instagram

bugün çok hoşuma giden ve takip ettiğim bir ayıdan canlı yayın bildirimi aldım. aa baktım adam çıplak, duş falan alıyor. bunu da canlı yayınlıyor. çok ilginç ve hoş bir deneyimdi. demem o ki yeni bir özellik eklenmiş sanırım ki artık canlı yayın yapılabiliyor. hayırlısı.
snapchate darbe girişiminde bulunan sosyal platform.
insanı fotoğraf çekmeye heveslendiren yegâne sosyal medya ağıdır.
yeni güncellemesi ile hikayeler kısmında anket paylaşımına yer vermiş, tüm "beni seviyor musunuz" anketlerine hayır cevabı verdim!

hell yeah!
madonna, gaga, bieber'in story'lerini izlemek için açtığım ancak mervelerin, berkelerin story'lerine denk gelmekten köylü uygulamasına dönen mide bulandıran app.

zamanında soft çıplak foto atmak nude'msi şeyler paylaşmak baya keyifli geliyordu şimdi o da yok bazen haftalarca girmiyorum, bıktım yıldım az story atın şuna amınoğulları! ^^
toplum baskısıyla açıp kullandığım app. o kadar çok arkadaşım ve tanıştığım insan "instagram'ın var mı, niye kullanmıyorsun? niye hiç foto atmıyorsun? bıdı bıdı" diye başımın etini yedi ki sonunda bir tane açtım. hepsini selfie'lere boğup intikam alıyorum şimdi. mırın kırın edene de kükrüyorum. bu canavarı siz yarattınız!
son güncellemeyle sevgililerin baş belası son görülme özelliği gelmiş olan uygulama.anlaşılan artık instagramda da kimseye rahat yok.
son güncellemeyle insta story’e alınan screen shotların bildirimi geliyor bilginize.
instagram da işsiz bazı tipler ünlülere dm atıp cevap gelirse kendi mesajlarını silip ekran görüntüsü aldıktan sonra x ünlü bana dm den yürüdü şeklinde storylerinde paylaşıyorlarmış.ünlülerin gelen dm lere neden cevap vermediğini de anlamış olduk.
sürekli kapanan uygulama , hesaplarım sürekli kapanıyor üf açmaktan sıkıntılar bastı bana artık ne yapıyım fazla geliyorum instagram a . öl
yeni gelen bir özellik ile artık #lgbti hashtaglerini gökkuşağı renginde gösteren uygulama. favori uygulamamdır. bütün hastaglari bilmiyorum ama şimdiye kadar gördüklerim #gay #lesbian #lgbt #lovewins #transgender #pride #instagay #loveislove #bi
sosyal medya ile pek alakası olmayan bir insanım, buna da herkes kullanıyor neymiş diye merak ettiğim için girdim. arkadaşlarımı buradan takip etmek hiç umurumda olmadı, keza takip edeceğim bir ünlü hayranlığım da yok. ben de kişisel ilgi alanım olan gey pornocu abileri ve gey kimliğiyle açık yakışıklı türk abileri takip etmeye başladım. yalnız bir yerden sonra başkalarının hayatını izlemek sıkmaya başlıyor, o nedenle bunları bir bir silmeye başladım. şimdi de böyle sağlıklı beslenme tüyoları, spor salonu tüyoları, kas gelişim vs. bilgilleri veren eğitici hesapları takip ediyorum. bir de favorim “içkiliydi bilmem ne” adlı geyik sayfası. kendim hiç bir şey paylaşmıyorum, takip edenim yok, kimliğim gizli ve hesap private zaten. bu şekilde instagramı da bir eğitim platformu şeklinde kullanmaya evirdim ya, ben de bi acaibim. arada da iki yakışıklı, iki mizahi paylaşım görüyorum. böyle de kullanılabiliyor ama, ilginizi çekerse.
yeni nesil hornet niyetine kullanıyor muş bu programı, hiç alakam yok bilmiyor ben
yeni güncellemesini hiç sevmedim. bok gibi olmuş.
facebook un ardindan yeni cümle aleme ilan-i aşk mecrası.tamam anladık çok seviyorsunuz birbirinizi de hergün 20 tane kalpli story 10 tane etiketli fotograf paylaşmak nedir.biraz bu canım cicim aylarıni kendinize saklasanız,olayı gormemisin sevgilisi olmuş kivaminda yaşamazsanız çok daha mutlu olacaksiniz.
niyeyse hala yeni özelliklerini ve filtrelerini bana göstermeyen uygulama. o kadar mail yazdım, hala bi düzeltme yok. 2015'te falan kaldı benim hesabım galiba.
şu sponsorlu sayfalardan yemin ediyorum bıkkınlık geldi. sanki iki fotoğrafı ve az takipçisi olan kişilere toptan indirim yapmışlar. çoğunun güzel fotosu da yok.
  • /
  • 4