kalpsizromantik

Durum: 52 - 0 - 0 - 0 - 07.06.2021 02:20

Puan: 820 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

master of photographer
  • /
  • 3

gay-torrents

siteye üye olmak için referans istiyor , aranızda üye olan birileri varmı? referans olabilecek

hayatınızın fon müziği

depresyon

girilen entrylere şöyle bi uzaktan bakıyorum da , aranızda depresyona girmeyi yorgan altında nutella yemek sananlar var....

hornet profil fotoğrafında kitap okuyan erkek

disk like attı , kesin benden bahsediyor , kihahahaha

sözlük yazarlarının lakapları

leica

leica yı sadece kendi başına bir lens üretici olarak tanımlamak doğru değil. öyle bile olsa? lenslerini "summilux , noctilux , summicron" başlıkları ile üretiyor. leica başlığı altında servis edilmez hiç bir zaman.

ben sana öylesi taptım inan

ya çok af buyrun da kadını itin ?()!:tüne soktunuz... bundan yıllarca önce yaptığı bir besteden şuan halen aynı fikir, görüş ve ideolojiye sahip olduğu çıkarımına varamazsınız. bu çok yanlış.

leica

yüzde yüz mekanik bir alet (m7 ve öncesi) bir pantolon cebine sığabilir , pilsiz çalışabilir , ve hiç bir tamir gerektirmeden 40-50 yıl çalışabilir. o bir mühendislik harikası

leica

bu markayı fotoğraf alanında bu kadar önemli kılan 8-15 unsurdan biride şüphesiz lensleri. 2. dünya savaşı öncesi wetzlar da sonrasın da da kanada da bulunan özel arazilerinde lens camlarını soğuk toprak altında 15-20 yıl kadar bekletiyorlar işlemeden önce. bu sayede kristal keskinliğini kazanıyor , ışık geçirgenliği daha mükemmel oluyor ve daha da önemlisi hiç bir ortamda lens camı buharlanma yapmıyor. siz bu gün bir canon la bir nikon la bir hamama yada saunaya gidin lenslerinizin camı hem içten hem de dıştan buharlanır , fotoğraf çekemezsiniz. ama bir summicron yada elmar lensle everes e bile çıksanız hiç bir sıkıntı yaşamadan muazzam keskinlikte fotoğraflar çekebilirsiniz.

leica

sadece fotoğraf alanında değil , tıp ve benzeri bilim alanında da çok ciddi buluşlara imza atmış bir isimdir leitz. 2. dünya savaşında o bölgeye zarar verilmemesinin asıl amacıda buydu , insanlığa fayda sağlaması , hastalıklara çözüm olması

ünlü homofobikler

hornet profil fotoğrafında kitap okuyan erkek

benden bahsediyor başlığı giren arkadaş o kişi benimdir muhtemelen de? girdiği entry de de kendisini anlatıyor anladığım kadarıyla.

star wars seven erkek

ya of tamam anladık be , star wars izliyorsun. , anladık tamam yeter , sürekli sevişirken "star wars izleyen erkek candır" , "yemekten önce sonra akşam star wars " " star wars duygusal sahneler " tamam anladık kült birisin , entellektüelin dibisin okey. , yether !!!

ayı sözlük itiraf

aşkı öcü gibi görmeyin çocuklar , ondan kaçmayın , ondan korkmayın , canınızın acımasından da korkmayın , günün sonunda terk edilip yalnız kalmaktan da korkmayın , seviştiğiniz o kalpsiz bedenlerde de yeterince yalnız değil misiniz zaten?

ben sana öylesi taptım inan

böylesi aşka yasak tanımam

sözlük yazarlarının meslekleri

sürreal and portrait photographer

mansfield.tya

arattıkları müzik minimalist bir çizgide; az sayıda enstrüman ve notayla çok güzel, saf bir iş çıkmış ortaya. . yarattıkları müzik minimalist bir çizgide; az sayıda enstrüman ve notayla çok güzel, saf bir iş çıkmış ortaya.

