kamyoncu

kamyoncu nicki yazar(yazar demeye bin şahit) burayı romeoya veya hornetle karıştırdın, senin düşüncene sahip insanlardan gına geldiği için sözlüğe giriyoruz burda bile nefes aldırmıyorsunuz bi bitin artık lo ne ewel çıktınız
edit:burdan sana ekmek çıkmaz
(bkz:sözlüğe seks için gelmek)
zamanla bu düşüncenizle aynı yerde sayacaksınız ama ben gelişmeye gelişmeye gelişmeye devam edeceğim. hep ters köşe olacaksınız.
sürekli ismini duyuyorum ama kendisini bir göremedik.
kamyoncu hala dolgun kalça arayışında :), aktifim diye geçinip full+full pasif çıkmasın emiiiiii
yahu bu yazar girdileriyle sözlüğü kerhaneye çeviriyor ve sırf nickinden dolayı yazarlarca sempatik bulunuyor. ama ben seks hakkında birseyler yazdığım ise troll ilan ediliyorum. bu ne pehriz bu ne lahana turşusu?
klavyede aktif, reelde pasif kamyoncu :) kamyonun ne model 3225 mi
entryleri incelenip psikolojik ve sosyolojik tespitler ve araştırmalar yapılmasını düşünüyorum.
zira kendisi mükemmel bir kaynak. normların içerisinde anomi olarak görülen bir güruh olduğumuzdan müvetevellit kendisini anomi içinde anomi olarak tanımlamamda bir beis görmüyorum.
efendilik arayan ekşi sözlük'e gitsin. onlar size efendilik yapar. burada sikiş var sikiş.
abi şu kovih-19 salgını sonrası istanbul'a gel de seks partisi organize edelim. sözlükte gelmek isteyenleri toplarız, hepimizi elden geçirirsin ama prezervatifsiz. seninle her dakikasına değer. hiv+ olursak da ilaç kullanır, geçinir gideriz.
seni tanımak istiyorum bul beni yiğidimmmm.
sözlüğün en fulllllllaaaaası. nerede bir entrysine rastlasam affetmiyor. ısrarla aktif olduğunu gözümüze gözümüze sokması deneyimlediği farklı yönlerin üzerini örtmeye çalışıyor düşüncesi oluşuyor ben de. ayı sözlük bunları kaldıracak olgunlukta. rahat olabilirsin.
  • /
  • 2