ayı sözlük ilanlar

sevgilimi kaybettim lütfen yardımcı olun:
1.80 boylarında kirli sakallı 100-110 kilo civarı hafif etine dolgun yeşil gözlü görünce direk aşık olunacak bi tip.
lütfen onu bulursanız bana haber verin.
inci mod on

kocan yanımda

inci mod off
sahibinden az kullanılmış meme ucu diye bir ilan açmayı çok istediğim ama bir türlü cesaretimi toplayamadığım yer.
cryhugbuddy ilanı bıraktığım sözlük şeysi.
atsan atılmaz satsan satılmaz dediğiniz türkçe pop müzik cd'leriniz alınır. lütfen atacaksanız bana verin.
moderatör ve yöneticilerden ekşi ilan tadında talep ettiğim sarı sayfalardır... ev arkadaşı arayanlar, iş arayanlar, işçi arayanların, evini kiraya vermek isteyenler, ikinci el eşya satış yapmak isteyenler, evinden eşyasını atmayıpta başka bir lgbti bireylerine vermek isteyenler ayı ilanda ilan verebilir. diğer yazarların desteklerini bekliyorum efem.
iyi de bu bir başlık. ilan ya da duyuru sayfası değil ki . tatmin olmadım valla. ekşi duyuru gibi birşey benim bahsettiğim lo. http://www.eksiduyuru.com/bugun/
ilanlar evet; var ondan; http://ayisozluk.com/sozluk.php?process=ilan
tatile gidince kedimi kimlerin eline bırakırım ben diye düşünen sevgili yazarlara yardımcı olmak amacıyla ev ortamında kedi pansiyonu için iletişime geçebilirsiniz canım argadaşlarım..
evde kendi kendime ispanyolca öğreniyorum. neredeyse orta seviye oldum.kim benle ispanyolca çalışır? lütfen orta seviyeden üst olsun da bir birimizin yanlışini ogrenmeyelim.
8 mayıs 2016 tarihinde evime girecek iken kedi miyavlaması sesi ile geri döndüm ve arabanın ezmesi sonucu bir bahçede sürünerek gidiyo şekilde buldum.
veterinere götürdüm. vücudunda çok sıvı eksikliği vardı, su gibi ishali vardı. tedavi görmeye başladı.
her gün ilaçları, iç dış parazit vs şeyleri yapıldı. mamasını kendisi yemeye başladı, ishali kesildi. testleri yapıldı bir şey çıkmadı. röntgen çekildi iki arka bacağında kırık var ama kafes istirahati ile düzelecekmiş kendi kendiliğine.
bu saydığım test, parazitler, röntgen dışında günlük orada kalma parası da yazılıyordu. bugün yani 25 mayıs 2016 günü veterinere gittim tekrar. taburcu vakti geldi, durumu gayet iyi.
fakat tabi ki de ödemeyi yapmadan kediyi alamıyorum. bana bir hafta süre verdi. öğrenciyim. okulum sebebiyle çalışamıyorum da. internetten destek geldi 175 lira, bir tanıdıktan 100 lira ve onun dışında ben 60 lirasını verebilmiştim sadece. ve veterinerin de yaptığı indirim ile bütün masrafları 590 tl.
ve kediyi almadığım süre içerisinde de bu miktar artacak kalma parası işlendiği için.
sizlerden de az da olsa elinizden ne gelebilirse o kadar destek bekliyorum.
iletişime geçmek isteyenlere veterinerin adresini ve veterinerin hesap numarasını atacağım.
teşekkür ederim.
sözlük yazarlarımızdan bir arkadaşım ingilizce basılı orjinal kitaplarını satıyor. ilgilenenler için link vereyim;

http://www.sahibinden.com/arama?userId=2...
pamuk elleriniz bir tık beğeni olarak beni sziget festivali 'ne götürse olmaz mı!? çok rica ediyorum şu linkten yarışmaya katıldığım fotoğrafımı beğenir misiniz? * *
http://www.facebook.com/ISICTurkey/photo...
1 haftalığına minik prensesim balkızım kedime bakacak sevgi dolu bir gönüllü arıyorum,makul fiyat isterseniz sevinirim..öpenzi
20-22 ağustos itibariyle bir hafta kadar bodrum tatili yapmak istiyorum. kesin olarak gelebilecekler irtibat kurarsa sevinirim, teşekkürler. süre uzayabilir, tarihler biraz esneyebilir.
rupaul's drag race all star 2. sezon izleyecek insanlar arıyoruz. **
öncelikle istediğim şeyi buraya mı yazmalıyım yoksa başka başlığa mı tam emin değilim. burası daha uygun gibi geldi o yüzden buraya yazıyorum. şimdi sevgili yazarlar birkaç ay önce çoğumuzun çocukluğunda izlediği ya da duyduğu susam sokağı ile ilgili çok ilginç bilgiler okudum. içerikte susam sokağının aslında sosyo-ekonomik durumu iyi olmadığı için erken yaşta eğitime katılamayan çocukların öğrenme kapasitelerini arttırmak amaçlı yapılan bir sosyal deney olduğundan bahsediyordu.
daha fazla bilgi almak isteyenler buraya bakabilirler: http://seyler.eksisozluk.com/gelmis-gecm...

bilimsel araştırmaların sonucları bu deneyin başarılı olduğunu göstermiş ve susam sokağını izleyen çocukların öğrenme kapasitelerinde artış saptanmış. ben de buradan yola çıkarak şu an sosyoekonomik açıdan pek de iyi olmayan bu yaş grubunda yer alan ve ulaşabileceğim çocuklara bu programın tüm bölümlerini günlere yayarak izletmek istiyorum ama tüm bölümlerini geçtim çoğu bölümlerine ulaşamadım internetten. acaba aranızda şuradan bulabilirsin diyen çıkar mı? ya da istanbul da (pek bilmediğim için soruyorum) tüm bölümleri cd şeklinde alabileceğim bi yer bilen var mı? yani bu işten anlayan bi dükkan yer vs? konuyla ilgili bilgisi olanlar bilgi verirse çok sevinirim.
bir kaç yıldır okumak istediğim bi çizgi roman serisi var. the sandman. türkiyenin en doğusunun da doğusunda bulunduğum için bulmam pek olası değil
10+1 seri ve internet sitelerinde seri başı satışları var dudak uçuklatan cinsten.
daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı ? yada imkansız ama the sadman çizgi romanı olan var mı ?
bu konuda bana yardımcı olabilecek yazar arıyorum *
küçük ya da büyük herhangi bir firma sahibi iseniz ya da yetkilisi iseniz firmanın ba-bs ve tam mutabakat işlemlerinizi freelance olarak yapmaya talibim,her türlü referans verebilirim, hali hazırda zaten çalışıyorum ancak ek iş yapmak ve bildiğim iş üzerine bu ek işi yapmak istiyorum.ilgilenenler,ilgilenebileceği kişileri tanıyanlar bir el atsın sözlük sevgiler..
  • /
  • 2