muhafazakar muhafiz

Durum: 177 - 2 - 0 - 0 - 05.06.2018 07:32

Puan: 3938 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 9

günaydın

günaydın. keşke aymasaydın gece daha güzeldi bu ne her yer ışık.

galatasaray

bu gün metroda yaptıkları kan donduran cinstendi. etrafı yumrukladılar, sigara içtiler, ağıza alınmayacak küfürlü tezahürat yaptılar... gerçekten bir taraftar grubu bu kadar cahil bu kadar terbiyesiz olabilir. kadının bir tanesi fenalaştı sanırsam panik atak hastasıydı, ona aldırış etmeden eşşek gibi manda gibi böğürdü aç köpekler. galatasaraylıydım dört beş tane forma almıştım o kadar pişmanım ki anlatamam. beşiktaşın zafer kazandığı zamanları hatırlıyorum, hiç böyle rezilleşmemişlerdi. şişli-taksim arası metroyu yarım saatte gittim resmen. ya o saatte otistik bir hasta metroda olsaydı ne olacaktı. çıkın meydanlara bir birinizi mi sikiyorsunuz ne yapıyorsanız yapın. yaşlı kadın az kalsın ölüyordu ya. bu olayların önlemi alınması için illa birilerinin ölmesi mi lazım? devlet bundan sonra bu sığırların maçı olduğu zaman önlem alsın ortalık savaş alını gibiydi resmen. yürüyen merdivenleri tekmeliye tekmeliye durdurdular ya. yaşlı yaşlı insanlar zar zor çıktı.

not: yukarıdaki hakaretlerin tümü bu günkü hayvanlıklarda payı olan aşağılık yaratıklara aittir. diğer taraftarlara lafım yok.

kürtaj yapan yobaz dede

keşke annesi zamanında kürtaj yapaymış.

çorum'da mezarlıkta ağlayan kız

bu çorum da mal heee. hep böyle saçma sapan şeylerle gündeme geliyor. bir arada dünyanın merkezi falandı.

tanışmanın ikinci günü faturalarım geldi moralim bozuk diyen partner

geçen denk geldim öyle bir gerizekalıya. bir erkek nasıl başka bir erkekden para ister ya. ya da maddi olarak değerli herhangi bir şey. oğlum erkeksiniz lan kendinize gelin. kız değilsiniz para yiyesiniz. çalışın para kazanın. direk soğuma sebebi. hani oturmuş bir ilişkin olsa borç alırsın ama o aşamaya gelmek bile en az 2 yıl.

manzara

az yiyin de bir klip çekin bu nedir abi ya. sözde biri türkiye’nin büyük sanatçılarından olacak. şarkıya lafım yok halkımız bunları seviyor ama kıyafetler, klibin alakasızlığı? tamam alakasız olsun ama emek olsun. giyiyorlar reklam olsun diye iki arkadaşlarının saçma sapan elbiselerini giriyorlar stüdyoya sanki iyi bir iş yapıyormuşçasına kaşları kaldırarak kameralara göz deviriyorlar. adam akıllı dansçı yok. ışık kullanımları berbat. makyajlar hep aynı. he aq atomu parçaladın. gurur duy.

ayı sözlük itiraf

ya 20 yıl olacak dünyadayım ama hiç bir bok anlamadım. acaba balık hafızalı falan mıyım yoksa herkes mi öyle? bir şeyi yanlış yapıyorum ama ne?

ayı sözlüğün popüler olmaması

bizim camia insanları mağlum hasetten öldüğü için iki bir şey yazıyorsun eksiler geliyor. sayfalar dolusu güzel entry gir bir tane artı oy gelmez. sözlükten iki üç tanıdığın varsa belki onlar verir. he birde şey var laf sokmalar o işin ileri boyutu. böyle başka başlıklar altında bariz bir şekilde senin iki saat önce yazdığın entrye giydirir ama sorsan ne alakası var der. hayır sabah programı gibi bir ortam oluyor sonra sözlükte. sonra yazacak heves kalmıyor.
seri eksi.

akrep burcu

yedi sülalesine kadar araştırıp, günde bin kere profiline girdiği kişi mesaj atınca akrep burcu insanı;
aynı ben

gümüşhane

sırf ‘gümüşhane götüm şahane’ demek için oralı olası yer. başka neyi var bilmiyorum.

evli ayı sözlük yazarları

canım zamanla tanırsın zaten çok şey yapma.

