batman: a telltale games series

bu ağustosta çıkacak yeni batman oyunu. telltale games'in dokunduğu her şey efsane olduğundan heyecanlıyım baya. hayattan tek beklentim şu oyunu oynamak.
muhtemelen yine oyun içinde verdiğimiz kararların oyunun sonunu pek etkilemeyeceği, etkilese bile birbirine benzer birkaç alternatif sona sahip olabileceği bir oyun olacaktır. telltale bu anlamda oyun dünyasında bir çığır açtı ancak diğer telltale oyunlarını da oynayınca bu kararların bir süre sonra kısır döngüye girdiğini ve oynayanın salak yerine konduğunu hissediyorsunuz. batman ve opsiyonel cevap konsepti ilginç olacaktır elbet ancak yine de walking dead'in 3. sezon haberi beni daha çok heyecanlandırmıştır. *
ilk oyun içi videosu da yayınlandı. şu an beklentimin üstünde gibi duruyor ama umarım bol aksiyonlu bir oyun olur:

oyun yayınlandı ancak ben pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. wolf among us'daki fabletown şehri kadar ayrıntılı görseller görmeyi ümid etmiştim ancak stile pek ısınamadım. onun yanında alfred durmadan söylenen bir anne gibi, karakterler ve dialogları çok çekici bulduğumu söyleyemeyeceğim ancak benim düşündüklerimin aksine bunun en iyi telltale games oyunu olduğunu söyleyip çok eğlenenler de var. artık sizin zevkinize kalmış. bir bakın derim.