benlimeryem

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz: askk)
dün akşamı dün akşam yapan güzelliklerden biri. instagramdan takibe başladım peşindeyim güzel kadın
benlerine gurban.. geceyi renklendirdin deli kadın..
zirveler dışında da görüşmek istediğim tatlış yazarlardan. az fallik değilsin ama seviyorum seni.
valla bu kız çok fallik. bir ara ortalardan kaybolmuştu ama hikayesini öğrendik sonradan. ayrıca bütün gece bizi yalnız bırakmadı. kelle paça çorbalarımızı içerken de yeşillik yeşillik diye ortalığı karıştırdı. ev arkadaşlarına da bayıldım. gecenin eğlence kaynağıydı resmen. en yakın zamanda tekraar görüşmek üzereee.
bu arada hani gecenin 3 ünde beni nasıl mutlu ettiler anlatamam. bir sonrakine birlikte durmadan yiyelim ama nolur. ben sana nereye gittiklerinin sırlarını anlatıcam*
oturttum kucağıma, attım parmağı. valla bence artık lezbiyen olduk asdaff. bu kadın da deli. immmmmmhhh en sevdiğiimmmmm.
ona deli diyorlar neyini gördüler bilemem.sadece bir roka uğruna mekanı birbirine katabilir,sevdikleri için her türlü plana ortak olabilir.onunlayken eğlenmemek mümkün değil.haftaiçi 5 gün birlikteyiz, yetmiyor haftasonlarımı da işgal ediyor.
kadın sanki dersin mekanın sahibi, ay iki dakika yerinde durmadı. neyse ki gelen azdı da pist kavgası yapmadık. kıpır kıpırsın bebişim.
tanıdığıma çok mutlu olduğum fıstık gibi hatun kişisi. gelsin hep gelsin zirvelere o ve ekürileri bir harika. yeni yeni figürler öğrenmeyi borç bilip bir sonraki zirvede sahne tozunu attırmayı şimdiden özlemle bekleyeceğim çok öpüyorum.