instagram

bu aralar bagimlisi oldugum sosyal medya platformu. verimli gecirebileceginiz zamanlari yok eder.
kendi fotolarımı paylaştığım kişisel hesabım dışında çektiğim fotoğrafları paylaştığım bir ek hesabım vardı. ne zamandır kullanmıyordum bugün 2 foto paylaştım tatile çıkmışken hazır. aynı zamanda stalk hesabı olarak da kullanıyorum iyi oluyor xd
öyle fotoğraf çeken ya da çektiren biri olmadığım için kullanmadığım sosyal medya şeysi.
3 aydır hiç foto paylaşmıyorum. ne tatil var ne gezme ne paylaşayım ki :(
evlenip çocuk yapan arkadaşlarımın paylaşımlarımı hiç beğenmedikleri platform. yeni fark ettim bu durumu. sorunca da valla çocuk iş bilmem ne fırsat olmuyor bakmaya diyorlar. ama her gün bebeğinin fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmiyorsun değil mi? bebek fotosu olunca yüzlerce layk geliyor nasılsa senin kimseyi layklamana gerek yok!
bu iki yüzlülük karşısında yeni çocuğu olan tüm arkadaşlarımı takipten kaldırdım. herkese de tavsiyem sizin fotoğraflarınızı beğenmeyenlerin bebeklerinin şirinliklerine aldanıp onların paylaştıklarını layklamayın. gördüğün kıymet kadar kıymet vermek en mantıklısı.
tüm türkiye'nin kar konulu fotoğraf paylaşmasına vesile olduğun için teşekkürler. hele istanbul'dakiler siz ölmeyin emi çok komiktiniz; veledine kardan adam yapacak diye araba üstlerindeki kar birikintilerini toplayıp sik boyu kardan adam yapan zamane babası sana ekstra kalp.

edit: özdemir bir üst entryde geçen serzenişini şimdi gördüm. benim entrym ile birleşince tadından yenmez diye düşünüyorum.

büdüt: çocuklu arkadaşlar pişmanlıktır.
artık arkadaşlarıma bakmak için değil güzel gay çiftlere bakmak ve kısa gönderilere bakıp gülmek için kullanıyorum. kaliteli hesaplar daha az paylaşım yapıyor. ama sıktı artık. reklamlı içeriklerden de bıktım sanırım.
bu uygulamada harcadığınız vakti azaltmak isterseniz ilgilenmediğiniz insanların hikayelerini sessize alın. neredeyse tüm paylaşımlar hikaye şeklinde yapıldığı için ciddi bir zaman tasarrufu sağlıyor. iki bakıp sıkılıp çıkıyorsunuz.
2020 sonlarında kalıcı olarak sildiğim uygulama. *
uygulamayı kapatamıyor olmamın sebebi, o güne kadar kayıt ettiğim şeyleri kaybetmemek isteğiydi. pratik bir bilgi, güzel bir söz, işe yarar bir şey, cart ve curt. ama baktım ki ben bunları günlük hayatımda neredeyse hiç kullanmıyorum, birgün işime yararsa diye bekletiyorum. sil gitsin dedim. zararlı buluyorum bu uygulamayı, bir o post bir bu post derken beynin odaklanma merkezi mal oldu, katlettiğim zaman da cabası.
bende burayı anı deposu olarak kullananlardanım bol bol fotoğrafta paylaşıyorum çünkü instagirl olmak bunu gerektirir.
üşenmezsem radarıma takılan gay couple ve hunkları sizlerle paylaşacağım yakında. evlilerin sunum fotolarından ve aptal videolardan sıkıldım. şimdilik en son keşfimi paylaşıyorum:
gay couple goal: https://www.instagram.com/reel/CJJeC-QnC...
christianrlocke-aslında tiktokçı ama ig de takipçisi az. reels videoları güzel https://www.instagram.com/reel/CKNqYtujw...
gözlere şenlik taş erkekler hesabı da
men media https://instagram.com/men.media?igshid=z...
facebook varda buna alışamadım. eski telefonumda kaldı.
  • /
  • 5