muhafazakar muhafiz

Durum: 337 - 30 - 1 - 0 - 11.03.2018 20:15

Puan: 5353 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 17

uber'in hedef haline gelmesi

pezevenkler, yemeyenin malını yerler. sen iyi hizmet vermezsen daha iyi hizmet veren birileri çıkar. ulan taksi çeviriyorsun yok ne tarafa yok değişim saati. ulan iki dakika bekle biri gelecek diyorsun ağız burun yapmalar. turistik mekanlarda vatandaşları ikinci plana atmalar. oh iyi oldu hepinize. thanks uber <3

ayı sözlük yazarlarının depresyondan kurtulma taktikleri

önce çantamı hazırlarım;
-misina( balık tutmak için )
-tavuk göğsü( yem yapmak için )
-sigara
-powerbank
-yiyecek
-içecek
-sofra bezi( yere serip oturmak için )
-peçete ve ıslak mendil
müsait olan bir arkadaşınız varsa çağırın. en sevdiğiniz kişilerden olsun. yoksa da tek tabanca. doğruca en yakın limana gidin. ben kısırkayadakine gidiyorum çok sakin oluyor. sabah 8 de çıkın akşama kadar balık tutun. güzelce sofra bezinizi serin misanaya tavuk göğsünü geçirin atın bekleyin. kısırkayada çok fazla kaya balığı var geldikçe kedilere atacaksınız artık. bu arada kısırlaya bana çok uzak olduğu için akşam arkadaşımda kalıyorum. eğer pişirilecek balık tutmuşsam balıkları pişirip yiyoruz. dertler, gıybetler o biçim. sonrası pamuk gibi zaten.

gaylerin zırt pırt aşık olmaları

ruh hastalığına yol açan şarkılar

sanki ölmüşsünde ikinci şansı vermişler.

bak yine daldım duvara boş boş...

dayanıklı pasif arayan insan

iyide adamın dayanıklıdan kastı; “sana yetmeye bilirim, sakın gözün dışarı kaymasın dayanıklı ol.” demektir. siz de ne kadar fesatsınız. gençlik bitmiş tüü böyle gençliğe.

muhafazakar muhafiz

genelde trol olan yazardır. bazı andavalların trol olduğunu anlamaması sonucu entrylerine eksi oy yemektedir. trolüm trol çok ciddiye almayın öyle.

jigolo ol ilişki başına 7.000 tl kazan vaadi ile dolandırılmak

kadın aslında yedibin tl derken alttan alttan uyarmış. yani ben söylüyorum ama sende yedin mi demek istemiş. ayy ya ne kadar da iyi yürekli insanlar var. dünya bunların hatırına dönüyor.

ayı sözlük yazarları tekrar dünyaya gelse eşcinsel olmak istermiydi

yok ya hep aynı şey olmaz, bu sefer hetero olmak isterdim. bi daha mı gelicez dünyaya?

büyük göt

geyler seviyor o konuda çok ekmeğini yedim lakin arkadaş ortamında feci alay konusu ve kusur gibi görülüyor. o götleri büyütmeden önce bir daha düşünün. küçültmek büyütmek kadar kolay olmuyor.

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

belediye lale dikmeye başladıysa eğer...

andrew christian

ailenizle yaşıyorsanız eğer almayın derim. ben geyim diye bağırıyorlar çünkü tasarımları itibariyle. en sade olanını sipariş ettim ama o bile parlayan bir kumaşa sahip.

oğlum evlenmedi kızınıza taktığım altını geri verin

demek 38 yaşında ve hiç evlenmemiş. hmmm kabul ediyorum.


