yüzme havuzu

sıcak yaz günlerinde denizi olmayan şehirlerimizde yaşayan insanların serinlemek amacı ile girdikleri yer.
tatlı su ile doldurulmuş olanı makbuldur. bunu deniz suyuyla dolduranlar var bi de tuzlu suyu sevsem denize girerim.
'' o havuzun suyunda senden önce yüzenlerin kıçı yıkandı lan resmen.'' mantığıyla düşündüğüm ve bundan kendimi kurtaramadığım için bir türlü giremediğim su birikintisidir.

(bkz: baltalı ilah)
sex için ideal olmayan ama pornolarda ideal bir mekanmış gibi gösterilen su birikintisi
françois ozon'un 2003 yılında çektiği başrolünde charlotte rampling'in oynadığı filmi. 1960'lı yıllarda çekilmiş bir başka fransız filmiyle karşılaştırılmış oldukça başarılı ve etkileyici bir filmdir.

filmin konusu kısaca, dedektif romanları yazan orta yaşlardaki bir kadın olan sarah morton yayıncısının teklifi ile onun yazlığına hem dinlenmeye hem de yeni romanı üzerinde çalışmaya gider. yayıncının kızı her gün bir başka erkekle gününü gün etmekte olan problemli bir genç kızdır. ilk başlarda çekişen iki kadın bir süre sonra dost olurlar. yazar kitabı teslim etmek için yayıncısını ziyarete gittiği zaman orada, yayıncının kızıyla karşılaşır ama yazlıktaki kızla yayıncının yanında gördüğü kız aynı kız değildir.
kalabalık olunca girmeye tiksindiğim su birikintisi
şunun klorunu düzgün ayarlayın saçım yıpranıyor
türkiye'de hangi açık yüzme havuzuna girsem ne yazık ki ya çok pis oluyor ya da kloru öyle basıyorlar ki karanlıkta arkadaşlarla klorun buharı arasında jaws oynuyoruz. evet, buhardan göz gözü görmüyor resmen. çünkü belediyenin süs havuzundan, yüzme havuzuna bir türlü evrim geçiremedik. adam hala duş almadan havuza giriyor. bone takmamak için diretiyor. duş almadan, bone takmadan havuza giren adamın vücudunda kim bilir neler vardır. bunlar yüzme havuzu neden yapıyorsun? çıkarsın kumaş pantolonunu donuyla belediyenin süs havuzlarında eğlensin.*
mikrop yuvasıdır, içinde her insanın epiteli ve diğer hücreleri dolaşır, ağzınıza su kaçırmayın o yüzden, hepatit ve diğer virüsleri kapabilirsiniz, deniz varsa denize girin havuzlardan nefret etme sebebimin başında 10 yıl önce havuzda yüzmeye çalırken yanımdan yüzen kaka geçmesiydi, insanların hareketleriyle oluşan dalgalarla havuzun bir ucundan diğer ucuna yolculuk yaptı ve her hareketinde ufak kaka parçalarını bıraktı tıpkı hansel ve gretel'in yaptığı gibi
tuvalet niyetine kullanan veletler var. durumunuz varsa denizde yüzün.
dasfdgdshgfdgsd beyfendi penisiniz görünüyor ne yahu adssadfsfs hazineci aklı başında güzel yazan biriydi ne yaptınız adama?!?
olimpik ya da yarı olimpik olanlarında profesyonel yüzme dersleri aldığım ve herkese tavsiye ettiğim yer. tabii kurallarımız var, duş almadan giriş yasak. bone şart, tayt mayo şart. gözlük ve havuz paleti de eğer ki ders alacaksanız yine şart. sonrası klorlu sularda kulaç atmalar, nefes egzersizleri, sırt üstü gidişler gelişler.

yüzme havuzda öğrenilir. denizde öğrendiğimiz suda batmamaktır.