muhafazakar muhafiz

Durum: 246 - 13 - 2 - 0 - 15.01.2018 21:54

Puan: 3779 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 13

kanser hastası genç kızın eline para sıkıştırmak

namazı her yerde kılarız yada kılarsınız zaten cumadan cumaya saat 12 ile 1 arası bir müslümanlığınız tutuyor. nerden geliyor bu her yere cami yapma isteği. ilacını almadığı için ölen vatandaşlar varsa ne yapayım ben bu ülkenin camisini, en fazla gider allahım aklı başında vicdanlı bakanlar nasip eyle der iki dua eder çıkarım. he bunun için bu kadar masraf yapmanada gerek yok mahllemde üç tane var zaten bom boş. bu 65 milyon gibi nice 65 milyonları birlik yapıp tek tek... izleyin olurmu tatmin olun.

adanada işitme engelli gence dolmuş içinde saldıran piçler

evet arkadaşlar nasıl orospu çocuğu olunur adlı bu kısa filmde kendini erkek sanan 5 yaratığın orospu çocuğu olmak adına yaptıkları bu ilginç saldırıyı izleyeceğiz.

not: bunları adanada yaşatan adanalılar bir daha ortada adanalıyık allahın adamıyık diye gezmesin lütfen.

arif v 216

yeteeeer diye bağırmak istediğim film. allahım nereye baksam bu filmin afişi. hayır bide güzel olsa gam yemicem. cem yılmaz ve tolga çeviğin o saçma konuşmasından sonra iyice nefret ettim filmden. tolga çevik cem’e soruyor; neden arifv216’yı ben oynamadım ? cem yılmazda açıklama olarak arifv216’nın gora filminde tecavüze uğradığını bu yüzden de akrabasını bu pozisyona sokmayacağını felan söylüyor. ardından tüm salon manda gibi böğrüyor. tolga haklısın gibisine konuşmaya devam ediyor. hayır böyle bir olayı mizah konusu yapmalarına mı yanayım, ülkemin insanlarının iğrenç mizah anlayışına mı yanayım şaşırdım.

anlamlı şarkı sözleri

içimi acıtıyor adamım, gözlerine baktığımda içim acıyor.

2018

hasta olarak gireceğim yıl. diğerleri gibi boktan ve hızlı geçeceğini şimdiden belli etmiştir.

gazi mahallesi'nin türkiye'nin en güzel mahallesi olması

benim kadrajımdan gazi mahallesi. burada dursun bare

gazi mahallesi'nin türkiye'nin en güzel mahallesi olması

hangi gazi mahallesi acaba? şu gazi barajı olan eylem yaptığımız sultangazi mi? yani eğer öyleyse çok sevindim.

van

amatörce şu güzel fotoğrafları çektiğim şehir. mayıs gibi tekrar gitmeyi düşünüyorum.


yarak yüze kalkar

o yüzden hemen çıkar ver şu yüz liramı oç.

bir heteroya açılmak

açıldığı kişi imam nikahlı kocasıysa sıkıntı yoktur. ama yoldan geçen bir heteroya türbanını çıkarması günah olacaktır.

sigara

yanlızlığı paylaştığımız bedenimizi siktiği için sevilen lanet. gece daha da bastıran dertler mutfakta bir sigara yakılarak hafifletilmeye çalışılır. mutfak camından kendin seyredilip ağlanılır. sen, sen ve sigara vardır.

ne güzel kafam var

alkol almadan da kullanabilidiğim cümle. hep güzel ve hiç gitmiyor.

uyku

ölüm de bu kadar güzelse, gelsin diyorum anasını satayim. şuan acayip uykum var.

babanın trafik kazası yapması

klasik siir ve şırnak insanı. ırkçılık yapmıyorum bende bir yandan kürdüm. lakin ben böyle bir şey görmedim. birine bir laf at teke tekde genelde kaçarlar. sonra bir bakmışsın emanetlerle yedi ceddini toparlamış. onlar kendilerini değiştirsinler bende onları böyle anlatmayayım. bizimde bu benzeri bir olay oldu sonuna kadar biz haklıydık felan sonra bizim sülalenin daha beter olduklarını görünce hiç uzatmadılar pısdılar. yani çivi çiviyi söker. onlar pisse sen daha pis rezil olacaksın. gözlerini korkutman lazım. sen geri çektikce kendini onlar daha çok gelir. işleri güçleri para. bilmeyen yok zaten.