(bkz:gay olma ihtimali)

rihanna beni takip ediyoo

tüh allah belanı... allahtan rihanna’nın bundan haberi yok. rezil olacaktık yoksa.

modern çağın hastalıkları

2menkiss

itiraf ediyorum,
“iki men kis” diye okudum.

kerimcan durmaz’ın ak partili olması

bu gün yaptığı paylaşım ile tarafını tamamen belli etmiştir. eşcinselliği üzerinden pirim yapan ve şöhret olan biri olarak ülkede onur yürüyüşü bile yaptırmayan bir partiyi desteklemek iğrenç ve mide bulandırıcıdır. kendisini asla bu saaten sonra desteklemeyi ve konusu geçen yerlerde savunmayı düşünmüyorum.
https://instagram.com/p/Bfph5EJHq2R/

ebru gündeş'in eşcinsel yarışmacıyı popstar yarışmasına aldırmaması

milletin cinsel tercihini eleştireceğine kaçırdığı vergileri ödesin önce. hem hırsız hem cahil. borazan gibi sesi var zaten kulak yormaktan başka bir şey değil. gram estetik yok. nesini beğeniyorsunuz anlamış değilim. taksime çıkın dolu bunun gibisi. eşinden yola çıkarak neden ünlü ve zengin olduğunu anlayabilirsiniz. kendisine tavsiyemdir, canım sende kocanı kaldır ekranlardan o zaman bak millet gayri meşru işler yapıyor.

koli kesmeye gidip boğazı kestirmek

ingiltere’de yaşanan bu olay artık koliye giderken iki kere düşündürecek cinsten. acaba muameleyi mi beğenmedi yada hard sex olayını fazla mı abarttı çözemedim.
http://m.hurriyet.com.tr/dunya/korkunc-o...

hollanda'daki ermeni soykırımı oylaması

bu olaylarlar adı altında ermeni düşmanı olmayın lütfen. ataların yaptığı bir hatayı sürdürmek yersiz. ermeniler iyi insanlar, çok fazla ermeni tanıyorum ve onlar bu konuda bizim kadar yıkıcı düşünmüyorlar.
hükümetin kararları yüzünden halkı sevmemek yersiz olur. türkiye üzerinden yola çıkarak dediklerimi anlayabileceğinize inanıyorum.

mbol

çok yakışıklı ve cana yakın, en yakın zamanda buluşmak istediğim(ilerside olabilir) candan yazar. bol bol entry gir keyifle okuyoruz.
  • /
  • 17

koli kesmeye gidip boğazı kestirmek

bir cinayetin yaşanmasına daha ramak kalmış. neyse ki bir şekilde kendini kurtarabilmiş. ciddi sıkıntılı bu işler. kimseye güvenemezsin. oldukça riskli. hemen kullandığım bütün uygulamaları siliyorum.

uber

hem web üzerinden erişilebilen hem de app olarak kullanılabilen amerika yapımı uygulama. müşteri olarak ve sürücü olarak kayıt olunabiliyor. taksi ücretlendirmesinden daha uygun fiyatlar sunduğu için yakın zamanda hükümet tarafından engellenebileceği düşüncesindeyim. ayrıca aracı siz seçebiliyorsunuz, sürücünün fotoğrafını, aracın fotoğrafını görebiliyorsunuz, harita üzerinden güzergahı takip edebiliyorsunuz, 24 saat hizmet veriyor, puanlama sistemi de var, memnun kalmazsanız hem sürücüye düşük not verebiliyorsunuz ve bir daha onu seçmeyebiliyorsunuz.

