instagram

toplum baskısıyla açıp kullandığım app. o kadar çok arkadaşım ve tanıştığım insan "instagram'ın var mı, niye kullanmıyorsun? niye hiç foto atmıyorsun? bıdı bıdı" diye başımın etini yedi ki sonunda bir tane açtım. hepsini selfie'lere boğup intikam alıyorum şimdi. mırın kırın edene de kükrüyorum. bu canavarı siz yarattınız!
son güncellemeyle sevgililerin baş belası son görülme özelliği gelmiş olan uygulama.anlaşılan artık instagramda da kimseye rahat yok.
son güncellemeyle insta story’e alınan screen shotların bildirimi geliyor bilginize.
instagram da işsiz bazı tipler ünlülere dm atıp cevap gelirse kendi mesajlarını silip ekran görüntüsü aldıktan sonra x ünlü bana dm den yürüdü şeklinde storylerinde paylaşıyorlarmış.ünlülerin gelen dm lere neden cevap vermediğini de anlamış olduk.
sürekli kapanan uygulama , hesaplarım sürekli kapanıyor üf açmaktan sıkıntılar bastı bana artık ne yapıyım fazla geliyorum instagram a . öl
yeni gelen bir özellik ile artık #lgbti hashtaglerini gökkuşağı renginde gösteren uygulama. favori uygulamamdır. bütün hastaglari bilmiyorum ama şimdiye kadar gördüklerim #gay #lesbian #lgbt #lovewins #transgender #pride #instagay #loveislove #bi
sosyal medya ile pek alakası olmayan bir insanım, buna da herkes kullanıyor neymiş diye merak ettiğim için girdim. arkadaşlarımı buradan takip etmek hiç umurumda olmadı, keza takip edeceğim bir ünlü hayranlığım da yok. ben de kişisel ilgi alanım olan gey pornocu abileri ve gey kimliğiyle açık yakışıklı türk abileri takip etmeye başladım. yalnız bir yerden sonra başkalarının hayatını izlemek sıkmaya başlıyor, o nedenle bunları bir bir silmeye başladım. şimdi de böyle sağlıklı beslenme tüyoları, spor salonu tüyoları, kas gelişim vs. bilgilleri veren eğitici hesapları takip ediyorum. bir de favorim “içkiliydi bilmem ne” adlı geyik sayfası. kendim hiç bir şey paylaşmıyorum, takip edenim yok, kimliğim gizli ve hesap private zaten. bu şekilde instagramı da bir eğitim platformu şeklinde kullanmaya evirdim ya, ben de bi acaibim. arada da iki yakışıklı, iki mizahi paylaşım görüyorum. böyle de kullanılabiliyor ama, ilginizi çekerse.
yeni nesil hornet niyetine kullanıyor muş bu programı, hiç alakam yok bilmiyor ben
yeni güncellemesini hiç sevmedim. bok gibi olmuş.
facebook un ardindan yeni cümle aleme ilan-i aşk mecrası.tamam anladık çok seviyorsunuz birbirinizi de hergün 20 tane kalpli story 10 tane etiketli fotograf paylaşmak nedir.biraz bu canım cicim aylarıni kendinize saklasanız,olayı gormemisin sevgilisi olmuş kivaminda yaşamazsanız çok daha mutlu olacaksiniz.
niyeyse hala yeni özelliklerini ve filtrelerini bana göstermeyen uygulama. o kadar mail yazdım, hala bi düzeltme yok. 2015'te falan kaldı benim hesabım galiba.
sessize alma özelliği çok iyi adam arkadaşınız seviyorsunuz da ama paylaşımları ve sosyal medyada kendini ifade ediş şekli irrite edici geliyor.sessize alıp kurtuluyorsunuz.
geçen gün kuzenim bana istek gönderdi. gay değil, ben olduğumu bilmiyor. ne alaka nasıl oldu anlamadım aq. bu arada kuzenim kadın.
en güzel app olan ınstagram kullanmaktan keyif alıyorum . tek kullandığım uygulama kendileri
bu uygulamada vakit geçirmeyi seviyorum. gezi rotası oluşturmak için güzel sayfalar keşfettim. gitmek, görmek için sabırsızlandığım kentler var.
tuvalet kağıdıyla top sektirip arkadaşlarımın challengeına katıldığım uygulama. neden böyle bişe yaptım bilmiyorum. topu sırtıma alıp şınav çekmeye de çalıştım üstelik ama yapamadım.
arkadaşları, dünya güzelliklerini ve hatta yakışıklı erkeklerin hayatlarını didik didik edebildiğim uygulama.
ordan burdan çaldığı her yeni özelliği bünyesine ekleyerek, çıkış rotasından çoktan ayrılmış ortaya karışık uygulama.
yoga eğitmenliğine başlayabilirim burada belki. baya yapan var. şu sokağa çıkma yasağı olmasa sabahtan gidip tayt alacaktım taytım yok. normalde hayatta giymem erkeksi olduğum için o yüzden yok taytım ama sonuçta bu işin de bir raconu var belli ki!
  • /
  • 5