sadece kendini öven entry girmek için online olan sözlük yazarı

şöyle;
entry girerek pamuk gibi götümü kaldırıyorum, yarrağı görmeyin zaten. sanarsın darbeli markap çıkarmadan beş posta. aynı zamanda posta gazetesinde de editörüm genel kültürüm çok iyi bide konusu açılmışken bu instagram çok donuyor ya takipçim çok olduğu için mi yoksa hornetten deli gibi mesaj geliyor ya telefonda mı sıkıntı. telefon demişken benim bu güzelliğim nolcak?

artık kimsenin kimse için çabalamaması

bak yine bir daralma geldi şöyle göğüslerden itibaren.

yazarların en etkilendiği iltifatlar

ben hep seni aramışım ya, demişti.

nusret gökçe

istanbulun seçkinleri nusretin gey olduğunu ve kendi aralarında çoğunun bunu bildiğini onu çok önceden tanıdıklarını emin bir dille söylüyorlar. acaba kokona tayfasının klasik laf olsun torba dolsun dedikodularından mı yoksa gerçekten gey mi?
yok hani geyse yarın hemen gideyim varımı yoğumu bırakıp iki parça et yiyeyim. belki görürüm beyfendiyi. eriyorum kendilerine.

altın kelebek ödülleri 2017

en iyi klip nasıl mabel matize verilir ya? adam klipte stüdyo dışına bile çıkmamış. samimiyetsiz sinir bozucu hareketler. sözlerle alakasız bir klip. böyle vasat seçimlerin yapıldığı bir gecede ödül alsalar ne almasalar ne.

yatmadan önce dişlerini fırçalamayan insan

sabah uyanınca ağzına sanki biri sıçmış gibi olacaktır. ıyy bi tuhaf oldum.
  • /
  • 13

süs köpeklerindeki anlamsız cesaret

tek başına kuyruğunu arasına alıp kaçacak süs köpeğinin yanında sahibi varken kendisini bir hamlede parçalayacak köpeklere havlaması durumu. bu tarz finolar sahipleri yanındayken sağa sola havlarlar ancak sahipleri yanlarında değilken köşe bucak kaçarlar.

muhafazakar muhafiz

neden az yazdığını anlamadığım kaliteli yazar. bir tarzı var gibi duruyor üstelik.

gazi mahallesi'nin türkiye'nin en güzel mahallesi olması

giden herkesin kabul edeceği, elit, nezih ve sakin bir mahalle. nişantaşı'nın keşmekeşinden sıkılan insanların ilk tercihleri.

gazi mahallesi'nin türkiye'nin en güzel mahallesi olması

katıldığım önerme yağız sıkı esmer erkek kaynıyor adeta yalançı cennet.

artık kimsenin kimse için çabalamaması

özellikle genç-yetişkin ve daha büyük yaş gruplarında gözlemlediğim, kimsenin ciddi bir ilişki için çabalamaması durumu. herkeste bir yorgunluk ve ilişkilere karşı güvensizlik hakim. ben bu durumun sadece bende olduğunu sanıyordum ama değilmiş.

sanırım bu biraz da sürekli katıldığınız bir yarışı hiçbir zaman kazanamamakla ilgili. yani sonunda kaybedeceğinizi bildiğiniz bir yarışa kaç kere katılabilirsiniz ki?

anadolu sigorta reklamındaki mavi kazaklı bey

reklamı tam izlemedim. çünkü o müziğe dayanmıyorum. ama eğer o kızıl saçlı çocuğu oğlu zannediyorsa büyük bir yanılgı içerisinde. karısı artık tüpçüye sütçüye kime verdiyse gidip bir kontrol etsin. :d

sözlüğün canlanması

bana mı öyle geldi bilmiyorum ama son zamanlarda bir sürü yeni yazar kayıt olmaya başladı. sol frame sular seller gibi akıyor. kimse kimseye atar yapmıyor.

