıyorum, sabah kalkıp sakin kafayla bir gün önce yanıtlayamadığım mesajları toplu yanıtlıyorum falan. dosya gönderme, konum gönderme, kontakt bilgisi gönderme gibi çok temel iletişim ihtiyaçlarımı çok pratik şekilde karşılıyor. bir taraftan da zuckerberg bizi izleyip duruyor biliyorum ama, naparsın.

ay lav whatsapp.

wechat uygulamasının çin'de dönüştüğü hal gibi, bu da acaba uçak bileti almaktan mobil ödeme hizmeti olmaya daha da çok şeyi kapsar hale dönüşecek mi acaba diye düşünüyorum.
yazann olmadikca kullanmiyorum cok farkli bi yanliz olmak
telegram gibi bi rakibi varken halen bu kullanma tarihi geçmiş uygulamanın daha çok kullanılıyor oluşu beni cidden rahatsız ediyor
toplu mesaj özelliği kalkmıştır. iş açısından çok zorlayacak beni. grup kurmak zorunda kalacağım ki gruptan nefret ederim.
yeterince rahat ve pratik. sırf mesajlaşmak için gayet ideal. bazen telefonun çekmediği ama wifi'ın olduğu yerlerde bunun üzerinden arama yapıyorum.

yeni güncellemeyle artık açılırken "from facebook" çıkıyor. noldu acaba facebook kullanımı mı azaldı
silerim mesaj kutum hep bos
  • /
  • 5