yeşil olan her şeyin pahalı olması

yo yeşil soğan ucuz. salatalık, biber, karpuz diye gider.

beyaz show programına bağlanan diyarbakırlı öğretmen

tek istediğim doğuya gidin ve bir süre yaşayın. sonra zaten yorumunuz belli olacak. aq beyinsiz andavalları medya size olanların binde birini anlatmıyor. yok teröristmiş falan filan. hoşt başka yerde havlayın. doğuda kaldığım süre boyunca insanlığımdan utandım. doğum yapan bir kadının köye ambulans çağırmaya utandığını gördüm ya. ilkel yönetemlerle acılı bir doğum gerçekleştirmişti. insanlar o kadar geri kalmışlar. ah yazacak çok şey var aslında işte anlayacak kapasiteler mevcut değil, zaten bende ayşe öğretmen kadar yürekli değilim.

uber eşittir pkk'dır deaş'tır resmen teröristtir

sıvadılar ve şimdi tüy dikme merasimi.

tosunum

sinan binay

popüler olmaya başlayınca hakkında çıkan gey söylentileri üzerine türkiye standartları için ustaca ve akıllıca bir hamle yapıp “eski sevgililerimi aradım” başlıklı bir video atmıştır. muhteşem bir kurgu ve emek olan video da sinan’ın performansı gerçekten çoğu oyuncuya taş çıkarır. ama telefonun diğer ucundaki kişiler resmen olayın kurgu olduğunu farkında olmadan söylediler. bu kadar profesyonel bir video demek istemiyorum algı operasyonunda diyeyim, daha inandırıcı kişiler olmaydı. medya sektöründe gerçekten başarılı olduğunu ve isterse ciddi işler yapacağını anladığım videosudur. tabi öncelikle daha profesyonel iş ortakları bulması gerekir.

ayı sözlük itiraf

iyi ki şu telefonlar var ya. sevmediğim birini görünce nereye bakacaktım yoksa.

nicki minaj

whip it şarkısını seslendirirken izleyicelerden bir kaç kişi sahneye alıyormuş. en iyisi bu çocuk galiba. nicki kadar var performansı. :)

erdoğan’ın beyin yakan lgbti yorumu

+ abla bundan sonra durdurmayacaklarmış bizi beyoğlu'nda.
-onlar benim ****** yerler.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/siy...
okudukça insanı kahreden, şaşırtıcı, utanç verici, böyle insanı başkalarının yerine utandıran yorum. bu güne kadar o kadar haklarımız elimizden alındı sesimizi çıkarmadık diye hep bunlar. asla kimsenin rahatsız olmasını ya da haklarına tecavüzü savunan biri değilim. marjinal tipler beyoğlu halkını rahatsız ediyormuş ki böyle bir konu geçmiş. ulan o kadar onur yürüyüşleri engellendi o zaman niye haklara tecavüz edenleri atmadın ait olduğu arabistan'a? rahatsız olan sendense, sıkıntı bizsek gündeme bile gelmez. son olarak; eşcinsel erkekler gay, eşcinsel ak partili erkekler toptur. ak lgbti denen şey alice harikalar diyarında'dır.

uber'in hedef haline gelmesi

pezevenkler, yemeyenin malını yerler. sen iyi hizmet vermezsen daha iyi hizmet veren birileri çıkar. ulan taksi çeviriyorsun yok ne tarafa yok değişim saati. ulan iki dakika bekle biri gelecek diyorsun ağız burun yapmalar. turistik mekanlarda vatandaşları ikinci plana atmalar. oh iyi oldu hepinize. thanks uber <3
  • /
  • 9

taksiciye para ve gidilecek mesafeyi beğendirememek

ciddi ciddi adamlar beğenmiyor yakın mesafe almıyor para üstü vermiyor vs vs. adliyelerde tonla yer işgal eden taksici cinayetleri işalla artmaz.

galatasaray

tüm taraftarlar voooaah diye bagırıp koşuyor deli danalar gibi allah akıl fikir versin...