güzel şeyler bunlar.

alonebear

2018 yılından beklentiler başlığına girdiği entry üzdü. daha iyi olması için oturup beklemek ile yaşam sahasının iyileşmesi mümkün değil. sanırım akçay'da yaşıyorsun. eğer orada iş sahası yoksa gerekirse şehir değiştirmen gerekir. ben de doğduğum şehirde yaşamıyorum, iş bulmak için 16 yıl önce büyüdüğüm yeri terkedip istanbula taşındım. meslek dallarından hangisinde kendini geliştirdin bilmiyorum fakat örneğin çorlu, çerkezköy bölgesinde yaşıyor olsaydın 2018 yılının 7. ayından sonra 2000 tl civarı maaşlı iş bulmana destek olabilirdim. elimden ancak böyle bir destek gelir. hayat senin ve doğru seçimlerle yine hayatına yön verecek olan sensin. umarım yaşadığın zor dönemi kolayca atlatırsın.

aptalca açılmış başlıklar

sihirli annem defne'nin eminem'le sevgili olması

eski türkiye'nin ne kadar güçlü ve popüler olduğunun bir kanıtı. perilerimiz dünya starlarıyla görüşürken justin'in bir hi bile demediği hale geldik.

yazık bize.

Toplam entry sayısı: 246

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

yoğurtçu bayram

aslında adamın adı bayram değildir. yoğurt getirdiği zamanlar da mahallenin kadınları bayram ettiği için ona bu ismi vermiştir.

reddedilince neden diye sormak

verilebilecek ikonik cevaplar;
-ebenin amı yüzünden aşkım.
-kaplumbağa deden canım.
-sorun bende değil sende hayatım.
-because olamadığın için balım.

hiç pasif olmadım diyen aktif

aktiflerin gözü yaşlı, pasifler bu ne amk diyor.
he canım he biz de yedik. hem de götten.

boy farkının seks'te avantaj ve dezavantaj denklemi

69 yapayım derken 62 den tavşan yapılır.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

eşcinsellik ve yalnızlık

öncelikli sorun bu kadar kolay partner bulmak. bizim için açılan tanışma uygulamaları isim vermek istemiyorum hepimiz az çok biliyoruz. buralardan ikinci sorun doğuyor. içerdeki zihniyet.
çak bırak sistemi; uygulamayı kullanan kişilerin çoğunluğunda ki görmediğim azgınlık ve seks isteği sorunun temelinde yatıyor. bu uygulamaların erkekler için olduğundan dolayı da olabilir. seks bu kadar ön plana alınınca arka planda kalan duygu, duygusal bir bağlantıyı engelliyor ve dolayısıyla uzun soluklu ilişkilerde temeli oluşturan duygudan yoksun gecelik veya seks üzerine kurulu ilişkiler doğuyor. çoğunluk bundan şikayetçi olsada kimse elini taşın altına koymuyor. buda böyle sürüp gidiyor. çak bırak sisteminde ki erkeğimiz yeni sekslerde ufuklarda gezinirken seksin dibini sıyırıyor. geride bıraktığı partnerlerin çoğunluğuna bakarak gururlanıyor. ortam yapıyor, eğleniyor derken kabak kokuları gelmeye başlıyor. artık kabak tadı veren seks erkeğimizi yeni arayışlar içine sokuyor. erkeğimiz ortamda ki kalitesizliğin farkına varıyor ve sanki kendisi hiç bu ortamda olmamış gibi seks benim için ikinci plan erkeğine dönüşüyor.
seks benim için ikinci plan erkeği; bu gruba geçmek olgunluk gerektiği için ortalama olarak 30 yaşı ele alabiliriz. daha erken duygusal sürece geçmiş olanlarda vardir tabiki. daha geç geçenler olduğu gibi. ortamdan uzak ne istediğini bilen işinde gücünde gibi klişelerle arayışa giren erkeğimiz sonunda kendi ile aynı görüşte ki x kişisi ile ilişkiye başlıyor. ilk seks sonrası seks ikinci plan erkekleri birbirlerini bu konuda tatmin edince düzenli bir ilişki temelleri atılıyor. mazi siliniyor canim cicim ayları tadından yenmiyor. bu sefer yeni sorunlar doğuyor. ve minimum 3 ay maksimum 3 yıl ortalama ömürlü ilişki başlıca " güvensizlik, çıkarların karşılanmaması ve en önemlisi maymun iştahlı bizlerin sıkılması " gibi nedenler ile sona eriyor. bu kısır döngü devam ede dursun. bende size bu konu ile alakalı bir anımı anlatayım.
5 ay kadar önce instagram üzerinden tanıştığım 30 yaşlarında seks ikinci plan erkeği ile buluşmaya gittim. evinde gayet güzel bir sohbet ortamı kurduk konuşuyoruz. kendisi zamanında çok fazla seks yapmış belli ediyordu, kabarık bir geçmişi vardı çünkü. ortamın pis olduğunu sıkıldığını ciddi bir ilişki aradığını bulamadığını herkesin aynı olduğunu ibik ibik konuşa konuşa bitiremedi. bir kac saat konuşmadan sonra geç oldu bahanesiyle tüm sıkılmışlığımla eve döndüm. gece düşündüm ettim her ne kadar aradığım bir tip olmasa da içten içe acıdım ve onun olgun bir insan yaşamış görmüş kafasına güvenerek ilişki yaşaya bilirim kafasıyla mesaj attım. bir kaç mesaj sonra olay " saksonu merak ediyorum"a döndü. şaşırdım yani ayni olan aslında yine biziz tamam seks çok güzel vs. ama tadında bırakmak lazım.
not: bu görüşler ve genellemeler tamamen benim kişisel görüşümdür