https://www.uber.com/tr/

hollanda'daki ermeni soykırımı oylaması

aile yaşlılarından ermenileri sorduğumda "dereler bir ay boyunca kan aktı" lafını duymuş biri olarak ermenilerin yaşadığı acı karşısında sorumlu olduğumuzu düşünüyorum. bize bu kötü günleri vicdanlı olanın ermeni komşusunun sürülmesine dahi karşı çıkması gerekirken mal mülk, kız çocukları karşılığında ermenileri "koruyan" insanlar miras bıraktı. biz şimdi ermenisiz bir coğrafyada yaşamaya alışık olduğumuz için iftira gibi geliyor ama değil. ölenler yaşasaydı ve dünyanın dört bir yanına dağılmasalardı pek çoğumuzun ermeni komşusu olacaktı. ayrıca soykırım kavramı da rafael lemkin tarafından 1915 düşünülerek ortaya çıkma zemini oluşmuş bir kavram. o güne kadar devletlerin savaş suçları cezalandırılırken kendi halklarına karşı yaptıklarından da sorumlu olmaları için ortaya konulmuş bir kavram. yahudilerin başına gelenin soykırım olarak adlandırılması ise zamansal bir durum. ayrıza hitlerin yahudileri öldürtürken "bugün ermenileri kim hatırlıyor?" şeklinde meşhur da bir sözü var. onun haricinde bu olayı uluslararası hukuk ve zaman açısından mi etik açıdan mi ele alırsınız bilemem ama bu geçmişte yaşananların sorumluluğunu taşımamamız anlamına gelmiyor.
bugün hala ermeni dölü diyen zihniyet varken bir halkı biyolojik varlığı itibariyle kötüleyen, damgalayan bir sistem varken ve kılıç artığı, mademki ermeni'sin istemeden vermelisin gibi nefret söylemleri kullanılırken atalarımızın masum olduğunu söylemeyin lütfen.
bana ilginç gelen bir diğer nokta da türkiye'de şu an halihazırda ötekilere yönelik bir devlet şiddeti varken neden hollanda'nın ermeni soykırımı yasa tasarısı sonrası hollanda'nın geçmiş sayfaları açılıyor? beş gün önceki demokratik hollanda şimdi tu kaka mı oluyor? hadi hollanda'yı geçtim almanya'yı ne yapacağız? osmanlı'dan bu yana her başımız sıkıştığında çeşitli ortaklıklara girdiğimiz almanya'yı? suriyeliler üzerinden anlaşma-pazarlık imzaladığımız almanya'yı? onlar yaptıkları tüm soykırımlar için özür dilediler -sicil kabarık- ve ermenilerle ilgili sorumluluklarını da kabul ettiler. bence mevzu soykırım lafının kendisinde değil mevzu bizim halı altına süpürerek sorun çözmeye çalışmamız .

15 şubat 2018 parçalı güneş tutulması ve yeni ay'ın akreplere etkisi

yeni ay anının yükseleni akrep burcunda yaşandı. bu resmen bomba!

bu dönemin etkilerini en yoğun hisseden burç akrep.

aileden gelen yuva kurma baskısı tava olacak imiş. uzun süre aile vurgusu akrep gündeminde olacak gibi.

para durumu sıkıntı imiş fakat jüpiter tüm yıl burcunuzda olacağından, akrepler atlatacak imiş.

aşk bakımında da tek kişilik yaşamaktan sıkılan akrepler için iki kişilik yaşama geçiş için uygun bir devre deniyor. ama aşka kimse hayır demez sonuçta. bu bakımdan da yeni ayın etkisi baya iyi.

eskimeyen kaşar

kendisi her haltı yediği halde ahlakçılığı elden bırakmayan tipler için kullandığım tabir.. ona göre herkes kaşar, bir kendisi farklı, namuslu, ahlaklı.. iki insanın birbiriden hoşlanıp güzel saatler geçirmesi mutluluk verici birşeydir.. seks yada sosyal paylaşımlar. hikayenin kahramanlarını mutlu eden şey seni üzüyor veya bunu bir şekilde abartarak eleştirmeye değer buluyorsan üzgünüm eskimeyen kaşarsın..

türbülans

850 km hızla giden 200 tonluk bir uçağın içindeyseniz bu ani hava boşluğuna düşme işinden etkilenmemeniz mümkün değil fakat korkmayın bugüne kadar türbülanstan düşen uçak olmamış. uçuş kalitesini kötü etkiliyor elbette ama taşlı köy yollarının birinde şahin’le gidiyor gibi düşünün ve rahatlayın :) türbülanstan düşen uçak olmamış ama kemer takmadığı için ciddi şekilde yaralanan yolcular olmuş ne yazık ki..

