geylerin genelde kronik yalancılık hastalığından muzdarip olması

bu sözlükte yazan abilerimi ve ablalarımı ayrıca hayatını doğruluk üzerinde kurmuş ve benim henüz tanışma şerefine erişemediğim bütün geyleri tenzih ediyorum. ancak, şu an kadar tanıştığım geylerin yüzde doksan dokuzu bu hastalıktan muzdarip. muzdarip diyorum çünkü yalan söylerken farkına varmasalarda bu yalanlar en çok onların ruhuna zarar veriyor.
annemin listag da ki bir anneye ''ama bu ocuk hayatı boyunca hep yalan söylemiş o zaman'' demesinden sonra o annenin ''evet bunlar çok iyi yalan söylüyorlar, çünkü hayatları boyunca gizli kalmak zorunda kaldıkları yerlerde kendilerini korumak için yapıyorlar'' demesiyle onayladığım durumdur. gaysen bir şekilde yalancı oluyorsun bencede.

hornetteki böyle şerefsizleri işler sarpa sarmadan blocklamak en iyi çözümdür sevgili kek
henüz ergenlik yıllarında kendimize bile yalan söylemek zorunda kaldığımız için yalancılık bizim için ikinci bir meslek gibi oluyor.hayatın boyunca bir yalanı yaşamak için usta bir yalancı olmak gerek.bunu zevk için değil mecburiyetten yapıyoruz.yapmazsak parklarda yada cafelerde öpüşürken dayak yeme ihtimalimizin çok yüksek olduğunu biliyoruz.
eşcinsel kadınlarımızda da çok sık olan durum. hiç eşcinsel erkel arkadaşım olmadığı için o konuda net bir şey diyemiyorum. kadınlarımıza gelince çoğunun acayip kaprisli oluşları ve yalan dolu konuşmaları var. bayağı sıkıntılı olanları mevcut, dikkat etmek lazım.
en aklı başında olmasını beklediğin birinin bile rastgele söylediği yalanlara kendisinin bile inandığını fark ettiğinde kabullenilen gerçek.
-canım ailem gay olduğumu öğrendi.
-eski sevgilimle olan yazışmaları okumuşlar
- bu ortamdan çekilmem lazım. facebooku kapatmam lazım *
inanmayın bunlara akıllı olun
bazi durunlatda kendini veya bir yakınını arkadaşını sevdiğini korumak amaçlı söylenen ve söyleyenleri ki bu kişileri (hetero ya da gay olarak ayırmaya gerek yok herkes yapar) tenzih ederek,en yakınımdaki bir gay arkadaşımda maruz kaldığım olay.ancak ne yazık ki psikoloji okuyan bir arkadaşımın bu gay arkadaşıma teşhisi "borderline" dır. bazen sinirimin ve sabrımın sınırlarını zorlasa da maalesef güvenimi kaybetmiş eğlenememe baktığım kaale almadığım insandır. genelleme yapmadığım tanımımdır.
doğru teşhis ! ama beni ayar eden konu ünlü tribinde yaşamaları.. ay oraya gidemem ay ben orda yemem ay o markayi giymem uf gorende çantalarınız orjinal zannedecek .. ay o arabaya binmem kendisinin arabası falan yoktur falan . ( hepsi degil çoğunluğu sanırım hormonal olsa gerek tüm bunlar ) ha bi de ay o mu hiç tipim değil tripleri yahu abaza seni daha dün tuvalette hiltonda sakso çekerken basmışlar hayirdir demek istediginiz ama diyemediginiz şeyler...