ayı sözlük ilişki danışmanlığı

maddi bir şey derken direkt para mı yoksa başka bir şey mi? çok acele etmiş diye düşünüyorum, karşı taraftan faydalanmak için en azından 3-5 seks seansı sonrası falan girişseydi bu işe daha iyi olurdu. acemi bir dolandırıcı olsa gerek. şaka bir yana hikayeyi tam bilmeden yorumlamak yanlış olabilir.
sadece konuşma faslında olan bir ilişkimside maddi bir şey istendiyse söylenecek tek bir şey vardır. (bkz:fuck off).
3 bin maaşım olacak bir kaleme 160 tl vermeyecem ama başkasından benim için onu hediye almasını isteyecem. bir kere 160 tl yi bir kaleme vermem zaten. sen de verme. ne lan o öyle altın kaplama, zirkon taşlı, titanyum alaşımlı dolma kalem mi? bildiğin yüzsüzlüğün dik alası. bak bi daha söylüyorum. umarım almamışsındır. ve yine (bkz:fuck off) ya da al kalemi ama verme direk götüne sok. ahah.
ev tapusu, araba ruhsatı aldiranlar var acayip bir finansal köle piyasasi oluşmuş durumda. tarifeleri bile varmış.

gelelim maddi vakıaya. kalem, parfüm vs gibi seyleri maaşı olan bir adamın almaması çok garip ya alması lazım. bunlar gönül bağı ile ilgili hususlar. ha almıyor mu? bir de aldırmaya çalışiyorsa durduk yere sikilmeye gerenk yok. valla ordan koşarak uzaklaş derim.
3000 liranın epey üzerinde maaşım var ama bir kaleme 160 lira vermem. (tercih meselesi. verenlere lafım yok) başkasından da istemem. gider 30 liralık kalem alır kullanırım.

yaklaşık 5 yıllık bir ilişkim var. ve son bir seneye kadar yemek ısmarlamalar, hediyeler vb hariç -ki küçük çapta hediyeler- ne ben ondan borç istedim ne de o benden. bu sene epey bi içli dışlı olduk maddi açıdan ama sadece borç. sonuçta o da bir hayat idame ettirmek zorunda ben de. çalışıyoruz kazanıyoruz. neden birbirimizi "kullanma" moduna girelim ki?

sen ondan uzak dur kardeşim. aşk parayla olmaz. bugün alırsın iyi olursun. yarın bir şey ister almazsın düşman kesilir.
birinden maddi bir şey beklemek için çok erken 2 3 buluşma, şahsen ben de bana daha dakka bir gol bir bana borç verir misin derse altında artniyet ararım, tedirgin olurum yani. tabi beklenen maddi büyüklüğe de bağlı, geldi ya da ben gittim güzel vakit geçirdik, bi şeyler de olucak gibi, ama gidicekken yanında yol parası yok mesela, ya da benim yok, o tip durumlarda sıkıntı olmaz. ama büyük meblağlar, 100 liralar filan olmaz ilişkinin ilk zamanlarında.
@muhafazakar muhafiz, adamın kalem ihtiyacı varsa kendi beğendiğin daha makul bir kalemi hediye ederek tepkilerini inceleyebilirsin. "sen benden 160 liralık kalem istedin." gibi bir ayrılık cümlesi saçma olurdu. öte yandan pasif olmayı istememesi senin için gelecekte problem olup olmayacağını düşünmek lazım.

günün birinde ilişkim olursa danışacağım yararlı başlık.
3 bin tl maaşı olan biri çok istediği 160 tl lik herhangi bir şeyi alamıyorsa ya 3bin tl maaşı yoktur yada ciddi bir ekonomik sıkıntı içindedir.anladığım kadarıyla kalemden bahsetmiş sen de ben alırım demişsin.yani ortada direkt bir talep yok. eğer beğendiysen iki seçeneğin var gibi bundan sonra kalemin konusunu bile açmayıp işin nereye varacağına bakabilirsin.yine benzer konularda gezerse vedalaşabilirsin ya da o para ayrılsak bile bana koymaz maaşım onunkinin en az 2-3 katı dersen kalemi alıp esas niyetini öğrenmek için hediye boyutunun belli miktar borç para gibi noktalara gelip gelmeyeceğine bakarsın.ekonomik sıkıntıdaysa büyük ihtimal iş oraya gelecektir.pek beğenmediysen yada arayışı nedeniyle arada kaldıysan ise uğraşmana,düşünmene,üzülmene bile gerek yok arayışını bahane edip uymadığını söyledikten sonra vedalaşabilirsin .
%100 seni kullanıyor güzel kardeşim. geçmiş olsun. 6 aydan önce geçmişiniz olmayan kimseye maddi destek vermeyin, cidden söylüyorum. sizi gerçekten seven insan sizden bir şekilde çekinir ve bunu isteyemez. mide bulandırıcı.
o hangi marka nın kalemi ? geri kalmışım marka da diye üzüldüm şimdi . 5 lira 10 lira değil mi ya kalem ? ( bazı markaların pırlanta taşlı kalemini de insan istemez heralde diye düşündüm kendi alması gereken bir şey değil midir fantazik pahalı şeyler ) (( ay bilemedim kezban mod online )) ayrıca kullanmak için niye kalem istesin ki ? ( orda sıkıntı var ) belki senin zekanı sorguluyordur bilemedim bence buluştuğunuzda koli kes sonra ordan uzaklaş .hatta kullandığın kondomu da çarşafının üzerine bırak senden nefret etsin . içinde kalır aşık olursun koli kesmezsen .

yüzüne söyle seviş onunla sonra yüzüne söyle ne olacak ki ? ( benim yüzüme eski sevgililerim ( onlar sevgili olduğumuzu zannetti ) neler söylediler neler bir şey olmuyor korkma ) en fazla sana lanet olsun , pislik , çirkin şey falan der abi sonuçta kalem istiyor haha .