şimdilik favorim
sözlük-ü izdivaç

kendi halinde küçük şeylerle mutlu olmasını bilen işinde gücünde bir tipim. bir çoğunuzun aksine cinsellikten çok sevgi odaklı bir beklenti içerisindeyim. uzun ya da kısa vade de olsa bir geceliğine de olsa birine sarılarak uyumak istiyorum. bir günlüğüne dahi olsa biri ile sahilde yalın ayak yürüyüp koşmak istiyorum... bir kereye dahi mahsus olsa birini gıdıklayarak uyandırmak istiyorum. biride beni öperek uyandırsın istiyorum... yalandan da olsa, tek seferlikte olsa bunları yaşamadan ölmeyi istemiyorum. tüm bunların 10-15-20 dakikalık bir zevkten daha zevkli olduğunu düşünüyorum. aksini düşünenlerin bir kez daha düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum. evet abazan dostlarım doğru duydunuz bu ülkede birtakım duygularını ve hissiyatlarını kaybetmemiş, ilk gün ki saflığını ve temizliğini koruyabilmiş birileri halen var. 28 yaş ve üzeri ile ilgileniyorum. aktif pasif muhabbetleri yapacak olanlara atfen hepinize saygı duyuyorum cinsellikle ilgili olan birçok şeyi de normal karşılıyorum ama sizlerden ricam kendinizi de beni de yormayın.

hele bi sevişelim gerisi hallolur


instagram: adnanbeyoglu

arayış

kendi halinde küçük şeylerle mutlu olmasını bilen işinde gücünde bir tipim. bir çoğunuzun aksine cinsellikten çok sevgi odaklı bir beklenti içerisindeyim. uzun ya da kısa vade de olsa bir geceliğine de olsa birine sarılarak uyumak istiyorum. bir günlüğüne dahi olsa biri ile sahilde yalın ayak yürüyüp koşmak istiyorum... bir kereye dahi mahsus olsa birini gıdıklayarak uyandırmak istiyorum. biride beni öperek uyandırsın istiyorum... yalandan da olsa, tek seferlikte olsa bunları yaşamadan ölmeyi istemiyorum. tüm bunların 10-15-20 dakikalık bir zevkten daha zevkli olduğunu düşünüyorum. aksini düşünenlerin bir kez daha düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum. evet abazan dostlarım doğru duydunuz bu ülkede birtakım duygularını ve hissiyatlarını kaybetmemiş, ilk gün ki saflığını ve temizliğini koruyabilmiş birileri halen var. 28 yaş ve üzeri ile ilgileniyorum. aktif pasif muhabbetleri yapacak olanlara atfen hepinize saygı duyuyorum cinsellikle ilgili olan birçok şeyi de normal karşılıyorum ama sizlerden ricam kendinizi de beni de yormayın.hele bi sevişelim gerisi hallolur


instagram: adnanbeyoglu

beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın

her gün 38 kez felan dinliyorum

ona alternatif olarak

“ ve ben yalnız “

“ bir sevgili arasan bulamazsın “ şarkılarıda önerilir

benzer önerileri olan yazarlar özelden yazabilir
  • /
  • 3

suriyelilerin türkiye'ye katkıları

entari giymiş seksi ve olgun arap erkekleri.

gay instagramı

birde normal hesabını gay instagram hesabı olarak kullananlar var.instagramda arkadaşlari gizleme de yok ve burası turkiye.ayni rahatlıktan bende istiyorum.

ayı sözlük itiraf

sürekli hayatın gey olarak ne kadar zor olduğundan sızlanıp duran geylerden hoşlanmıyorum. zor mu, evet zor olduğu bir sürü nokta var. iyi ama sızlanıp durmaktan başka ne yapıyorsun bu zorluklar hakkında, sen onu söyle. yoksa herkesin hayatında bir takım zorluklar var.