hdp

partide başa kim geçiyorsa tutuklanıyor, eş genel başkanlar, parti sözcüleri vs. nasıl bir sessizleştirmedir, baskıdır. tutuklananların da davalarında hatrı sayılır bir suç da yok gibi görünüyor. mhp'nin dağılmasından sonra mecliste en çok vekili olan 3. partiyi de bu şekilde vekilliklerini düşürülerek bitiriyorlar.

bear erkek zayıf birisiyle beraber olur mu

olur tabi neden olmasın. beğendiğimiz herkes bizi beğenecek diye bir kaide yok önce bunu kabul edelim. ben bear halimle zayıf kişilerden hoşlanıyorum ve halimden gayet memnunum :) ilgili uygulamada profilimde aynen şu cümle yazıyor.. sizler nasıl burada bear arıyorsanız ben tam aksine chaser arıyorum. dikkat lütfen.. dememe rağmen bear arkadaşlar yazıp tahrik edici cümlelerle benim bu tercihime laf etmiyorlar mı? ediyorlar.. ben anlatmayı bıraktım artık :) kimi insan elma sever kimi insan muz.. bu ayrımın bir izahı olabilir mi?

ayı sözlük yazarlarının sevdiği içecekler

az önce muhafazakar muhafiz ile birlikte keyifle içtiğimiz, kış aylarının vazgeçilmezi, faydası saymakla bitmez boza

kısa paça pantolon

çokça denedim. test ettirdim. onaylattım. beğeniliyor. üzerinde beğenilmeyenlerce her zamanki gibi gömülüyor, istenmiyor, hemencecik bitiversin de gözlerimiz artık görmesin diye feryat ediliyor. uzunca seneler mağazacılık yapan birisi olarak şunu söyleyebilirim. moda algısı sıfırın altında eksi bilemem kaç derece olan herkes kendi düz ve sığ, dalgasız dolap denizine göre yargılıyor herkesi. çünkü her şey standart, kalıplaşmıs ve aynı olmalı onlara göre. ama böyle giyinenler, moda denilen şeyin hayatının önemli bir parçasını oluşturan kişiler yani bizimle aynı hayatı yaşamıyor, aynı paraları alıp aynı yerlerde gezmiyor çoğu, aynı mantıkla yaklaşıp aynı paraları ödemiyor giydiklerine. lüks giyim diye bir sektör var. kaçınız bu mağazalardan içeri adım attı ve gezdi? fiyatlara bir baktı? o insanlar o götünüzle güldüğünüz şeylere etmez dediğiniz fiyatlara yıllardır sizin senelik maaşlarınızı yatırıyor. çünkü aynı hayatta değiliz o kişilerle. farklı yaşıyor ve farklı giyinebiliyor da olabilirler, bizimle aynı da. bunun için illa zengin olmaya da gerek yok. fast fashion markalar daha az ömürlü olan aynı kalıp ürünleri seriyor önümüze. bırakın herkes parasının yettiği kadarıyla farklı giyinip gezsin. ama yok!farklılığa bizde yer yok. "çok güzel ama ingiliççe. biss bilmiyoss ingiliççe. " mantığıyla adeta yabancı bir dil muamelesi görüyor moda. dil öğrenin o zaman. bilirseniz o zaman anlarsınız.

