kamyoncu

kamyoncu nicki yazar(yazar demeye bin şahit) burayı romeoya veya hornetle karıştırdın, senin düşüncene sahip insanlardan gına geldiği için sözlüğe giriyoruz burda bile nefes aldırmıyorsunuz bi bitin artık lo ne ewel çıktınız
edit:burdan sana ekmek çıkmaz
(bkz:sözlüğe seks için gelmek)
zamanla bu düşüncenizle aynı yerde sayacaksınız ama ben gelişmeye gelişmeye gelişmeye devam edeceğim. hep ters köşe olacaksınız.
sürekli ismini duyuyorum ama kendisini bir göremedik.
kamyoncu hala dolgun kalça arayışında :), aktifim diye geçinip full+full pasif çıkmasın emiiiiii
yahu bu yazar girdileriyle sözlüğü kerhaneye çeviriyor ve sırf nickinden dolayı yazarlarca sempatik bulunuyor. ama ben seks hakkında birseyler yazdığım ise troll ilan ediliyorum. bu ne pehriz bu ne lahana turşusu?
klavyede aktif, reelde pasif kamyoncu :) kamyonun ne model 3225 mi
entryleri incelenip psikolojik ve sosyolojik tespitler ve araştırmalar yapılmasını düşünüyorum.
zira kendisi mükemmel bir kaynak. normların içerisinde anomi olarak görülen bir güruh olduğumuzdan müvetevellit kendisini anomi içinde anomi olarak tanımlamamda bir beis görmüyorum.
efendilik arayan ekşi sözlük'e gitsin. onlar size efendilik yapar. burada sikiş var sikiş.
abi şu kovih-19 salgını sonrası istanbul'a gel de seks partisi organize edelim. sözlükte gelmek isteyenleri toplarız, hepimizi elden geçirirsin ama prezervatifsiz. seninle her dakikasına değer. hiv+ olursak da ilaç kullanır, geçinir gideriz.
seni tanımak istiyorum bul beni yiğidimmmm.
sözlüğün en fulllllllaaaaası. nerede bir entrysine rastlasam affetmiyor. ısrarla aktif olduğunu gözümüze gözümüze sokması deneyimlediği farklı yönlerin üzerini örtmeye çalışıyor düşüncesi oluşuyor ben de. ayı sözlük bunları kaldıracak olgunlukta. rahat olabilirsin.
imla ve yazım sorunlarını bir editör ile giderse türkiye'nin cinsellik ve seks haritasını adında ansiklopedik bir eser çıkarabilecek bir yazar.

farklı coğrafi bölgeler arası ve uluslararası karşılaştırmalı, pozisyonlu, ağır fantazi içerikli yazıları çizimlerle de desteklense seks hikayeleri piyasasının kraliçesi olur.

kamyoncuların yediği yemeklere ne katıyorlarsa artık...
bilerek imla hatası yaptığını düşündüğüm yazar. keza politik entry’lerinde gayet de anlamlı cümleler kurabildiğini görüyoruz.
ulaşım alt yapısı ve enerji politikası petrole ve karayollarına bağımlı hale getirilmiş üçüncü dünya ülkelerinin seks ve edebiyat sembolü.
(karöser arkasına yazdıkları çarpıcı ifadelerle, "büyüksünüz baba!" dedirtir; düşündürtür...)
entry'lerini gördüğümde (bkz:etgar keret)'in (bkz: tanrı olmak isteyen otobüs şoförü) isimli kitabını getiren yazar.

(bkz:gelişmek) fiilini (bkz: sikişmek) olarak çekimleyen tdk mağduru.
yaşadıklarım hepsi tecrübeyle sabit tir. bir kullanıcıya katılıyorum. ayı sözlük derken bence kendimi kamyoncu sözlük adı altında bilgileri mi toparlayarak larus gibi britanica gibi bilgilendirici çözücü fikir darağacını geliştirici yazılar yazabilir im.
(bkz:göt sik taşak aktif meme pasif sokmak yalamak)
başlığı görür görmez aklıma gelen yazar. *
gündelik yaşamında cinsellik konuşmayı seven biri olmanın yanında, bunun belli bir üslupla gerçekleştirilmesinden yanayım. kendisinin açtığı başlıklar ve dil kullanımındaki özensizliği, ne yazık ki cinselliğe ilişkin estetik algılarımı alaşağı etmekte.
dil kullanımındaki özensizliğinden dem vurulmuş ama ben bilhassa özendiğini düşünüyorum. bana sanki yapılan yazım yanlışları bilinçliymiş gibi geliyor ama hayal gücüm de geniştir şimdi kesin bir yargıda bulunmak istemem.

ayrıca bu sözlüğün editörleri, moderatörleri veya her neyleri var ise bu yazar arkadaşımızın cinsiyetçi girdilerinden, ilkokul düzeyindeki anlatım ve yazım bozukluklarından veya komple burada oluşundan rahatsız olsalar burada olamazdı istese de.
bana sorarsanız interaktif bir sözlük dahi olsa yazarlık sıfatını taşımanın belli bir temeli olması lazım ama dediğim gibi bu arkadaşın da sözlüğün bir rengi olduğu düşünülüyor kanımca.
  • /
  • 3