instagram

önceleri sadece iphone için var olan, dün itibari ile android platformu için de çıkan, çok havalı fotoğraf düzeltme ve paylaşma uygulaması.
başarılı bir uygulamadır kendileri...
twitterin resimli uygulaması gibidir. çok güzeldir pek güzeldir. en sevdiğim 5 app arasındadır.
facebook 1 milyar dolara satın alacakmış instagramı
ayı profillerinin deli gibi çoğaldığı uygulama. bi tane de çirkin bi ayı olmaz mı koskoca instagramda. zaten çekilen fotoyu olduğundan daha güzel gösteren bir uygulama, hal böyle olunca salyalar telefona akıyor tabi doğal olaraktan *
twitter'daki retweet opsiyonu olmasını istediğim uygulama. kendimi paralayıp en şahane fotoyu çeksem de takipçilerimin fotoğraftan kedi köpekten öte anlayışı olmaması sebebiyle beğeni sayılarım yerlerde sürünüyor. kitle yavaş yavaş genişledikçe kıymetim anlaşılacak. o fotoğrafların hakkı daha fazla beğeni! isyyyeeeeeeaaaaaan. ha bir de dün gece var, ona hiç girmeyeyim. bazen en sağlıklı iletişimi sağlayan sosyal medya aracı olabiliyor.
facebook, twitter gibi sosyal ağlarla direk bağlantısı olmasıyla kendini çabucak popüler uygulamalar arasına sokabilmiştir.
sevgilim kadar yakın uygulama her halimi görmüştür. bir çok fotoğraf paylaşılmaktan son anda vaz geçilmiştir.
sanırım ben bir instagramkolikim. hatta dün sırf instagram için dün sözlükteki yazarlardan biri ile istanbul turuna çıktık.
yeni telefon almamla kullanmaya başladığım * efeklerini çok sevdiğim bir uygulamadır.
eklediğim resimlerde yer manzara hayvan değilde nedense daha çok burger; pizza ve bira resimleri olan uygulama...
* ifşa mı ettim adımı * pişman değilim yine olsa yine yaparım
yazmaktan sıkıldığım zamanlarda imdadıma koşan uygulamadır. sözlük yazarlarından bazılarının süper ötesi kullandığı uygulama olarak da bilinir. *
faydalı bir eser, bunca güzelleştirme imkanı sunan bir uygulama ile bile facia fotograflar yayınlayan arkadaşlarım var onlara ayrıca bir hayranım *
beğendiğim yakışıklı, döşü kıllı erkek resimlerini facebook profilimde ifşa ederek beni rezil eden uygulama.
an itibariyle kuzenimin erkek arkadaşının bana yaranmak için eklediğim fotoğrafları beğeni yağmuruna tuttuğu uygulamadır. * *
candır canandır görüntülü eğlencedir.. ahh bak ben bu kadar sürttüm şu kadar eğlendim şuku verin demektir
hatta instamessage uygulaması sayesinde de bir hetero growlrı, grindrı kafası yakalamıştır.instagram üzerinden mesajlaşma da cabası.
uzun süre kullanmamak için direndiğim* fakat kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemediğim bir uygulama. çektiğiniz fotoğrafları çekmek istediğiniz hale getiren bir uygulamadır adeta.
son yıllarda gittikçe artan vintage/retro modasının ürünlerinden biridir, girmemek için direnmiştim ama bağlandık sonradan.

ilk başta sadece günün ilk kahvesiyle birlikte o gün okuduğum kitabı paylaşıyordum, şimdi ortaya karışık gidiyor.
  • /
  • 5