ekşi sözlük'te tomur togo diye bir gey yazar var, upuzun ve kendini çok iyi ifade eden entryler yazıyor ama nasıl ağlak, nasıl biçare yazıyor, okurken fenalıklar geçiriyorum. geçen yine upuzun bir şey yazmış, onu okudum bugün, yıllardır değişen bir şey yok elemanda. daha önce böyle yazılarını okuyup yardım etmek istemiş, mesaj atmış, neden şunu şöyle yapmıyorsun, bunu böyle yapmıyorsun diye kendimce akıl vermeye çalışmıştım. bana verdiği mesajlar hep neyi nasıl yapamayacağını canla başla savunmak üzerineydi. baktım ne desem boş, kestim sesimi.

bazı insanlar çözümlerden çok sorunlara odaklanıyor sanırım. ben bunu nasıl çözerime odaklanmak yerine, o sorunun içinde çırpınıyorlar. çok tuhafıma gidiyor doğrusu. belki de bu kurban rolünden zevk alıyorlardır, bilmiyorum tam.

türkiye'de doğmuş ve gey olan bir sürü kendine yeni ufuklar yaratabilmiş insanlar tanıdım. evet hayatlarında pek çok sıkıntı yaşadılar ama neler başaran insanlar var ya. evlenip yurtdışında aile kurmuş gayet halk çocuğu insanlar tanıdım. yapan yapıyor yani. belki herkes böyle şanslı da olmuyor da, gene de içinde bulunduğun durumdan hoşlanmıyorsan, sızlanmak yerine kalk da bir şey yap. hele ki elinin altında internet gibi inanılmaz bir teknoloji varken ve yapabileceklerinin sayısı hayalgücünün sınırlarına kalmışken, sızlanıp duranlara artık acıyamıyorum da. git bir dernekte gönüllü çalış, insan içine karış, oku kendini bu konularda geliştir, ingilizce öğren yabancı kaynaklara ve yabancı insanlara ulaş, insanlarla iletişim kur, insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorsan nasıl daha iyi iletişim kurarım konusunda kendini geliştir, bir şeylerin ucundan tut, bir şeylere faydalı olmaya çalış, kendini internette ifade etmeye çalış, çeviri yap, başkalarına ulaş, psikolojin bozuksa terapi al, olmadı kendi kendine terapi kitapları oku, insanların hoşuna gidecek bir beceri edin vs. neler neler var yapacak. aramak isteyene internet neler sunuyor, inanılmaz ya.

ama varsa yoksa sevgilim yok, hornet iğrenç, anneme ve kimseye söyleyemiyorum kendimi, hiç gey arkadaşım yok, hayatımda hiç sevilmeyi tadamadım, hayatımı maskeler ardında geçiriyorum, herkes bana düşman vs. vs. habire aynı şeyler. kurban psikolojisinden çıkıp, hayatımdaki olumsuzluklara karşı ben ne yapabilirim diye bir düşünmeye başlamanızı tavsiye ediyorum. deneyin bence. başarısız olursanız bir daha deneyin, gene başarısız olursanız başka bir şey deneyin, yeter ki denemeye devam edin, eninde sonunda başarılı olacağınız bir şey olacak, yok yani kaçarı yok. hayat şansını zorlayanlara gülüyor, kenarda durup mız mız mızlananlara değil. hayatımı kenarda durup mızlanarak geçirdiğimi düşünemiyorum bile.

life is what you make of it.

