himbil

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
sözlüğe hızlı bir giriş yapan taptaze yazar. üvey kardeşim bir de.
diş telleri seksidir lafının yeryüzündeki temsilcisi
fındığı fıstığı cevizli sucuğu ile zirve boyunca bizi besleyen sakin arkadaşımız, bizler ordan oraya sürekli yer dğeiştirirken kendisi oturduğu yerden gram oynamamış cool bakışlarıyla bizleri izlemiştir.
llsdd'dan olan 3. gayrimeşru evladımdır. iyi ki de yapmışım. yerler. kalp.
kıskançlık çıtasını allahuekber dağı'nın zirvesine dikmiş sevgilimin kendisine yediremediği için "gayrimeşru" ibaresi ile nitelik kazandırmasına rağmen son aşkım hepberabear ile ilmek ilmek bir oya dokurcasına yaptığımız, iyi aile terbiyesi almış, dünya efendisi oğlumuzdur. zor şartlar altında okuttuk, yemedik yedirdik diyemem ama ekmeği kısarak bu günlere getirdik. kendisine talip olacak arkadaşların önce muhterem zevcem hepberabear'den onay alacağı düşünülürse... neyse moral bozmaya gerek yok, bu çocuğu tanıyın.
babyface babyboy hatta baby anlamlarının google karşılığı olan yürüyen görseldir kendisi.
homojen dergi'ye yazdığı çocuk hakları yazısı;

http://homojen.ayisozluk.com/cocuk-hak-toplum/
ışıl ışıl bir insan evladı.
elit ve anarşist hanemiz house of hönönö'nün asilliği ve bilgeliği temsil eden altın saçlı güzelliğidir. onunla sosyal hayatta da paylaşımımız çok başka. dostluğumuz ve insana sunduğu şefkat duygusu için hep içtenlikle hayata teşekkür ediyorum bizi karşılaştırdığı için. ayyyy duygulandım ayol dur ilkokul hatıra defteri entağrisi gibi oldu ama gerçek hislerim onlar! neyse gelelim şimdi gullüm kısmına! iyi ki doğurmuşum dediğim üçüncü ve son çocuğumdur! allahıma şükürler olsun çocuklarımı da kendim gibi eşsiz bir orospu olarak yetiştirdim ve bu konuda yüzümü hiç kara çıkarmadığını bir kez daha bu prideda ispatlamıştır! resmen içtik şarabıııııı.... ayyyyy neyse!* seni seviyorum annasıııı sanaa gubbaaaaan! kalp!
üvey kardeşim. zirveden zirveye de olsa görmek mutlu ediyor. hele böyle görmek daha da mutlu ediyor.
son köşe yazısı;

kutsala saygı http://homojen.ayisozluk.com/himbil-yazdi-kutsala-saygi/
hani bazı insanlar vardır hayatınızda görmeseniz bile var olduğunu bilirsiniz. dün akşama kadar öyleydi ancak masamıza gelip kahkahalar eşliğinde ettiğimiz sohbetten sonra hep hayatımda olmasını istediğim çok düzgün bir adam
sevdim bu adamı ben.. keyifli bir sohbeti var. neşe dolu bi de
can o can .benim sarı şekerim :)
sıcak, enerjisi yüksek, gece boyunca ordan oraya tüm pisti defalarca turlayan gençlik iksiri. ayrıca çaktırmadan yaptığımız twerklerle de düşman çatlattık.
çok sevdiğim ve samimiyetine güvendiğim arkadaşım. e haliyle özel hayatında olan biteni deli gibi merak ediyorum.* en yakın zamanda bunu konuşacağız zaten kaçarı yok.*
sakinliğine ve arkadaş çevresine hayran olduğum yazar. katıldığı zirveleri daha eğlenceli kılıyor. hep olsun.