Toplam entry sayısı: 337

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

yoğurtçu bayram

aslında adamın adı bayram değildir. yoğurt getirdiği zamanlar da mahallenin kadınları bayram ettiği için ona bu ismi vermiştir.

ayı sözlük ilişki danışmanlığı

adam şerefsiz çıktı rıza baba...
ayrıldım sayın ayı sözlük yazarları. teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler adına. bahsi geçen kişi gerçekten gördüğüm en şerefsiz erkekler sıralamasında ilk ona girdi. benle çıkarken hornet kullanması bahane oldu ayrılmamıza. sevindim zaten bitmesini istiyordum. ama değer vermiştim ve güvenmiştim ona üzüldüm. ben huyumdan vazgeçmem yine değer verir yine severim. rahat uyursam sıkıntı yokta böylelerinin allah en kısa sürede belasını versin.

reddedilince neden diye sormak

verilebilecek ikonik cevaplar;
-ebenin amı yüzünden aşkım.
-kaplumbağa deden canım.
-sorun bende değil sende hayatım.
-because olamadığın için balım.

hiç pasif olmadım diyen aktif

aktiflerin gözü yaşlı, pasifler bu ne amk diyor.
he canım he biz de yedik. hem de götten.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

anlamsızca mutlu eden şeyler

böyle yürüryorsunuz tamam mı? çok cool bir şekilde, kulağınızda kulaklık felan var. yolunuzun üstünde de ışıklar var. neyse ışıklara yaklaştınız felan. ışıklara vardığınız an kırmızı yanıyor (arabalar için) ve siz hiç durmadan yürümenize devam ediyorsunuz. o, sanki zaman ayarlanarak yola çıkılmışçasına olan tesadüf, verdiği gurur ve mutluluk. okurken bile bir gülümsediniz şimdi hadi itiraf edin.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

kursumun yarın sekizde sınavı oluşu, benim aylardır hiç bir derse girmeyişim ve bu gece ders çalışmak zorunda oluşumdan dolayı 12:15 gibi ayrılmak zorunda kaldım. başta kimse selam vermeyecek diye düşündüm ki dark bear’ın o ruhumu okşayan sesi ile muhabbetlerine girdim. hepsi ayrı ayrı çok sevecen insanlar. mekanda gayet güzeldi. ama daha çok katılım olmalıydı diye düşünüyorum. herkesin bu güzel ortamdan nasiplenmesi lazım. kayganlaştırıcı ve homojen dergi için teşekkürler dark bear.

eşcinsellik ve yalnızlık

öncelikli sorun bu kadar kolay partner bulmak. bizim için açılan tanışma uygulamaları isim vermek istemiyorum hepimiz az çok biliyoruz. buralardan ikinci sorun doğuyor. içerdeki zihniyet.
çak bırak sistemi; uygulamayı kullanan kişilerin çoğunluğunda ki görmediğim azgınlık ve seks isteği sorunun temelinde yatıyor. bu uygulamaların erkekler için olduğundan dolayı da olabilir. seks bu kadar ön plana alınınca arka planda kalan duygu, duygusal bir bağlantıyı engelliyor ve dolayısıyla uzun soluklu ilişkilerde temeli oluşturan duygudan yoksun gecelik veya seks üzerine kurulu ilişkiler doğuyor. çoğunluk bundan şikayetçi olsada kimse elini taşın altına koymuyor. buda böyle sürüp gidiyor. çak bırak sisteminde ki erkeğimiz yeni sekslerde ufuklarda gezinirken seksin dibini sıyırıyor. geride bıraktığı partnerlerin çoğunluğuna bakarak gururlanıyor. ortam yapıyor, eğleniyor derken kabak kokuları gelmeye başlıyor. artık kabak tadı veren seks erkeğimizi yeni arayışlar içine sokuyor. erkeğimiz ortamda ki kalitesizliğin farkına varıyor ve sanki kendisi hiç bu ortamda olmamış gibi seks benim için ikinci plan erkeğine dönüşüyor.
seks benim için ikinci plan erkeği; bu gruba geçmek olgunluk gerektiği için ortalama olarak 30 yaşı ele alabiliriz. daha erken duygusal sürece geçmiş olanlarda vardir tabiki. daha geç geçenler olduğu gibi. ortamdan uzak ne istediğini bilen işinde gücünde gibi klişelerle arayışa giren erkeğimiz sonunda kendi ile aynı görüşte ki x kişisi ile ilişkiye başlıyor. ilk seks sonrası seks ikinci plan erkekleri birbirlerini bu konuda tatmin edince düzenli bir ilişki temelleri atılıyor. mazi siliniyor canim cicim ayları tadından yenmiyor. bu sefer yeni sorunlar doğuyor. ve minimum 3 ay maksimum 3 yıl ortalama ömürlü ilişki başlıca " güvensizlik, çıkarların karşılanmaması ve en önemlisi maymun iştahlı bizlerin sıkılması " gibi nedenler ile sona eriyor. bu kısır döngü devam ede dursun. bende size bu konu ile alakalı bir anımı anlatayım.
5 ay kadar önce instagram üzerinden tanıştığım 30 yaşlarında seks ikinci plan erkeği ile buluşmaya gittim. evinde gayet güzel bir sohbet ortamı kurduk konuşuyoruz. kendisi zamanında çok fazla seks yapmış belli ediyordu, kabarık bir geçmişi vardı çünkü. ortamın pis olduğunu sıkıldığını ciddi bir ilişki aradığını bulamadığını herkesin aynı olduğunu ibik ibik konuşa konuşa bitiremedi. bir kac saat konuşmadan sonra geç oldu bahanesiyle tüm sıkılmışlığımla eve döndüm. gece düşündüm ettim her ne kadar aradığım bir tip olmasa da içten içe acıdım ve onun olgun bir insan yaşamış görmüş kafasına güvenerek ilişki yaşaya bilirim kafasıyla mesaj attım. bir kaç mesaj sonra olay " saksonu merak ediyorum"a döndü. şaşırdım yani ayni olan aslında yine biziz tamam seks çok güzel vs. ama tadında bırakmak lazım.
not: bu görüşler ve genellemeler tamamen benim kişisel görüşümdür

