16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^
rezalet gibi rezalet. kuasar bacım namusu için yaşamış müstesna bir kadındır. o kadar namusludur ki o ortama girdiğinde sezen aksu'dan namus şarkısı çalmaya başlar kulaklarımızda.

rezalet puanım 10/10
bu yazar ve aptal saptal namus muhabbetleri de mide bulandırmaya başladı artık. namusluysan namussuzsan bize ne?asıl rezalet bu
entrylerine eksi yemeyi hazmedemeyen 30'lu yaş bunalımındaki boş insanların, dil uzatması kalkışması olayıdır.

namus ve şeref gibi kavramlar alışık olamayan bünyelerde mide bulantısı ve baş dönmesi etkileri yaratabilir. o yüzden şaşırmadık bu olanlara.

daha başlığı görür görmez kuasar açmıştır dedim.
yangın yerine dönmüş başlık.aşk bu insana herşeyi yaptırıyor.
başlığı yeni gördüm. anlamadığım bir şey var. kuasar'ın 20 yaşındaki kocası ben miyim?
beğenmedim, uzun süredir sözlükte olmayanlar için anlaşılabilir bir şekilde açıklanmamış ve herhangi bir ifşa barındırmıyor. seda sayan hatrına rezalet puanım 4/10
sizleri henuz tanimiyorum ama seda sayan oldugu icin rezalet puanim beşşşşşş
güldürüyorsunuz ibineler..

abi şaka mısın nesin sen?
seda sayan monologunu alkışladığım, inşaat izleyen dayılar gibi izlediğim olaydır.