spatula

Durum: 104 - 29 - 5 - 2 - 23.07.2019 11:38

Puan: 1536 - Sözlük Kezbanı

10 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 6

çıldırdım

sözlüğe tek katkısı bu tarz müzikleri dinleyen biri hakkında ne düşünürsün sorusunu sormak olan gereksiz kişiler* dururken çaylak yapılmış yazar.

üstteki yazar

düşün ki o da bu şarkıyı dinliyor

thepillars

girmediği günler sözlüğe huzur gelen yazar.sol framede saçmasapan başlıklar görünce o gün online olduğunu anlıyorum. kaç yazar bu gereksiz kişi yüzünden sözlükten soğudu yazmıyor artık. birden fazla hesabıyla seri eksilerinide unutmamak lazım.

osmaniye

unique

başınızdan geçen en ilginç olay

gerçekten ilginçmiş. bu kadar uzun olupta hiçbirşey anlatmayan az şey vardır taktir ettim

alttaki yazara soracaklarım var

sözlüğü saçmalıklarla doldurduğun için olabilir. ciddiysen daha fena.
evcil hayvanı satışı yapılmasıyla ilgili ne düşünüyorsun?

üzerine fıstık dökülünce yakışmayan şeyler

düğünde geline takılmaması gereken şeyler

yangında kurtarılmaması gereken şeyler

alttaki yazara soracaklarım var

mutlu herşeye rağmen.

bu şarkıyı dinleyince ne hissediyorsun aklına gelen bir anı var mı?

sevgiliye söylemek istenip söylenemeyenler

eski sevgiliye:
gelmedi elimden
dökülemedi inan dilimden...
susuyorsam bir bildiğimden
sevdiğimden, gördüğümden...
tutuşmuş beraber ellerimiz yangın ezelden
gidiyorsam çok sevmekten
yanmaktan, ölmekten...

alttaki yazara soracaklarım var

benim gelmiyor sorun sende.

bu şarkıyı dinleyince ne hissediyorsun aklına gelen bir anı var mı?

dom perignon

bahar candan'ın başarılı şarkısı.

son 6 aydır başımdan geçen herşeyi bu şarkı özetlemiş...bana özel yazılmış sözler sanki...

xalo'nun sessizliğe bürünmesi

maşallah dediğim bir hafta yaşamıyor.bende şans yokki...

oynamak için zeka gerektirmeyen oyunlar

telefonda bulunmaması gereken uygulamalar

yurtdışına çıkarken valize konulmaması gereken şeyler

alkolün yanında iyi gitmeyen şeyler

  • /
  • 6

üstteki yazar

2018 trans güzeli didem akay'ın intiharı

ya maskeyle gezmek, ya gizlenmek, ya yok sayılmak, ya öldürülmek, ya intihara sürüklenmek, baskılar, hedef gösterilmeler, hasta olmakla itham edilmeler, erkek sandım kadın çıktılara yaslanmalarla örülü hayatımızda bir savaşın daha kaybedeni. gün ışığı görmeden halının altında kalsan bi dert, halının üstüne çıkıp gün ışığından mahrum edilsen ayrı; hangisi tercih, hangisi yönelim? kendimizle savaşmak, toplumla barışmak mı? kendimizle barışmak, toplumla savaşmak mı?

ayı sözlük günlük

özlemişim seni dedi. bişey diyemedim. gelirsin yanıma deyince gelemeyebilirim diye geçiştirdim, niye ki paran var dedi. sustum. vedalaştık. o gidene kadar yağmur altında bekledim. otobüs harekete başlayınca son kez bakıştık. kafamdan silmek isteyip silemeyeceğim bir şey daha kattı bana. öyle bir baktı ki..biliyorum başka anlama gelemeyeceğini. eve gittim. odama çekilip hüngür hüngür ağladım. "varınca haber ver, x'e (sevgilisi) de selam söyle." sonuna da bir tane gülücük. o gülücük varsa hiç sıkıntı yok demek ya hani. ben iyiyim ayakları. iyiyim dersen iyi olurmuşsun derler hep. yersen.

düşün ki o bunu okuyor

vietnam'a gitme. lütfen.

