imam hatipli merve ve şeytan

şeytan ile irtibatımı kesmeme sebep prodüksiyon.
gülmekten sıçırtan kısa filmdir. hayır mini etek dediği etek 5 metre. hani bu kafaları ne kullanarak yaşıyorlarsa ben de istiyorum. ama cidden gerilim müziği ve şeytanın özel efektleri falan çok korkutucu. şaka yapmıyorum. koltuğun arkasından öyle bişey çıksa o ses efektiyle falan sıçarım yani. tabiki de ülkemizin eşsiz şehirlerinden biri olan ve yakın zamanda ziyaret ettiğim kayserimizden çıkma bir kısa film çalışması.
şeytanın da tesettüre girmesi sebebiyle inandırıcılığı olmayan imdb puanını bu yüzden 1 puan kırdığım şaheser. ilgili sitede de 9.1 puan ile baba ve esaretin bedelinin hemen arkasında baba2 ve batman/ dark knight ın önündedir.
üniversitelerin ilgili bölümlerinde sürreal filmlere örnek olarak gösterilebilecek bir başyapıt. (bkz: muhafazakar sürreal türkiye sineması akımı)
sırf böyle absürd komedi izleyebilmek için imamhatipler kapatılmasın (!)yine kendinize güldürmeyi başardınız helal olsun.
imam hatipler gerçekten kapatılsın, daha fazla zehirli mantarlar türesin istemiyoruz. ülke hacı hoca bozuntularından geçilmez oldu lol
bugün yakın çevremdeki insanların çoğuna tez elden ulaştırıp izlemelerini sağladığım müthiş video. çünkü ben bir müslümanım ve amme hizmeti bunu gerektirir. (because i am a muslim boy and amme service need to do that)
bu ne lan? bu ne? bu ne? ne bu?
gülmekten yorganı yedim. oğlum siz manyak mısınız? ne amaçla, hangi sıfatla, hangi senaryolyla, hangi oyuncularla çektiniz bu dandik filmi?
hele o altyazı neydi?
" allah allah, what is happening to me? "
hahahaha, şöyle boş şeyler yapmayın ya lütfen.
flash tv tadında bir kısa film. ne yani imam hatipliler kısa etek giymiyor da anadolu lisesi öğrencileri miniden başka bir şey mi giymiyor? şaka gibi.

bir de mini etek dediği şey çok çok uzun bir etek. demek ki benim giydiklerimi görse, ablamız 'bu kumaş parçasını nereden buldun?' diyecek.
gülmekten izleyemediğim sözde başyapıt. imam hatiplerin neden kapatılması gerektiğinin özeti gibi.