muhafazakar muhafiz

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz: askk)
kuaför olduğunu öğrendiğim yazar. hoş gelmiş ayrıca.

şimdi muhtemelen "işi düştü de ondan bu giri'yi girdi pezemek" diyecek ama dese bile adam haklı cidden işim düştü ^^

38 yıllık hayatımda ilk kez saçlarımın çabucak uzamasını isteyen ve uzamadığını gördükçe her gün gözyaşı döken biri olarak kendisinden çabuk saç uzatma büyüsü şeklinde tavsiyeler beklemekteyim. beni duyunuz muhafız bey bu çığlığa kulak veriniz ühüğ

saç başla alakalı bol bol entry girmesini bekliyoruz ayrıçana.
hos geldiniz en sevdiğim meslek grubuna mensubmuş...
saç kiriklariyla ilgili tavsiye var mi ? hani kesin net çözüm?
bu yaz saçlarımı en az 10 defa boyattim pembe , mavi , kumral , gri .... ve su an siyaha boyadik ve biyatmayacagima da yemin ettim ama saclarimin ucu ay çok iğrenç ya e tabi yazin kaynakta kullandim ( boncuk ) ve kuaforum kesmek istedi ama izin vermedim ve kestirmek istemiyorum ama peruk gibi duruyor . prp yaptiriyorum koklere iyi geliyor ama acaba uçlarda işe yarar mi ?
neden az yazdığını anlamadığım kaliteli yazar. bir tarzı var gibi duruyor üstelik.
sabahın ilk ışıklarında sınava girecek olmasına rağmen akşamki zirveye katılan, bu sayede tanışma fırsatı bulduğum yakışıklı yazar. daha sakin kafayla tekrar bir araya gelmek, akşam yarım kalan muhabbetlerimize devam etmek isterim.
ayı sözlük altı yaşında zirvesi'nden erken ayrılmasına ve çok muhabbet edemediğime üzüldüğüm, lakin sınavının olduğunu öğrendiğim ve umarım iyi geçmiştir diye temenni ettiğim, yakışıklı olduğunu bir tek ben değil herkesin farkettiğini farkettiğim, tanıştığıma memnun olduğum, daha fazla yazmasını dilediğim yazar.
acaba ankara'ya tasinmis midir diye merak ediyorum. yakisikliligini bende gormek isterim. tasindiysaniz ankara'ya gorusme sansimiz var mi?