sosyal medya sahteciliği

tuhaf bir şekilde hemen hemen herkeste gördüğüm durum. hornette bana sikişli sokuşlu mesaj atan erkeğimizin instagram adresinde x bir fotoğrafının altına " hasret kaldık kalbi güzel insanlara" yazması kadar sahte. o kadar kalbi güzel insanlar var ki sikinizden fırsat verip bir konuşsanız, ama olurmu önce boşalmanız lazım. sonra devam etmeniz lazım hep daha iyisi varmış gibi herkesi denememiz lazım sanki siz çok iyimişsiniz gibi. sanki gerçekten daha iyisi varmış gibi. iyi algınız ne onuda bilmiyorum ama. bide snaplerde salak salak şarkılar atıp insanlar çok sahte bik bik bik demeleriniz yok mu? eriyorum.

sakal

bir erkek sakalsız yakışıklı ise o gerçekten yakışıklıdır.

ayı sözlük itiraf

eski sevgilimin hatta ilk sevgilimin, sevgilide demiyelim dolandırıcı haysiyet yoksunu pezevengin hala borcunu ödüyorum. 24 ay boru mu?

eğer amerika’nın geleceğini görmek istiyorsanız türkiye’ye bakın

baktınız mı? tebrikler! artık bir bakansınız.

uzun süreli ilişki

hasret kaldığım ilişki türü. abi neden tek eşli olamıyoruz? hornette sabahtan beri yazan yazana. bir tanesi uzun süreli ilişkiye sıcak bakmıyor. gerçekten bi bunalım geldi ya. hayır çirkin olsam o kadar mesaj gelmez. zaten kötü bir tipim olduğumu düşünüyorum. "canım önce bir sex yapalım sonra bakarız" lafı artık bıçak etkisi yapıyor. anlamıyorum ben mi tuhafım. ama gey olduğum için üzülüyorum bu kesin. allahım beyaz atlı prensimi gönder hemen lütfen.

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

8 ay oldu lan allahsızlar hayatımın en ateşli zamanlarını sevişmeden geçiyorum.

not: 19 yaşındayım bana göre en ateşli zaman yani daha ilersini bilmediğim için.

ahmet kaya'nın eşcinsellere yönelik yorumu

ne yalan söyleyeyim, hiç yakıştıramadım. keşke böyle konuşmasaydı. üzüldüm...

ilk günden vermezci gay

geyiz biz, orospu değil!
her şeyden önce duygularımız var.