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

tam bir trajedi. abd florida'da gayet iri, güçlü bir gay tecavüzcünün evinde giren 2 hırsız ev sahibine yakalanıyor. 5 gün boyunca tecavüze uğrayan 54 ve 36 yaşındaki hırsızların ağlama seslerini duyan komşular, hırsızları kurtarıyorlar.

tanışmanın ikinci günü faturalarım geldi moralim bozuk diyen partner

@muhafazakar muhafız neler söylüyorsun öyle, kadınlar para istemek konusunda erkeklerden nasıl ayrılabiliyor? böyle cinsiyetçi saçmalamaları bi kenara bırak lütfen..

efendim, sülük olarak yaşamak insanoğlunun bir kısmında ne yazık ki yaygın, kadın/erkek olmasına bakılmaksızın pek çok kişide gözlemlenebilir, ilişkinin başında böyle taleplerle gelen insanların genel olarak beklentisi, sugar daddy arayışında olup, tavrınızı kontrol etmektir..

yaklaşık 1 ay önce tanıştığım bir bey de benzer şekilde yakınmalara başlamış, hatta kampüste diğer arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla, kendisi bankalarla icralık olduğu için o dönem takıldığı arkadaşlarımdan "kredi çekmesini" bile talep etmiş..

susma haykır sugar daddy sevenler de vardır..

zirve sonrası yazarların arkasından feminen diye dedikodu yapılması

zirvelerin neredeyse hepsi eğlenceli geçiyor, ortamın müsait olamamasından ötürü bu tarz eleştiriler sonraki günlerde kurulan zirve sonrası whastsapp grubunda ortaya dökülüyor..
ama zirvelerin sonrasında nickaltına yazılan methiyelerde iki yüzlülük göstermek gerçek manada ayıp..

ayrıca (bkz: futurelavirsin aşırı feminen olması)

t a m a m

dün dünyada 1 numara olan gündem başlığı ve bir lider'in troll konusu oluşu. 2 milyona yakın tweet atıldı.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/mil...

sinan binay

bence öylelermiş ve çok tatlılarmış.


42 kez yaptığı mastürbasyondan ölen genç

yanlış karar verildiğinin anlaşıldığı anlar

panik yok, olabilir insanlık hali der geçeriz.. hayat kısa malum.. bazı yanlışlar oldu diye moralimizi bozacak değiliz güzel bir tecrübe edinmiş olduk

escort sayısındaki büyük artış

seninle ancak paran sayesinde yatılır demenin bir başka hali..

Toplam entry sayısı: 177

ayı sözlüğün popüler olmaması

bizim camia insanları mağlum hasetten öldüğü için iki bir şey yazıyorsun eksiler geliyor. sayfalar dolusu güzel entry gir bir tane artı oy gelmez. sözlükten iki üç tanıdığın varsa belki onlar verir. he birde şey var laf sokmalar o işin ileri boyutu. böyle başka başlıklar altında bariz bir şekilde senin iki saat önce yazdığın entrye giydirir ama sorsan ne alakası var der. hayır sabah programı gibi bir ortam oluyor sonra sözlükte. sonra yazacak heves kalmıyor.
seri eksi.

yoğurtçu bayram

aslında adamın adı bayram değildir. yoğurt getirdiği zamanlar da mahallenin kadınları bayram ettiği için ona bu ismi vermiştir.

10 cm penis çok mu küçük sorunsalı

reddedilince neden diye sormak

verilebilecek ikonik cevaplar;
-ebenin amı yüzünden aşkım.
-kaplumbağa deden canım.
-sorun bende değil sende hayatım.
-because olamadığın için balım.

hiç pasif olmadım diyen aktif

aktiflerin gözü yaşlı, pasifler bu ne amk diyor.
he canım he biz de yedik. hem de götten.

ayı sözlüğün popüler olmaması

bizim camia insanları mağlum hasetten öldüğü için iki bir şey yazıyorsun eksiler geliyor. sayfalar dolusu güzel entry gir bir tane artı oy gelmez. sözlükten iki üç tanıdığın varsa belki onlar verir. he birde şey var laf sokmalar o işin ileri boyutu. böyle başka başlıklar altında bariz bir şekilde senin iki saat önce yazdığın entrye giydirir ama sorsan ne alakası var der. hayır sabah programı gibi bir ortam oluyor sonra sözlükte. sonra yazacak heves kalmıyor.
seri eksi.

