instagram

bugünkü sansürlerden nasibini alan uygulamalardan bir diğeri.
bugün çok hoşuma giden ve takip ettiğim bir ayıdan canlı yayın bildirimi aldım. aa baktım adam çıplak, duş falan alıyor. bunu da canlı yayınlıyor. çok ilginç ve hoş bir deneyimdi. demem o ki yeni bir özellik eklenmiş sanırım ki artık canlı yayın yapılabiliyor. hayırlısı.
snapchate darbe girişiminde bulunan sosyal platform.
birkaç hafta önce seviştiğim adamı sonrasında takip edebileceğim kişiler arasında gösteren uygulama. yok önceden tanışmıyoruz, telefon vermedik ,aynı şehirde bile yaşamıyoruz gps ten mi çalışıyor nedir.normalde adını bilmediğim adamın artık kaç torunu olduğunu bile biliyorum.bu akıllı telefonların aklı bazen insanı korkutuyor. gizlilik diye bişeyde kalmadı artık.
insanı fotoğraf çekmeye heveslendiren yegâne sosyal medya ağıdır.
yeni güncellemesi ile hikayeler kısmında anket paylaşımına yer vermiş, tüm "beni seviyor musunuz" anketlerine hayır cevabı verdim!

hell yeah!
madonna, gaga, bieber'in story'lerini izlemek için açtığım ancak mervelerin, berkelerin story'lerine denk gelmekten köylü uygulamasına dönen mide bulandıran app.

zamanında soft çıplak foto atmak nude'msi şeyler paylaşmak baya keyifli geliyordu şimdi o da yok bazen haftalarca girmiyorum, bıktım yıldım az story atın şuna amınoğulları! ^^
toplum baskısıyla açıp kullandığım app. o kadar çok arkadaşım ve tanıştığım insan "instagram'ın var mı, niye kullanmıyorsun? niye hiç foto atmıyorsun? bıdı bıdı" diye başımın etini yedi ki sonunda bir tane açtım. hepsini selfie'lere boğup intikam alıyorum şimdi. mırın kırın edene de kükrüyorum. bu canavarı siz yarattınız!
son güncellemeyle sevgililerin baş belası son görülme özelliği gelmiş olan uygulama.anlaşılan artık instagramda da kimseye rahat yok.
son güncellemeyle insta story’e alınan screen shotların bildirimi geliyor bilginize.
instagram da işsiz bazı tipler ünlülere dm atıp cevap gelirse kendi mesajlarını silip ekran görüntüsü aldıktan sonra x ünlü bana dm den yürüdü şeklinde storylerinde paylaşıyorlarmış.ünlülerin gelen dm lere neden cevap vermediğini de anlamış olduk.
sürekli kapanan uygulama , hesaplarım sürekli kapanıyor üf açmaktan sıkıntılar bastı bana artık ne yapıyım fazla geliyorum instagram a . öl
yeni gelen bir özellik ile artık #lgbti hashtaglerini gökkuşağı renginde gösteren uygulama. favori uygulamamdır. bütün hastaglari bilmiyorum ama şimdiye kadar gördüklerim #gay #lesbian #lgbt #lovewins #transgender #pride #instagay #loveislove #bi
  • /
  • 4