şabaniye

unutmadığım sahnesi 4:33 sonrası

ben sana öylesi taptım inan

bir dost gibi davran bana
herkes bizi öyle bilsin.
bugün burada bütün olanlar,
saklı gizli sürüp gitsin.

direk türk aile yapısını çökertmeye yönelik teşebbüs, çok tehlikeli.

ayı sözlük tarihinin biricik katlağı yavrubear geri dönsün kampanyası

bu başlığı açan ve emek veren yayınlayan ve ve yapım aşamasında çok değerli fikirlerini sunan herkes ölür umarım...
döndüm 3.5 yıl sonra bu düşkünler ortamına, hello bad biçızlaaar. yavrubear oldu harbibear

ikbal gürpınar

ikbal gürpınar

sadece kanal 7de program sunma adına giyindiği tesettürlü kıyafetlerle hem korkunç görünen, hem de vücut hatlarını çelişkili biçimde ortaya çıkaran sunucu. beslendiği şiir akımı zaten fazlasıyla ağdalı ve dramatik, her cümlede dışsesiyle dile gelen allah allah nidaları yeterince itici ve son olarak eşcinselleri fazlasıyla klasik lut kavmi ezberiyle ve din maskesi altında yok etmeye uğraşması ne kadar cahilane olan pek bi vicdan sahibi kadın. hanımefendinin hormon tedavisiyle eşcinselliğe son yaklaşımı eşcinselliği, dikkat gay çıkabilir çığırtkanlığı ise eşcinselleri yok etmeye hazır.

(bkz: dünya üzerindeki tüm eşcinselleri toplayıp yok etmek)

türk erkeklerinin seks hakkındaki yalanları

ilk kez sana pasif oldum

hornet profil fotoğrafında kitap okuyan erkek

elindeki kitabın iki sayfasını bile okumamış olan, kasıntı, poz kesen erkek. hayır "kitap okuyorum" imajını fotoğrafla zaten veremezsin, bunlar ne yapıyor anlamış değilim.

Toplam entry sayısı: 52

hiç düzgün bear olmaması

iyi olmayı , iyi niyetli olmayı , iyi kalpli olmayı , sevmeyi , sevilmeyi!!!

kerizlik enayilik sanıyorlar...

vakti zamanında onlara da bir köpek gibi davranıldığı için

sevmek sevilmek onlara fazla lüks bir duygu , en nihayetinde köpekler renk körü oldukları için gökkuşağının o güzel renklerini göremezler , bizde vakti zamanında bir kaç köpeğe gök kuşağının o güzel renklerini gördüğümüzü göstermeye çalıştık... ama hiç bir köpeğe gösteremedik...

vakti zamanında sevdiğim bir kişiye köpek gibi davranmış olsaydım , şuan da onun gözünde benden kıymetlisi yoktu.

ona tek sözüm ; sen , seni sevmeyenlere layıksın...

sende bir tek külünü tut şimdi , sonra s.git ,

böyle sevme kimseyi :)

ünlü homofobikler

türk şarkıcıların yaptığı ingilizce şarkılar

imkansız aşk beyanları

bir pazar sabahı yine oradaydı.... üzerinde olan oduncu gömleği ile yine içimi titretiyordu... onca problemine stresine rağmen gülen yüzünü müşterilerden esirgemeye o kişi bu sabah biraz gergin biraz da stresli gibiydi. sanırım artık oda benim gibi o mutluluk maskesini taşımakta güçlük çekiyor. çikolatalı açma alacak param olmadığından dolayı onu uzaktan izlemekle yetindim. 14 nisan 2019

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

hornet

samanlığın içerisinde iğne (aşk,şevkat, sevgi, dostluk, ) aradığım mecradır.

ünlü homofobikler

hiç düzgün bear olmaması

iyi olmayı , iyi niyetli olmayı , iyi kalpli olmayı , sevmeyi , sevilmeyi!!!

kerizlik enayilik sanıyorlar...

vakti zamanında onlara da bir köpek gibi davranıldığı için

sevmek sevilmek onlara fazla lüks bir duygu , en nihayetinde köpekler renk körü oldukları için gökkuşağının o güzel renklerini göremezler , bizde vakti zamanında bir kaç köpeğe gök kuşağının o güzel renklerini gördüğümüzü göstermeye çalıştık... ama hiç bir köpeğe gösteremedik...

vakti zamanında sevdiğim bir kişiye köpek gibi davranmış olsaydım , şuan da onun gözünde benden kıymetlisi yoktu.