anlamsızca mutlu eden şeyler

böyle yürüryorsunuz tamam mı? çok cool bir şekilde, kulağınızda kulaklık felan var. yolunuzun üstünde de ışıklar var. neyse ışıklara yaklaştınız felan. ışıklara vardığınız an kırmızı yanıyor (arabalar için) ve siz hiç durmadan yürümenize devam ediyorsunuz. o, sanki zaman ayarlanarak yola çıkılmışçasına olan tesadüf, verdiği gurur ve mutluluk. okurken bile bir gülümsediniz şimdi hadi itiraf edin.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

kursumun yarın sekizde sınavı oluşu, benim aylardır hiç bir derse girmeyişim ve bu gece ders çalışmak zorunda oluşumdan dolayı 12:15 gibi ayrılmak zorunda kaldım. başta kimse selam vermeyecek diye düşündüm ki dark bear’ın o ruhumu okşayan sesi ile muhabbetlerine girdim. hepsi ayrı ayrı çok sevecen insanlar. mekanda gayet güzeldi. ama daha çok katılım olmalıydı diye düşünüyorum. herkesin bu güzel ortamdan nasiplenmesi lazım. kayganlaştırıcı ve homojen dergi için teşekkürler dark bear.

sosyal medya sahteciliği

tuhaf bir şekilde hemen hemen herkeste gördüğüm durum. hornette bana sikişli sokuşlu mesaj atan erkeğimizin instagram adresinde x bir fotoğrafının altına " hasret kaldık kalbi güzel insanlara" yazması kadar sahte. o kadar kalbi güzel insanlar var ki sikinizden fırsat verip bir konuşsanız, ama olurmu önce boşalmanız lazım. sonra devam etmeniz lazım hep daha iyisi varmış gibi herkesi denememiz lazım sanki siz çok iyimişsiniz gibi. sanki gerçekten daha iyisi varmış gibi. iyi algınız ne onuda bilmiyorum ama. bide snaplerde salak salak şarkılar atıp insanlar çok sahte bik bik bik demeleriniz yok mu? eriyorum.

özgüven eksikliği

kimi zaman aileden birinden, kimi zaman çevreden yada en yakın arkadaşımızdan, en kötüsü de hoşlandığımız beyden duyduğumuz kırıcı, aşağılayıcı vb. bir söz öz güvenimizi siker atar. bunlar tekrarlanır, birikir sonra öz güveni eksik, kendini beğenmeyen iki kalabalığa girince eli ayağı bir birine dolaşan zavallı bir tip olur çıkarız. geçmişte bunları yaşamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki yanlış bakıyoruz canlarım. ne zaman güzel bakmayı öğrendim, o zaman geçtim bu lanet durumu. güzel bakmayı başlayınca ne kadar özel olduğumu fark ettim. ne kadar eksiksiz, ne kadar fazla olduğumu. sonra kendime bakmaya başladım. baktıkça özelleştim ve güzelleştim. kendimi doldurunca çevreme güzel bakmaya başladım. herkesin bir güzelliğini fark etmeye başladım. kiminin burnu kiminin yüzü, teni, beyni, fiziği gibi uzar bu liste. hatta benim zamanında öz güvenimi sikenlerin bile. bunlar bana o kadar çok şey kattı ki. her sabah camın önüne gelen beni uyandıran kumrunun aslında ne kadar güzel sesler çıkarttığını fark ettim bu sefer onun sesi hoşuma gitmeye başladı. bir süre sonra daha çok dursun diye her akşam camın önüne bir avuç kırık bulgur koymaya başladım. şimdi her sabah beslediğim kumrularım var. yani bilmiyorum canlarım belki bu sorunu yaşayan biri yazıma denk gelirde işine yarar. polyanacılığı oynamayın, yaşayın.

tanışmanın ikinci günü faturalarım geldi moralim bozuk diyen partner

geçen denk geldim öyle bir gerizekalıya. bir erkek nasıl başka bir erkekden para ister ya. ya da maddi olarak değerli herhangi bir şey. oğlum erkeksiniz lan kendinize gelin. kız değilsiniz para yiyesiniz. çalışın para kazanın. direk soğuma sebebi. hani oturmuş bir ilişkin olsa borç alırsın ama o aşamaya gelmek bile en az 2 yıl.

gaylerin sevişmeden duramayan abazanlar olması

8 ay oldu lan allahsızlar hayatımın en ateşli zamanlarını sevişmeden geçiyorum.

not: 19 yaşındayım bana göre en ateşli zaman yani daha ilersini bilmediğim için.

ahmet kaya'nın eşcinsellere yönelik yorumu

ne yalan söyleyeyim, hiç yakıştıramadım. keşke böyle konuşmasaydı. üzüldüm...

ilk günden vermezci gay

geyiz biz, orospu değil!
her şeyden önce duygularımız var.

eşcinsel oldukları halde kadınlarla takılan ünlüler