buray

varlığından hiç haberdar değilken, an itibarı ile sevdiğim bir adam tarafından gecenin bu vaktinde yollanmış ve tıklamamla beğenimi kazanmış, tarzı, sesi hoş bir müzik adamıdır kendisi. sen sevda mısın? da bana bir olmuş gibi geldi sanki aha da linki;


sabah sabah aklıma takılan bir şarkısı vardı bir de.
istersen adlı şarkısı ile iyi bir çıkış yakalamış yeni nesil şarkıcı.

harika bir sesi ve yorumu var. eminim ileride çok çok iyi yerlerde olacaktır.
"bu da nesi? bluray veya blu-ray mi yazmak istenmiş acaba?" diye açıp baktığım başlıktır " buray".*

(bkz: yaran yanlış okumalar)
ıkınarak şarkı söyleyip bir anda bu kadar ünlü olduğu için başta pr cısının ve bu duruma katkısı olan herkesin ellerini tek tek sıkıyorum ve tebriklerimi sunuyorum çünkü işlerinde çok çok çok başarılılar.ancak buray ismindeki şarkıcımsıyı en son tebrik edebilirim.
çok tatlı hem kendi, hem de istersen şarkısı.
murat dalkılıç, özgün ve daha bir dolu kenan copycatinin en yenisi. insanlar bayıl bayıl dinliyor, ben de kenan doğulu'nun yeni şarkısı sandığım şarkının bilmediğim bu şarkıcı tarafından söylendiğini öğrenince bir kenan klonu daha dedim. farkı yok, özgünlüğü yok, şarkısı güzel ama bu başlı başına yeterli değil, prı başarılı. gökhan tepe gibi kendi kimliğini bulması için birkaç albüm gerekecek ama yeni şarkıcılarda o kadar albüm yapacak talih ne yazık ki çok olmuyor.
üniversite zamanlarımdan tanıdığım insandı. uzaktan bilirdim kendisini bayağı da efendi biriydi. bildim bileli müzikle haşır neşir olduğu için bu derece yükselmesine hiç şaşırmadım. acayip sevindim. lefkoşalı ve yakışıklı insan.
gözde ançelle yaptıkları yeni şarkı deli kıza bayıldım.sözleriyle 90 ların müziğiyle 2020 yazının şarkısı olmuş kesinlikle