bir erkeğe yarrağım demenin ilan-ı aşk olması

sözlükle ve yazılan binlerce kıymetli entry ile açık ara taşak geçmen senin kabahatin değil. bu ayıp başlığı hala burada tutan, mevzu bahis yazar ile ilgilenmeyen yönetici arkadaşlarımın ayıbı olsun bu enrty de yarrak-kürek muhanbetinizin nişanı olarak şurada dursun.

duygusal açlık

birçok eşcinselin yaşadığı duygu durumu. millet aç aç! evet açız. ben bu fikirle kendimi kabul ettim artık. önceden bir zavallı gibi hissederdim. artık alıştım. ne yapayım anasını satayım, ben de böyle olmuşum yani. kendime kızamam.

içinde olduğun düzenin aykırısı olmanın nasıl bir duygu olduğunu anlamıyor bazı insanlar. yoksun olunca, dalgaya vuruyoruz biz de işte.

aşkı küçümseyen insanlar oluyoruz, evliliklerle dalga geçiyoruz. sadece seks yazıyoruz profillerimize. ama biz sadece seks değiliz. kimse sadece seks değildir. o sadece seksin altında hep farklı anlamlar yatar. aşk böceği de değiliz tabi ama, her şey bu kadar eksikken, duygusal olarak bu denli yalnız bırakılmışken... bilemiyorum.

hoşlandığım kişiye karşı birlikte olma hayali kurarken bile utanmama, çekinmeme sebep olan kim varsa, bir bok olmayacak ama, kendileri de mislini yaşar umarım.

düşün ki o bunu okuyor

bizimkiler sevmiş bu başlığı. entry’lerin çoğunu okudum. böyle başlıkların bu denli sevilmesinin sebebi malum. içimizde kalanları, gerçek adreslerine değil de böyle yerlere döküyoruz. el mahkum.
o kadar uzaklaştım ki senden, bu tip bir hayal kurma şeklinde bile muhatap olarak almakta zorlanıyorum seni karşıma. okumak da istemezdin belki bu yazdıklarımı, okuma imkanın olsaydı. bilmemeyi tercih ederdin. gerek olmadığını düşünürdün. tadını bozmak istemezdin. ama biliyorum da öte yandan, çok duyarlısın. okurdun belki de. sonra beni üzmemek için en doğru cümleleri bulmaya çalışırdın cevap verirken. yine de üzülürdüm ben. sebebini sorduğunda eften püften bir bahane uydururdum. kızardın sonra. ne güzel kızıyordun. bana çok iyi geliyordu kızmaların. söylemiyordum.

evet, senden çok uzaklaştım ama her gün aklıma da geliyorsun bir şekilde. farketmeden seni tüm duygularımla bağdaştırmışım. hüznümü, sevincimi sana bağlamışım biraz. şimdi biraz mutlu olduğumda seninle paylaşmak, kendimi yalnız ve çaresiz hissettiğimde senden tatlı azarlar işitmek istiyorum.

arkadaşlık ilişkimizi bozan bahanelerim olmuştu çoğu zaman. hepsini sen deldin. yeniden konuşmamız, bir şeyler paylaşmamız için sen tıklattın kapımı. niyetin sadece arkadaş olmaktı. benim de öyleydi aslında. sonra olmadı işte. özür dilerim. özür dilememe gerek olmadığını söylediğini duyar gibiyim şimdi. telefonda kısık sesinle, havadan sudan değil de ciddi konular konuştuğumuzda nasıl da kısa cümleler kurduğunu hatırlıyorum. özledim.

üstüme gelen birçok olumsuzluğu hiç bahane etmedim merak etme. beni o şekilde sevmediğini biliyordum. şöyle ya da böyle olsaydı beni severdi gibi bahanelerin arkasına sığınarak kendimi kandırmadım. hep dürüst olduk ya birbirimize karşı, iletişimimizi kestikten sonra da bu dürüstlüğü sürdürdüm. sen de yapmışsındır. biliyorum. canım.

bir daha görüşür müyüz bilemiyorum. klişe hayallerin arkasına sığınıyorum bu konuda da. her gece uyumadan önce bir şekilde nerede olduğumu öğrendiğini kurguluyorum. ne zaman ilişkimiz kesildiyse hep sen geldin ya, beni merak ettiğin için. yine yapar umarım diye bekliyorum kendi kendime. bir gün aniden karşıma çık. nasıl olursa olsun, isterse elini tutan bir sevgili ya da ufak bir çocuk olsun. seni göreyim bir kere daha. bu kadar yoksun kalacağımı bilmezdim güzel varlığından.