sosyal medya sahteciliği

tuhaf bir şekilde hemen hemen herkeste gördüğüm durum. hornette bana sikişli sokuşlu mesaj atan erkeğimizin instagram adresinde x bir fotoğrafının altına " hasret kaldık kalbi güzel insanlara" yazması kadar sahte. o kadar kalbi güzel insanlar var ki sikinizden fırsat verip bir konuşsanız, ama olurmu önce boşalmanız lazım. sonra devam etmeniz lazım hep daha iyisi varmış gibi herkesi denememiz lazım sanki siz çok iyimişsiniz gibi. sanki gerçekten daha iyisi varmış gibi. iyi algınız ne onuda bilmiyorum ama. bide snaplerde salak salak şarkılar atıp insanlar çok sahte bik bik bik demeleriniz yok mu? eriyorum.

eğer amerika’nın geleceğini görmek istiyorsanız türkiye’ye bakın

baktınız mı? tebrikler! artık bir bakansınız.

uzun süreli ilişki

hasret kaldığım ilişki türü. abi neden tek eşli olamıyoruz? hornette sabahtan beri yazan yazana. bir tanesi uzun süreli ilişkiye sıcak bakmıyor. gerçekten bi bunalım geldi ya. hayır çirkin olsam o kadar mesaj gelmez. zaten kötü bir tipim olduğumu düşünüyorum. "canım önce bir sex yapalım sonra bakarız" lafı artık bıçak etkisi yapıyor. anlamıyorum ben mi tuhafım. ama gey olduğum için üzülüyorum bu kesin. allahım beyaz atlı prensimi gönder hemen lütfen.

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

8 ay oldu lan allahsızlar hayatımın en ateşli zamanlarını sevişmeden geçiyorum.

not: 19 yaşındayım bana göre en ateşli zaman yani daha ilersini bilmediğim için.

ahmet kaya'nın eşcinsellere yönelik yorumu

ne yalan söyleyeyim, hiç yakıştıramadım. keşke böyle konuşmasaydı. üzüldüm...

ilk günden vermezci gay

geyiz biz, orospu değil!
her şeyden önce duygularımız var.