ona tek sözüm ; sen , seni sevmeyenlere layıksın...

sende bir tek külünü tut şimdi , sonra s.git ,

böyle sevme kimseyi :)

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

homojen dergi 12. sayı

aracılığıyla birbirinden seksi bearların birbirinden sanatsal ve çıplak fotoğraflarını çekmeyi istediğim mecranın 12. sayısı

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

yakın geçmişte başıma geldi. o devasa sakalları sert mizacı , barzo duruşu karşısında tamamdır dedim. işte bu. başımı kıllı gövsüne yaslayıp parmaklarımı kıllı vücudunda gezdireceğim adam , sığınacağım liman , işte bu dedim. sonrasında birbirmizi tanımak adına bir kaç gün biz bununla yazıştık kaynaştık , sonrasında denizde olan bir fotoğrafını gönderdi vücudunda olan kılları düzenliği olarak aldığını fark ettim biraz garip geldi sonrasında telefonda konuştuk kelime dar ağacı ses tonu vs aramış olduğum erkeksi imgenin bir hayli dışındaydı. sonucun hayal kırıklığı ile sonuçlanmasının yanı sıra onca konusmadan samimiyetten sonra “ne desem” , “ne söylesem daha az alınır gücenir” gibi kaçış yollarını aradım. sonrasında benden daha iyilerini hak ediyorsun tribiyle onuda kendimide yormadan bitirdim. türkiye de insanların gerçek benliklerini saklamak adına bir takım rollerin modellerin kalıpların içerisine saklandığı bilinen bir gerçekti ama bir insanın gerçek benliğinin bu denli zıt bir role modele bürünmesi (yada bürünmek zorunda kalması) beni biraz üzdü.

alfa erkeği

kızları en cok etkileyen erkek tipidir. zıttı efendi cocuk,uslu cocuk,iyi aile cocugu.. velhasılı eline vur ekmeğini al tarzı erkek tipi yani beta erkek tipidir

sözlük-ü izdivaç

kendi halinde küçük şeylerle mutlu olmasını bilen işinde gücünde bir tipim. bir çoğunuzun aksine cinsellikten çok sevgi odaklı bir beklenti içerisindeyim. uzun ya da kısa vade de olsa bir geceliğine de olsa birine sarılarak uyumak istiyorum. bir günlüğüne dahi olsa biri ile sahilde yalın ayak yürüyüp koşmak istiyorum... bir kereye dahi mahsus olsa birini gıdıklayarak uyandırmak istiyorum. biride beni öperek uyandırsın istiyorum... yalandan da olsa, tek seferlikte olsa bunları yaşamadan ölmeyi istemiyorum. tüm bunların 10-15-20 dakikalık bir zevkten daha zevkli olduğunu düşünüyorum. aksini düşünenlerin bir kez daha düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum. evet abazan dostlarım doğru duydunuz bu ülkede birtakım duygularını ve hissiyatlarını kaybetmemiş, ilk gün ki saflığını ve temizliğini koruyabilmiş birileri halen var. 28 yaş ve üzeri ile ilgileniyorum. aktif pasif muhabbetleri yapacak olanlara atfen hepinize saygı duyuyorum cinsellikle ilgili olan birçok şeyi de normal karşılıyorum ama sizlerden ricam kendinizi de beni de yormayın.

hele bi sevişelim gerisi hallolur


instagram: adnanbeyoglu

ayı sözlük itiraf

aşkı öcü gibi görmeyin çocuklar , ondan kaçmayın , ondan korkmayın , canınızın acımasından da korkmayın , günün sonunda terk edilip yalnız kalmaktan da korkmayın , seviştiğiniz o kalpsiz bedenlerde de yeterince yalnız değil misiniz zaten?

hornet profil fotoğrafında kitap okuyan erkek

benden bahsediyor başlığı giren arkadaş o kişi benimdir muhtemelen de? girdiği entry de de kendisini anlatıyor anladığım kadarıyla.

Henüz takip ettiği biri yok.