dürüst bakışlarına ihtiyaç duyuyorum. bir gün, gel sadece. ben yapamıyorum. biliyorsun. senin yapacağına inanıyorum hala. beni içinde farklı bir yerlere koyduğuna inanıyorum. ne yaşarsan yaşa, bir gün yanıma gel. kahve içelim karşılıklı. hep, birbirimize hayatlarımızın o kısa döneminde sahip olduğumuz için ne kadar mutlu olduğumuzu söyleyelim. sonra yine git. seni başkalarıyla düşünme fikri artık acıtmıyor. seni bencilce arzulama isteğim, yerini senin mutluluğunu dilemeye bıraktı.

seni seviyorum. öküz.

düşün ki o bunu okuyor

o yazdığın metinlerdeki kurgu karakterlerden bari feyz alaydın; hepsi cesur, civan mert karakterler. kendinden de birşeyler kat mesela korkaklığı, yalanı, alçaklığı. nefret insanın omzuna binmiş bir yük. benim için yok hükmündesin, senden nefret bile edemiyorum. "nefretimi kaybettim hükümsüzdür."

ıssız adaya beraberinde düşürülecek üç yazar

dom perignon

rap yapmaya calismis. tencere kapak olmus. rap gibi les bir kulturun tam da bahar candana ihtiyaci vardi.

Toplam entry sayısı: 104

thepillars'tan neden nefret ediyorsunuz

sol framein anasını siktiği için nefret ediyorum peki sen alttaki yazar sen neden nefret ediyorsun thepillarstan?

yavrum baban nereli

seni çıtır çıtır yemeli

sözlüğün çok durgun olması

durgun olacaksa varsın durgun olsun, twitterda götümü gösteriyorum veya fuckbuddy arıyorumcular geleceğine...

çıldırdım

sözlüğe tek katkısı bu tarz müzikleri dinleyen biri hakkında ne düşünürsün sorusunu sormak olan gereksiz kişiler* dururken çaylak yapılmış yazar.

suriyeli mülteciler hakkında doğru bilinen yanlışlar

https://eksisozluk.com/entry/85625377 herkes sizden iğreniyor ve ölmeniz için dua ediyor. siz hala birbirinize hakaret etmeye, ötekileştirmeye devam edin. keşke birbirinize laf sokmaya harcayacağınız emeği daha olumlu şeyler için harcasanız.

ıssız adaya düşülse yanına alınmayacak 3 şey

thepillars'tan neden nefret ediyorsunuz

sol framein anasını siktiği için nefret ediyorum peki sen alttaki yazar sen neden nefret ediyorsun thepillarstan?

ayı sözlük soru çözüm

bu sitede benim yksci kardeşlerime liseli dediler

ayı sözlük itiraf

birini hiç görmeden seviyosun ya hani o yazıda gülse bile mutlu olduğu için mutlu oluyosun, kalbin daha hızlı çarpıyo işte bunlar dünyadaki en gerçek en samimi duygular bu bi sözlükaracılığıyla olsa bile...sonra yine aynı şeyler, gerçek yüzünü görüyosun bi şekilde hayal kırıklığı ve sil baştan

thepillars

kendisine duyulan öfkenin temelinde death grips nefreti yatıyor. death gripsten nefret eden kişiler nick altına gelip thepillars'a saydırıyor. bu yapılan doğru değil bana göre.

thepillars

kendisine duyulan öfkenin temelinde death grips nefreti yatıyor. death gripsten nefret eden kişiler nick altına gelip thepillars'a saydırıyor. bu yapılan doğru değil bana göre.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

bu yazar ve aptal saptal namus muhabbetleri de mide bulandırmaya başladı artık. namusluysan namussuzsan bize ne?asıl rezalet bu

pis kokan erkekler

benim bu. bazıları tarafından ötekileştirilsekte ter kokusunu tahrik edici bulan büyük bir kitle var.

ürkek

bir sonraki görüşmeyi garantilemek için boyunluğu unutulmuş numarası yapılan yazar.*

sözlüğün çok durgun olması

durgun olacaksa varsın durgun olsun, twitterda götümü gösteriyorum veya fuckbuddy arıyorumcular geleceğine...